Działa Wam strona morele.net?


(Arturo9911) #1

Działa Wam strona morele.net?


(Semtex) #2

Działa, wolniej ale działa, użyj kombinacji CTRL F5 (z pominięciem cache) lub wyczyść cache i ciastka.


(Arturo9911) #3

Wyczyszczenie ciasteczek nic nie dało.Dodam,że komunikat ten występuje na Mozilli,Operze oraz Chromie.Inne strony działają normalnie.


(falcon89) #4

Nie działa, jeszcze niedawno strona główna wczytywała się nawet szybko (co mnie nawet zaskoczyło) ale już głębiej nie dało się wejść.


(Semtex) #5

Potwierdzam downtime, dostaję 503 :slight_smile:


(Madafaker) #6

Działa idealnie na ten moment…

 

O sorry, pośpieszyłem się…faktycznie uwalona…


(system) #7

Zanim coś tam kupisz zaznajom się z tym tematem http://forum.dobreprogramy.pl/odrzucenie-gwarancji-dysku-z-badsectorem-przez-morelenet-t474164/ i opiniami na temat tej firmy http://www.opineo.pl/opinie/morele-net,negatywne


(Bogdan_G) #8

Kilka godzin temu wszedłem na morele.net, Działało, więc pomyślałem, że oto po problemie. Teraz patrzę, a ludzie dalej mają problem. Tylko nie u mnie. Zeszedłem cztery poziomy na podstrony i wyrywkowo sprawdzam. Idzie strona morele, jak burza. Albo mój stary pc nie wie, że może marudzić na morele.net, albo ja mam coś ustawione, że stronka śmiga. http://prntscr.com/3ooxfx

 

Prawdopodobnie wiąże się to z bugiem google.pl i jego usług. Z chwilą, gdy ustawiłem drugie google, jako strony startowe, problem rożnych spowolnień znikł. Zapodałem pomysł na forum firefoxa i komuś nawet problem z YT znikł, bo bugi google.pl działają i na google+ na gmailu i na YT, czyli na koncie.

https://www.google.com/?hl=pl