Dzieci Neostrady- Nowa akcja na forach

Dobrze by było gdyby forum dobreprogramy przystąpiło do ogólnopolskiej akcji precz dzieciom neostrady, nie będe dużo mówił szczegóły znajdziecie

na http://dziecineostrady.prv.pl/

Ja tam nie mam neta z TP :). Jestem dziecko “Waldex’a” :smiley:

grzena jakbyś zauważył to już pare osób na forum ma button w podpisie więc kto będzie chciał, ten sobie go wsadzi :stuck_out_tongue:

A umnie podpis nie działa:D

I co to wnosi do tematu wątku ??

Śmiecisz jak typowy dzieciak.

Chyba nie forum a każdy z userów powinien się zapoznać z informacjami tam zawartymi. A TEPSa przy podpisywaniu umowy powinna dostarczyć do każdego zestawu internetowy FAQ i zasady netykiety sieciowej do obowiązkowej lektury :!:

Co to da że forum przystąpi do akcji ??

Tyle co nic, jak zawsze znajdzie się jakiś pajac i dziesiątki jemu wtórujących.

grzena no bo może admin ci go wyłączył :twisted:

Ja tam jestem dziecko ( Dorosłe) Vectry, od niedawna Netii. :wink:

hehe Admin sam wpadł :wink:

Ciekawe w co wpadł. Prawde mówie. :slight_smile:

Tyle że jest ona OT w tym wątku :P.

Chyba w akcji nie chodzi o to skąd się ma dostęp do neta tylko o wysyp głupoty i szczeniactwa na forach internetowych.

Neostrada jest tylko przenośnią, jako najbardziej popularny sposób łączenia się z netem :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie, jest to, następna bezsensowna akcja stworzona, przez frustratów, nie umiejących sobie dać z tym rady.

Ciekaw jestem, jak pierwsze kroki stawiali Twórcy “tej akcji” a gadanie o szacunku dla innych, bo miało się modem, jest delikatnie mówiąć bezsensowne. Ja sam korzystałem z modemu i bzdety jakie dziś padają, padały i dawniej. Fakt - jest tego więcej, bo łącz jest więcej. Niektórzy, chyba mylą przyczynę ze skutkiem.

Zamknijmy w takim razie sieć, bo kilku osobom, nie podobają się zmiany, jakie zachodzą.

Mi też się nie podobają, i co z tego ??

I takie akcje, są dziecinne

No cóz. Czasami trzeba. Powiem ze mnie ta akcja bawi, dlatego też takie moje podejscie do niej.

A czy OT to …

No mnie ta akcja zdecydowanie denerwuje ponieważ dotyczy w pewnym sensie mnie otóz jestem dzieckiem nie mam 18 lat i mam neostradę, rozłączoną ale mozna nazwac mnie Dzieckiem Neostrady :slight_smile:

Poprostu z falą chaosu panującego na niektórych forach internetowych,jest to wszedzie usprawiedliwanie tą własnie akcją oraz zasłanianie się nia.

Wiadomo ze takie osoby się zdarzaja ale nie nalezy z nimi walczyć tylko starac sie pomóć i naprowadzić na dobrą droge, zapewnie w pieprwsze dni w internecie każdy się czuł zagubiony i własnie się tak zachowywał.

Moim zdaniem to własnie takie dzieci rozpropagowały tą akcję i za zadne skarby sie z nią nie zgodzę.

Ja jestem za tym aby Administracja przystąpiła do tej akcji. Bo takie dzieci to sobie wchodzą piszą (jeszcze nie po Polsku - zdań nawet układać nie umieją) i się potem pewnie cieszą, że nabiły sobie licznik. Powiedzmy Patrix. Dopisuje się do każdego wątku wysyłając jeden adres które nie odwiedzi. Potem ktoś spyta po co go daje to jeszcze mówi, że tam coś jest czego tam nie ma. A ma z 10 lat. Poza tym zakłada drugie konto na ktory linki do biegietit (czy coś takiego) wysyła linki na forum. Proszę bardzo m.in

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60063

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 443#437443

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 834#518834

I tak od kilku miesięcy i żadnej nagrody (ostrzeżenia) do Moderatora ani od Admina. Proponuję poprzeglądać jego posty. :roll:

Jeżeli już ak rozmawiamy to dzieckiem neostrady jest chuckNoris pisze po 1 słowie w poście

I są to bezsensowne pytania

Dostał bana na SB to niech dostanie także na forum :wink:

A wiecie że to Ja zrobiłem tego małego czerwonego buttona?

niedzieciomneostrady5eo.gif

Sorry, musiałem to powiedzieć, nie wytrzymałbym :smiley:

Mi to ta akcja obojętna. Zrobiłem buttona bo inne były beznadziejne :stuck_out_tongue:

Bardziej popieram akcję “Bykom Stop”. Nie moę patrzeć jak ktoś pisze “tesh” albo “pozdrooofka”.

O ludzie no i co że jakiś czak tam dostać coś i tu też może dostać, ja zaraz powiem, że barpok12 też jest dzieckiem neostrady i że wypisuje bzdury … no i co to da? miło byś się czuł

wiesz dobrze mówisz. Miałem podobnie,

tych co nie łamią podstawowych zasad forum. Mamy pouczać tego co wejdzie na forum, zacznie sypać topicami na prawo i lewo, jeszcze w nieodpowiednich działach i jeszcze jak im się zwróci uwagę to potrafią przysapać się, że zwracasz im uwagę.

Albo dam przykład:

dnia pewnego pewien user(nie pamiętam kto, zresztą nieważne)założył temat w hardware o procku,bądź grafie. Chciał kupić coś za jakąś tam kwotę. Chyba oczywiste jest to, że jeżeli się pytam na forum o jakąś rzecz to dostaje odpowiedzi od kilku osób więcej wiedzących ode mnie. User ten jednak zaczął się wymądrzać, że ten zły ten siaki ten owaki. Sprzęt polecał nie byle kto( JNJN , McDracullo któryś z nich) zdanie ich

podzieliło jeszcze kilka osób. Zdziwiłem się, że user ten zakładając temat zaczął mądrkować na ten temat. Mowa jest o takich ludziach, którzy nie mają zbyt obszernej wiedzy na temat kompów, a chcą być mędrcami w danej sprawie.

dzieckiem neo w tej akcji nie jest każdy użytkownik neo, a osoby, które nie przestrzegają etykiety i regulaminu

hee chodzi tu o tzw. “gównarzerię” :smiley: jw.

Dzieci neostrady to akcja stworzona najwidoczniej przez jakichś nieudolnych, sfrustrowanych modów i adminów dziadowskich for dyskusyjnych którzy nie potrafią sobie poradzić z zachowaniem porządku. Każdy z nas kiedyś zaczynał przygodę z netem, i każdy popełniał podobne błędy więc ta akcja to czysty idiotyzm wymyślony przez takie same “dzieci neostrady”

Taka akcja jest nam bardzo potrzebna. Co prawda, ja sam mam Neostradę, ale nie zachowuję się jak niejedno dziecko Neostrady (tzw. troll). I bardzo dobrze. Nie mam żadnego ostrzeżenia: potrafię prawidłowo tytułować tematy, piszę poprawną polszczyzną. Ostatnio zacząłem nawet w dziale “Bezpieczeństwo i logi HijackThis” zwracać uwagę użytkownikom niewłaściwie tytułującym tematy oraz egzekwować obejmowanie logów znacznikami QUOTE lub CODE.

Dlatego popieram tę akcję. Może dzięki niej spadnie liczba “trolli”.

Jestem za dostarczaniem internetowego FAQ i zasad netykiety przez TP S.A. Trolle stanowią prawdziwą plagę w Internecie na forach, grupach dyskusyjnych i księgach gości.

P.S: Przypomniało mi się, że administracja pracuje nad nowym forum i mam szczerą nadzieję, że trolle będą tam surowo karani przez moderatorów i administratorów.

Nie wiem, co za idiota wymyślił tą akcję. Na blokowiskach, gdzie często poziom kultury i znajomości zasad pisowni wśród dzieci leży, nie korzysta się z Neostrady, tylko z megaszybkoich łącz, podzielonych na dziesiątki komputerów. I czemu nikt się ich nie czepia? :evil: Wracamy do banerów typu “Strona nie jest przeznaczona dla sympatyków LPR” ?