Dzieci Neostrady- Nowa akcja na forach

Aż się dziwię że dyskutujecie na temat wieku “dzieci neostrady” Ktoś wziął tę nazwę zbyt dosłownie - wiadomo że nie chodzi tu tylko o “małolaty”. Tak jak sformułowanie “Dzieci kwiaty” to wcale nie odnosi się do 10-cio latków tylko do wszystkich hipisów w kazdym wieku.

Najgorsze jest to że jakaś część z nich nie chce dać sobie pomóc. Uważa że jest ok i nie trzeba w niczym im pomagać. Za każde zwrócenie uwagi gotowi zbluzgać zwracającego. Ale takim to ta akcja też nic nie pomoże, więc w sumie zgadzam się z tym co napisał BlackMan

Tym co chcą sobie pomóc - pomagać. Reszcie - bany. I tyle - bez listości dla kretynizmu.

BTW, kiedy pierwszy raz usłyszałem o tej akcji, aż zdziwiłem się że komuś chce się w coś takiego bawić… Idea może i dobra, ale wątpię czy w praktyce się sprawdziło…

Myślę,że hasło"Stop użytkownikom megaszybkich łącz" brzmiałoby odrobinę dziwnie :mruga:

W tej akcji jednak chodzi przedewszystkim o uświadomienie wszystkim internautom,że są wśród nas osoby,które nie przestrzegając tzw. zasad netykiety próbują wciągnąć nas w jakieś bezsensowne niskie dyskusje,prowokują nas w myśl zasady"wtykanie kija w mrowisko".Akcja działa też edukacyjnie(do pewnego stopnia:oczywiście wszystko zależy od dobrej woli delikwentów),bo być może ktoś niezbyt świadomie zachowuje się w ten sposób,a odwiedziwszy stronę akcji dowie się,że jest takim trollem i nie spodoba mu się to :-k - różnie bywa,prawda?

Myślę, że równie dobrze mogłaby być akcja zatytuowana “NIE dzieciom cs’a” !!

Naprawdę na forum można dać takiemu “dzieciakowi” ostrzeżenie,

ew. zakaz pisania,

lecz jeśli w counter-strike i innych grach sieciowych nie ma admina online,

a wejdzie taki “ktoś” na serwer i nawet nie to,

że mówi się coś do niego,

(jakieś uwagi itp.) tylko z braku umiejętności (skilla) wyzywają innych (dużo lepszych) począwszy od n00bów, cheaterów, a kończąc na ****** .

I jeszcze na dodatek straszą graczy, że powie adminowi i dostanę bana … :roll: Takie coś to naprawdę … nie do komentowania :cry:

A żeby jeszcze to były dzieci w przedziale 5-10 lat,

to by było bardziej zrozumiałe,

lecz niestety to nie do końca prawda !

Kilka razy grałem z “małolatem” miał 10/11 lat,

ale inni go szanowali !!

Chłopak “normalny”, a ile się zdarza, że to właśnie w przedziale od 12 do 15 lat jest takim trollem, co jeszcze będzie dodatkowo straszyć tekstami typu “no przyjedź na mazury to dostaniesz …” to już kompletny brak słów …

I ciekaw jestem czemu twórcy tej akcji "(…) neostrady " nie pomyśleli o serwerach gier internetowych.

Wg. mnie to jak walka z wiatrakami,

będziesz tłumaczył i tłumaczył,

a on Ci odpowie, że jak przyjedziesz na/do “xxx” to dostaniesz :wink:

I przemów takiemu do rozumu …

tylko mu neta odłączyć i nara :stuck_out_tongue:

PS. zapewne każdy kto grał w np. CS trochę dłużej to zna sprawę :mrgreen:

Wg mnie dlatego, że są z pokolenia które w takie gry nie grało i nie gra (ew z kręgu osób których takie gry nigdy nie interesowały), więc mają tylko mglistą świadomość ich istnienia bez żadnych konkretów