Dzień bez komputera

isdplmq6.gif

Znalazłem to tutaj: http://www.shutdownday.org/?clearflng=12lng=pl

Co wy o tym myślicie? ;

Dalibyście radę?

ogi88 jak nie miałem przez dwa tygondie neta to dawałem radę nawet kilka dni bez kompa. :mrgreen:

Ja tam nie wytrzymam :mrgreen:

Akurat sobota to jedyny dzień w którym naprawdę się mogę wyżyć na moim komputerku :stuck_out_tongue:

Dlatego nie uczczę tego dnia :slight_smile:

fajnie … kolejna GŁUPIA ( :!: ) akcja stworzona przez ludzi, którzy nie mają co z sobą podziać…

Chciałbym, to bezproblemowo zgasiłbym pc’ta, ale wówczas oni pewnie będą cieszyć się swobodą sieci :wink: (swobodne serwery itd.)

bez neta to jako-tako :slight_smile: ale bez kompa to chyba bym rady nie dał :smiley:

Dzisiaj pewnie wyjdzie beta Kubuntu Feisty Fawn, a więc nie wytrzymam :stuck_out_tongue: Poza tym to sobota, jedyny dzień w tygodniu tylko dla siebie :stuck_out_tongue:

Jak następny będzie “Dzień bez majtek”, to jutro kompa nie ruszam.

Jak zapłacą to nie włącze przez tydzień(10euro za godzine) :stuck_out_tongue:

ja i tak bym jutro nie miał czasu na kompa. Rano będę max godzine i zaś może wieczorem :stuck_out_tongue: Ale akcja może być :stuck_out_tongue:

to ja mam co drugi dzień w domu he he

  1. ja mam co chwile kare i zyje

Niewyobrażam sobie dnia bez komputera. :o Jak nie mam neta nawet na 10 minut to już mnie coś trafia, a co dopiero cały dzień :!: Masakra. Na pewno nie będę obchodził tego święta. :wink:

no niewiem czy bym wytrzymał raczej tak

No u mnie jutro pewnie tak będzie. Mam strasznie dużo nauki (Fleksja i składnia zdania_ więc weekend pewnie będzie bez kompa…:confused:

ja tam bym nie dał rady

Ja wytrzymam. Chyba… Jednak spróbuję. Jutro sobota, więc może gdzieś wyjadę, alebo zacznę lekcje robić :smiley:

Od kilku tygodni mam bezkomputerowe poniedziałki (do 6 po południu mnie nie ma, a potem nie chce mi się włączać kompa nawet), więc dzień bez komputera to dla mnie nie nowina. Jakoś nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu.

Za to jutro do akcji się nie przyłączę - do poniedziałku muszę się sprężyć z pisaniem pracy dyplomowej :slight_smile:

Ale temat :?

Dla mnie dziwne jest, że ktoś nie może bez kompa wytrzymać 1 dnia… akurat ta sobota jeśli chodzi o niekorzystanie odpada, ale ogólnie nie mam takich problemów. Na szczęście.

ja bez kompa mógł bym wytrzymać nawet tydzień co to za problem :stuck_out_tongue:

Jesteśmy uzależnieni :roll: