Dziwne daty

Wątek Lek na zapamietywanie
Czy tylko ja widzę takie pomylone daty?

Kilka dni temu wątek wyskoczył mi na liście ostatnio pisanych, obecnie widzę posty pisane dziś czy wczoraj jako pisane rok temu…

Też tak mam :slight_smile:

Tamten wątek pojawił się w “aktualnych”, bo został w nim napisany post, który @LORDEK uznał (zresztą słusznie) za SPAM i go wywalił. Ale nie kliknął opcji image i stary wątek (z 2008 roku) został wyniesiony na samą górę.
Zmieniłem więc znacznik czasu dla tamtego wątku, aby nie był już na samej górze, co spowodowało też relatywną zmianę daty każdego z postów… I to by było na tyle. Magii w tym nie było. :smiley:

Tak, w nocy bawiłem się “w kolory” i zapomniałem przywrócić standardowe. Już przywróciłem kolor serduszka do poprzedniego. :slight_smile:

1 polubienie

No tak średnio bym powiedział, tak średnio :joy:
Ale mi się zielony podoba bardziej :wink:

Mnie tam wszystko jedno, jestem daltonistą.

Musi przemielić. :heart:

+1 za zielonymi serduszkami


Kolejny watek w którym widzę dziwne daty.

Jakie są tam niby “dziwne daty”?

Info że nie pisano w tym wątku od czterech lat widzisz?

17 minut to nie cztery lata.

Gdzie niby?

Tam jest napisane, że Femptera nie było od czterech lat… :man_facepalming:

1 polubienie

Mój błąd, spojrzałem a nie przeczytałem…

A ja z korepetytorem języka angielskiego :joy:

Swoją drogą jeżeli ktoś zacznie wypisywać posty w obcym języku zostanie zapewne usunięty ale forum komunikaty od forum w języku obcym są normalne?

Nie, ale co poradzisz :upside_down_face:

Oczywiście, że nie są, ale tu nie tylko to nie jest normalne.
Forum od długiego czasu jest nieaktualizowane, pisałem do redakcji, że mamy wersję 2.4.0.b5 (czyli bardzo starą), nawet @tomekb odpisał (tak z pół roku temu), że zaraz @docent się tym zajmie i…

Stan na dziś:
image

Ufajmy, że testują :stuck_out_tongue_winking_eye: