Lek na zapamietywanie

A “sesja” w radiu eska reklamuja

Piracetam

ja ze swojej strony polecam Vita Buerlecithin stosuje ją już od dłuższego czasu i nie mam żadnych problemów z zapamiętywaniem… butelka 1-litrowa kosztuje w aptece ok 40 zł ale i tak warto… jeśli nie chcesz lecytyny w płynie to polecam jakieś tabletki lub pigułki które maja w składzie lecytynę…

Amfetamina.

BTW, czemu wywaliło mi ten wątek jako jeden z ostatnio pisanych na forum?

Lewatywę sobie zrób.

Może spamer zareklamował tabletki z “allegro lokalnie” a mod wywalił a niestety wątek ożył na liście ostatnio “aktywnych”.

Taki bug w porównaniu do phpBB / IP.Board (tam wątek niby spada na pozycję sprzed “12 lat”).

Otto Ranke, kierownik Instytutu Fizjologii Wojskowej Militärärztliche Akademie w Berlinie przebadał w 1938 roku wpływ metamfetaminy na grupie 150 studentów MA. Przez wiele godzin rozwiązywali oni zadania matematyczne i łamigłówki.

Wnioski były następujące. Osoby, którym podano pervitin były pobudzone, nie odczuwały zmęczenia i miały znakomite samopoczucie i wrażenie koncentracji.

Jednak wyniki na kwestionariuszach nie wykazały pozytywnego wpływu na zdolność rozwiązywania zadań, Niewielki pozytywny przy najprostszych i negatywny przy bardziej złożonych.

(Za Norman Ohler “Trzecia Rzesza na Haju”)

Meta?
Wiesz jaka jest różnica?
Nauka na amfetaminie jest bardzo skuteczna, tyle że podczas “oddawania wiedzy” trzeba też być pod wpływem i skupić się na zadaniu.

A żryj co chcesz…

Nie żrę, nie jestem świnią.
Wspomagaczy też nie potrzebuję.

Czy każdy widzi tu popierdaczone daty czy tylko ja?

Faktycznie ten temat ma jakieś zdolności nadprzyrodzone :smiley: Najpierw pojawił ci się w aktualnych, a teraz cofnął wszystkim daty o 11 miesięcy :smiley:

Potrzebny tutaj egzorcysta @radek68. Może on to wytłumaczy.

3 polubienia

Założyłem wątek, może któryś z modów/adminów się ujawni i sprawdzi o co chodzi.

Jeszcze chyba radek/fademind pokolorował serduszka na zielono.

Przechwytywanie

1 polubienie

Tęczowo bo to teraz modne.

Wątpię, że oni umieją w gradienty CSS3:

Ale raczej i tak z jakiegoś generatora bierze się kod, by nie iść w masochizm z liczeniem w Excelu lub na kartce papieru.

Daty wracają do normy?

Może radek sprawdzał nowy mechanizm “cofnij wątek na liście ostatnio komentowanych”?

Ale to raczej ktoś musiał taki plugin napisać, bo twórcy raczej tego nie przewidzieli.

I jeszcze czy wtyczki da się instalować bez dostępu do dockera/ssh/sftp.

Nie ma w sumie leku na szybsze zapamiętywanie, no chyba,ze ktoś chce brać amfetaminę :open_mouth: Ale nie polecam bo zapamiętuje się szybko i potem tak samo traci się pamięć.
Skuteczne sa witaminy z grupy B, antyoksydanty oraz witaminy C, E, a także magnez, potas, cynk, żelazo, kofeina i kwasy omega-3. Najlepiej jest je dostarczać oczywiście w jedzeniu ale jeśli nie ma takiej możliwości to polecam po prostu kupić sobie jakiś suplement. Sporo takich suplementów ma Aura Herbals https://auraherbals.pl/

Tak, to moje “zabawy”. W tamtym wątku wytłumaczę. :slight_smile: