Dziwne skały w lesie, partyzanci i "dudnienie"

Jajon nie widzę nic dziwnego w tych skałach. Ot, jedna duża pękła w pół. Możliwe, że swego czasu była tam jakaś większa skała, która z czasem zwietrzała i pokruszyła się na mniejsze odłamy, które widzimy na zdjęciach.

Co do duchów i tych spraw, to wierzę, jak najbardziej. Tyle jest zjawisk niewyjaśnionych na tej ziemi, że trudno by mi było nie wierzyć :stuck_out_tongue:

Przy okazji dzisiaj przeczytałem większość publikacji Nautilus’a, bardzo ciekawe. I filmiki interesujące.

Debek nie na wszystkich jednak :stuck_out_tongue:

I apel do Jajona pisz mniej chaotycznie, bo trudno cokolwiek z tego zrozumieć. Kej, rozumiem podekscytowanie (choć nie ma czym się ekscytować), ale skoro chcesz nam przekazać jakieś informacje to rób to tak żeby przeciętny człowiek zrozumiał :wink:

Jajon ja wiem ty jesteś albo Tomek 23 albo jego bratem prawda?

Wpiszcie w googlach wywoływanie duchów i egzorcymzy…

Wpisałem i co? :expressionless: Temat rzeka.

Witaj w klubie :stuck_out_tongue:

A tak btw. to ten twój znajomy Jajon jakoś młodo wygląda na tych twoich fotach :>

To nie jego znajomy tylko on :stuck_out_tongue:

BTW w takim wieku wcale mnie nie dziwi takie podekscytowanie

ja prawie! odwrotnie :stuck_out_tongue: w ufo, duchy, demony owszem :stuck_out_tongue:

tylko proszę bez zbędnych postów na ten temat :slight_smile:

a co do tematu : te “ślady palców” to pewnie wyrzeźbione w przeszłości przez naturę ( wodę, wiatr ) jakieś takieś no :stuck_out_tongue:

nic dziwnego w tym nie widzę, a Ty chyba Stonehenge nie widziałeś na focie nawet skoro to porównujesz

daj jakieś inne foty jeszcze to może zauważę coś niezwykłego w tych skałach

Dlatego, ja najepiej to lubie siedzieć w domu i się nie wychylać za bardzo, bo nie dość, że mogę dostać w ryja to jeszcze mnie kosmici porwą, a jak będę o tym opowiadał to nikt mi nie uwierzy :wink:.

Ace.B - w Boga nie wierzysz i się tego wstydzisz? :expressionless: Jeśli jesteś ateistą (ja jestem) to się tego nie wstydź przynajmniej _^_

fiesta też pomyślałem, ze ten chłopak na zdjęciu to Jajon. To stąd ten chaos w wypowiedzi.

Jajon fajnie, że poruszyłeś ten temat, można sobie podyskutować, ale te skały to wytwór natury, zabawki do okoła to dzikie wysypisko. A to, że skały leżą a nie są wbite w ziemie to przecież normalne. Nie spadły z nieba przecież :smiley:

nie wstydzę się tego :slight_smile:

tylko nie chce, aby ktoś, kto wierzy w Boga poczuł się niby urażony i pisał jakieś rzaczy w moim kierunku ( bo różnie to bywa ), a nie chce zbędnej dyskusji na ten temat, czy Bóg istnieje itd.

Jajon dasz jeszcze jakieś zdjęcia?

Me too :slight_smile: Kiedyś wierzyłem, ale przestałem, jak zrozumiałem, ile zła jest na tym świecie i żadna “moc” nic z tym nie robi.

BTW te całe kamienie wcale nie wyglądają strasznie. Ale cóż, pewnie dlatego, że zawsze chodzę do kina na premiery horrorów albo oglądam w tv o północy. Jajon sprawdź przypadkiem, czy to coś nie jest przypadkiem na liście miejscowych zabytków przyrody 8)

lol. nawet nie wiem kto to jest.

a co do lilima…ehh będę musiał powtorzyć chyba po raz SETNY ! RO NIE WSZYTKIE ZDJĘCIA!!

ja też tak myślałem ale to chyba nie on chłopczyku ile ty masz lat że takie bajki nam tu opowiadasz wzrost to chyba jakieś 150cm . i nie pisz wielkimi literami nie tolerujemy tego a ty perwidnie napisałeś, czeka cię chyba ostrzeżenie, zawoład telewizje i niech zrobią materiał.

tutaj jest już dosć rozległy temat o opentaniach a ja wierzę w to że opętanie to choroba ;D

Bo troche trudno jest wierzyć w jakiegoś demona który płonie żywym ogniem i chce mnie zjeść :smiley:

Mi to obojetne :stuck_out_tongue:

Taka wizja demona została wykreowana przez kościół, tak samo jak wizja stworzenia świata (raj, drzewo, owoc) - bo człowiek potrzebuje zobaczyć, aby uwierzyć. A w ten sposób łatwiej uwierzyć, wyobrazić sobie demona/raj gdy podsuwa się nam gotowy obraz, nieprawdaż :stuck_out_tongue: Tak samo jest z Bogiem (abstrahując od tego czy takowy istnieje czy nie, nie o tym teraz mowa) - przedstawiany jest niejednokrotnie jako starzec w białych szatach z brodą, a przecież nie wiemy jak On wygląda. I czy w ogóle ma jakąś widzialną formę przypominającą człowieka.

Kej, wiem, że w Biblii pisze, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo.

Rozumiem :roll:

Żeby nie było, że OT poleciał, to przypomnę ci, że czekamy na zdjęcia :twisted: Pospiesz swoich kolegów którzy je mają, powiedz, że to nawiadzone miejsce i muszą oddać ci szybko klisze :stuck_out_tongue:

a co do tych zdjęć to … ja też moge zrobić dużo zdjęć bardzo dziwnych rzeczy w mojej okolicy (np. moją sąsiadkę … jest bardzo dziwna) a tak w ogóle to mogezrobić zdjęcia “piekiełka” taaaaakie duże kamienie (chociarz nigdy tam nie byłem nie miałęm nigdy okazji ani chęci) :smiley:

nie… ten kolo po prostu oglądał ring… a że samara ma dosyć zamazywania, to zdjęła mu twarz i narysowała czarną plamę… nie no ludzie groza…

Złączono Posta : 22.08.2006 (Wto) 12:03

Matko jak wy się rozciągacie nad tym tematem… Jajon ma shiza i tyle… :smiley: ale serio ja tam nic “strasznego” nie widze… oprócz tego dzieciaka beż twarzy… zgroza… ;]

Jajon ja cie rozumiem że się ekscytujesz.

Jeśli to ty jesteś na tych zdjęciach to wiem co czujesz.

Ja mam 10 lat i gdy zobaczę coś ciekawego to też strasznie się ekscytuję.

Ale staram się nie pisać tak chaotycznie tak jak ty napisałeś pierwszego posta.

Ja przynajmniej niewiele zrozumiałem z pierwszego posta(potem było lepiej).

P.S.

Jak już zakrywasz twarz to zrób to porządnie(a nie byle jak pędzlem w paintcie).