Dziwne skały w lesie, partyzanci i "dudnienie"

Ja osobiście tez w takie rzeczy nie wwierze i uważam że to człowiek sam sobie to wyobraża i później sam sie tego boi… Ale kazdy ma prawo wierzyć w co mu się podoba…

nie grozi mi

wiesz co chyba umiem odróżnić beton od skały… jeżeli ty nie umiesz to wsółczuję…ale to nie są odciski palców tylko jakby jakies dziwe dziury. W wywoływanie duchów wierzę bo sostra wywoływałą zmarłego wujka ( ona to umie nie ma co ) i mowił jej, że po tych lasach coś łazi…wiecie co…ehh… i jak tam byłem za 3 pierwszymi razami była ulewa i burza. A najciekawsze to że na burzęsie nie składało bo było wilgotno… za 4 razem nie było, ale szedłem od drugiej strony tam. znajomy nie zrobił zdjęć tej dziurze bo jeszcze nei była odkryta w tym momencie. HA ! i jescze coś co was zaciekawi… w pobliżu tych skał jest peeeełno dziecinnych zabawek, lalek autek, nawet wózek widziałem. brrr

EDIT:

Ciekawostka- ducy przyciąga światło - nie elektryczne - od swiec - lampa naftowa swieczka…żeby ducha z domu wyprowadzić należy zapalić świecę ( nie pamietam jaki kolor jak chcecie to sie dowiem ) w domu i wyjść z niąna dwór, na dworze ją zgaśić…i jeszcze jedna ciekawosta… jak mi siostra oczyszczałą pokuj ze złych mocy ( nie smiac sie :stuck_out_tongue: ) to jak okno Jeb*O to sie nie da wypobrazić normalnie sie wypukło sięwydawało tak jak balon większe większe i jeb*du !strrraszne…a jak wyjzalem na plu to zadnego wiatru nie było lol

wiadomo od dawna że ludzie wyżucają do lasu różne rzeczy :slight_smile:

:x hahaha :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Jajon niezły sposób, spróbuje :lol:

a tak na serio:

wierzy ktoś w Wylatowo, ja osobiście tak, ja mój kumpel raz bylismy w Wylatowie i widzieliśmy jak te kręgi wyglądaja na zywo, aż ciśnienie wzrasta.

Na dodatek na http://www.ufotv.pl jest duzo materiałów z różnymi zjawiskami

//EDIT: fajna fota 33.jpg

Jajon napisaleś to tak chaotycznie i bez sensu że … :x

Duda - żałuj :wink:

Ja mam taką opętana osobę u siebie w bloku… jak chcecie to opisze :stuck_out_tongue: ale serio ta babka jest straszna…

Dr.Dxtro dawaj ;] Będzie śmiesznie :stuck_out_tongue:

Ja też mam takiego sąsiada :slight_smile: Mieszka pode mną. Nazywa sie Władysław B., jest starym kawalerem i ma fioła na punkcie swojego ogródka-buszu, który zrobił pod moim balkonem :stuck_out_tongue:

Mam już fotki ale jescze nie wszystkie tutaj widać tylko skały z zewnątrz, jak znajomy przyniesie film to powyjmuje klatki i wkleje tutaj.

Fotki:

obraz086lv1.th.jpg


obraz087rv4.th.jpg


Złączono Posta : 21.08.2006 (Pon) 14:31

jescze beda tylko cos imageshack nawala :confused:

lol, toć to zwykła szczelina w skale…

ehh przecież mówie, że nie mam jescze wszystkich zdjęć ! na tych zdjęciach nic nie widać… ani podpartych kamieni, ani odcisku koła…ehh. Odwołasz te słowa jak tam pojde i pstrykne te skały i rozne inne !

Ciąg dalszy:

obraz088jk0.th.jpg


obraz089bw2.th.jpg


obraz090lu4.th.jpg


obraz091hz5.th.jpg


obraz094vh3.th.jpg


obraz093rp1.th.jpg

To tyle na razie. I poprawiłem z chaotycznego na polski pierwszys post.

Jajon te zdjęcia mnie nie przekonują.

Może reszta będzie ciekawsza.

Wiem że to zabrzmi dziwnie ale czy nie odczuwasz w tym miejscu jakichś dziwnych “sił”.

aha i te skały nie sąwbite w ziemie tylko normalnie prawie położone! I zobaczcie na tą skałę u góry ! Widać na 2 4 i przedostatnim. Licząć z tymi z poprzedniego posta co mi aIrborn przerwał heh

Hahaha To jedź sobie do błędnych skłach. Mnustwo kamieny przez które przechodzisz itp… :mrgreen: :!:

Dobra ale to wygląda jak stonehage…czy ja mowie ze to jakies nadprzyrodzone? mowie że dziwne takie w środku lasu…

U… jakie rzeczy sie w lesie znajdowało… raz nawet zwłoki… :shock: :shock: :shock:

Ja w UFO nie wierze, ale w duchy, boga i demony tak.

Zainteresiował mnie bardzo ten temat z wywoływaniem duchów itd. Szsukam w googlach ale trudno coś znaleźc wiarygodnego.

http://www.egzorcysta.pl/wywolywanie_duchow.html - poczytajcie sobie

Ej a jak ta twoja siostra wywoływała duchy i później się pojawił to tak po prostu później go odwołała??

Ja tam się boję takich rzeczy i nie oglądam horrorów, bo później nawet nie będę mógł w nocy wejść do łazienki :stuck_out_tongue:

Jaaaaa jak siestanie obok tych skał to znika twarz i jest tylko czarna plama na fotografii.