Dzwiek przez Bluetooth z PC do Amplitunera

Posiadam amplituner Denon AVR-1312 i chciałbym przesłać do niego z oddalonego około 6-7 metrów dźwięk z PC. Do PC na USB mam Bluetooth 4.0 Asusa, a co kupić do Amplitunera, żeby większej straty na jakości już nie było i nie wydać na to fortuny?

Może coś takiego:

http://www.tp-link.com/pl/products/details/cat-5690_HA100.html

Które lepsze i czy odczuje różnicę??

Logitech ma Bluetooth w jakiej wersji bo tam nie pisze w specyfikacji?

Głównie chce Spotify z PC tak odtwarzac lub też z iPhona SE :slight_smile:

Logitech odpada, pisze na stronie producenta “Wyprzedane”.

Wyprzedane?
https://allegro.pl/listing?string=logitech%20audio&order=qd&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-5-0115

Urządzenia są podobne w idei. Logitech ma BT 3, ale z opini wynika, że lepszą jakość dźwięku.

OK. Dzieki. Pewnie Logitech u siebie wyprzedał :stuck_out_tongue:

To zamawiam Logitecha bo w tej cenie nie ma lepszego wyboru. w TP-Linku nie ma przycisku do parowania więc wszystko co w zasiegu może się z nim z parowac co jest moim zdaniem bez sensu :slight_smile:

Parowanie dla wszystkich i to od TP-Linka? Aż się nie chce wierzyć…

Przeczytaj sobie :slight_smile:

http://wujek-gadzet.pl/odbiornik-muzyczny-bluetooth-tp-link-ha100-test/

O tym, że nie ma guzika do parowania czyli automatycznie paruje jak jakies urzadzenie Bluetooth ma taka opcje w opiniach na Ceneo też. W tej kwesti Logitech wygrał bo nie nie uśmiechało by mi sie to gdyby ktoś zrodziny przyszedł i by się z parowało. Nie ma tez guzika ON/OFF co już przy czymś takim powinno być i miec opcje usypiania po jakimś czasie dłuższym jak nie ma sygnału. Czy Logitech bedzie się po dłuzszym czasie usypiał czy wyłączał okaze sie. Głosniki Bluetooth mają taka opcje od Logitecha wiec myślę, ze i tu tym nie pogardzą :slight_smile:

Zamówiłem w Sferis. Na maila dali kod rabatowy na 10 zł, kurier 9,99 zł wiec z rabatem wyszłą przesyłka gratis :slight_smile: W sumie nie całe 104 zł :slight_smile:

Dla najlepszej jakości przesyłanego dźwięku odbiornik, jak i nadajnik Bluetooth powinny obsługiwać kodek aptX. Niestety nie widzę takiej informacji na temat Logitecha.

A w TP-Linku? Pewnie żaden w tej cenie tego nie ma :slight_smile:



Z czegoś takiego korzystam.

Coś za coś niestety. Nie mam stówy, żeby dołożyć poza tym Bluetooth Asus BT400 na USB też na pewno nie ma tego kodeka, to na Broadcomie, wiec nie oczekuje super jakości dźwięku.

Nawet nie zauważyłem że cena tak skoczyła. Swojego kupiłem bodaj minionego lata za około 150zł.

Ja do stówki chciałem. O 4 zł nie będę się gryzł ze sobą :stuck_out_tongue:

Nie zauważyłem, abyś podawał limit cenowy, dlatego zaproponowałem Philipsa.

Napisałem, ze nie chcę wydawac fortuny co nalezy zrozumieć dobry i w miarę tanio. Przynajmiej ja bym to tak zrozumiał.

Jak widzisz “dobry” i “tani” to pojęcia względne :wink:

Tak samo jak ładna i miła :stuck_out_tongue:

Dzieki za propozycje. Jak mnie Logitech nie zaspokoi to sie będzie myśleć :smiley:

W końcu kupuje z dostawą do domu wiec mam 14 dni :slight_smile:

Takie małe, a jak “dobrze” robi :stuck_out_tongue:

Wreszcie muza z PC na porzadnym sprzecie bez wydawania kasy na kable i rewolucji z kablami.

Troszke przerywa, ale zobaczymy dalej, moze ten Asus BT400 przerywa zobaczymy.

Dzwięk czysty. Nie spodziewałem się takiego efektu. Komputer stoi na jednym koncu pokoju, a audio na drugim. Pokój 5m szerx 6 metrów długośc. 30m kwadratowych.

Podłączyłem lepszymkablem jack->chinch bo miałem.

Dzieki wielkie, moment się sparowało z windows 10 :slight_smile:
Z 3-4 lata o tym myślałem i teraz jest super :slight_smile:
Takie pytanie z ciekawości ten Adapter Logitecha ma jakiś kodek czy coś do generowania dźwięku wbudowane?? :slight_smile:

Podłączyłem USB Asus BT=400 z przodu / góry obudowy SP Aleo M50 do USB 3.0 i nic nie przerywa :slight_smile: