Eksplorator Windows przestał działać

Zrób tak:uruchom Revo i znajdź w nim Toshiba Value Added Package,odinstaluj go w trybie zaawansowanym,jeżeli podczas deinstalacji zostaniesz poproszony o restart,zignoruj to,usuń wszystko co znajdzie Revo,następnie wykonaj restart.Udaj się na tę stronę: Klik,na górze wybierz opcję dwnload,w okienku podaj:laptop,model,i nr modelu,otworzy się nowa strona znajdź na niej oprogramowanie,które wcześniej odinstalowałeś,sprawdź czy zgadza się z architekturą Twojego systemu,prawdopodobnie masz system 32 bitowy,pobierz zainstaluj i wszystko powinno grać.

klawisze funkcyjne z góry już wyjeżdżają (są w języku angielskim…) ale zapewne to moja wina:(

a co do przycisków multimediów to zero poprawy:( nadal nie działają…

a teraz pytanie z innej beczki: aktualizowałeś kiedykolwiek Viste do Windows 7??

bo ja chciałbym to zrobić i z tego co sobie przetłumaczyłem to mój laptop ma taka opcję:)

Pozdrawiam

Co do klawiszy multimedialnych to zainstaluj to: Klik,najpierw upewnij się w Revo czy nie ma tej aplikacji,jeżeli jest to odinstaluj ją wcześniej podanym sposobem,restart i ponowna instalacja.

Co do Win 7,byłem objęty programem darmowego Upgrade Visty do 7 ale nie wykonałem aktualizacji ponieważ jestem zwolennikiem Backup’u danych i czystej instalacji systemu i osobiście polecam tą metodę ale wybór należy do Ciebie.Jeżeli zdecydujesz się na czystą instalację to polecam najpierw odwiedzić stronę producenta i pobrać najważniejsze sterowniki,widziałem że raczej wszystkie są dostępne. ;]

Czy pomógłbyś mi to zrobić??

tak od zera do końcowego efektu??

co do tych sterowników to przy próbie instalacji pojawia sie okienko: The serial number is invalid :frowning:

jednym słowem nici

Spoko,tylko najpierw musisz zamówić płytę z Win 7,pytanie:czy Twój laptop był zakupiony po 26 czerwca br ?? Jeżeli tak to masz prawo do darmowego Upgrade,ponosisz koszty nośnika i wysyłki,z tego co czytałem to w Toshiba jest to ok 40 Euro,cena bardzo wysoka w mojej opinii ale każdy producent ustala swoje warunki.Płatność tylko kartą kredytową ,co jest chore,robiłem to samo w Niemczech,bo tu przebywam ostatnio,płatność była zwykłym przelewem.Jak już zamówisz i dostaniesz płytę to będziemy działać.Ale zrobisz osobny temat w dziale “Windows 7” w tej sprawie,bo w tym już załatwiliśmy sprawy na przynajmniej 4 różne tematy w czterech działach. :wink:

Co do sterownika:czy jesteś pewien ze pobrałeś prawidłowy,czy odinstalowałeś stary?Przed instalacją wyczyść system i rejestr,zrób restart i ponów instalację,postaram się jeszcze coś dowiedzieć w sprawie tego błędu.

Dzięki za wyjaśnienia:) mój lapek był zakupiony w Marcu br także nici z upgrad’u…

Dodane 10.11.2009 (Wt) 17:33

co do tego sterownika to nie jestem pewien:( ponieważ na stonce nie ma na liście takiego modelu jak mój tzn. Sattelite A300-1LT… Może to także z tego powodu.

bo na tej liście rozwijanej znajdują się następujące modele:

A300-ST3511

A300-ST3512

A300-ST4004

A300-ST4505

A300-ST6511

na opakowaniu nie ma żadnego z tych modeli…

może Ty jesteś wstanie to rozwiązać:)

Pozdrawiam