F1 Challenge 2007 - ustawienia bolidu

to jest tak ze większość torów działa na trybie zgodności z XP/Me/ lub 98

mi np. nie działaly tylko wegry i monza,

ale na niektórych komputerach widziałem że w ogole prawie zaden tor nie działał …

musicie czekać na nową formułe od Codemaster ;]

To wiecie kiedy będzie nowa F1 od Codemaster.

A możecie podać jakiegoś linka do F1 Challenge 2008. Tylko żeby to napewno działało bo nigdzie nie mogę znaleźć. Wiem że to nie w temacie ale potrzebuję tego proszę was!

http://f1challenge.lua.pl/downloads.php?cat_id=9

Ten link z modem na sezon 2008 nie pujdzie na Viście. Spraewdzałem na forum na f1challenge.lua.pl. Ale dzięki za pomoc.

To nie wiecie kiedy wyjdzie F1 Challenge od Codemaster?

F1 Challenge 2007 czy ta gra na viscie ultimate x86 32 bity pujdze ??

sam musisz popróbować na ktorym Ci będzie chodzić :wink:

nie ma jednego setupa dla każdego toru :stuck_out_tongue: Popracuj trochę sam. Zawieszenie ustaw, zakres skrętu, ciśnienie opon itp.

F1 Challenge 2007 czy ta gra na viscie ultimate x86 32 bity pujdze ??

patrz wyżej co napisałem !!

Zainwestujcie w rFactor :stuck_out_tongue_winking_eye:

czy to jest temat o rFactor ?

wiec nie nabijaj sobie postów bez sensu

ale tutaj posty sie nie licza ;/

witam wszsytkich, otórz mam pytanie gram ostatnio na takiej jednej stronce w lige F1 chalenge 2007, i wszystko było w miare spoko dopuki nie dołączył taki gostek, w gp hiszpani gostek wykrecil czas 1:06 jeździ mclarenem czy jest to mozliwe zeby gostek tak swietnie ustawił bolid? czy to poprostu jakis przekręt ?? co wy na to ??

można w plikach poprzestawiać niektóre rzeczy przez co można osiągać sporo lepsze czasu, ale to jest kantowanie i oszukiwanie :wink:

o widzisz :smiley: przynajmniej już coś ruszyło hihi, hmm a może jakąś stronkę z tymi przestawieniami czy coś ? kurde chciał bym mieć jakiś dowód że kolo jest szachraj:Di wywalić gostka z tej ligi albo przynajmniej nakłonić żeby grał uczciwie

poszukaj na necie sobie :wink:

to w koncu jakas czesc f1 bedzie dziłac na viscie ultimate ??

jest tylko jedna część 99-02’ tylko sa zmodyfikowane na “nowe”, mają nowe malowania, kierowców itd…

tak naprawdę silnik gry praktycznie nic się nie zmienia

każda powinna działac Ci na viście musisz pokombinować trybem zgodności, wcześniej w tym temacie musisz poczytać

czyli jak bd maił podstawaowa wersje i te dodatki i jak pogrzebiwe w systemie to powinna chodzic ta gra ??

ja miałem tak że mi np. 2 tory tylko nie działały

jak masz główny plik gry .exe to wejdz w właściwości i masz zakładkę zgodności i tam musisz popróbować w którym trybie będzie Ci chodził, zapewne albo 98 albo 2000 ale mogę swie mylić. Niektórym w ogole nie działa a niektorym bez problemu … musisz pokombinować