Facebook down again!

Po raz drugi, coś nie ma dobrej passy :joy:

U mnie FB działa prawidłowo i messenger i instagram.

Już wrócił :slight_smile: chociaż przeszedłem na lte to może być nadal ze niektóre regiony.

Z tym FB w niektórych rejonach tylko niby są problemy.

Epic Games Store też coś ma problemy. (Epic Games Store | Official Site)

było jakieś małe wahnięcie Facebook - bieżące problemy i awarie | Downdetector

Ale nikt jarzący nie używa FB,
To nawet idioci o tym o tym wiedzą.

Ja nie używam FB, tylko kontaktuję się z prawnukiem. Masz coś Jajec do zarzucenia mi?

1 polubienie

mam telefon i nie
rozśmieszaj

Znowu chyba się narąbał i spamuje całe forum.

Nie bardzo roumiem, Fb to dziadkui itd podobno.
twitter, i inne

Nie wiem, czy można to nazwać narąbaniem, bo niezbyt widać, żeby następowało kiedykolwiek trzeźwienie.

Wasze delikatne uzależnienie, pokazuje zupełnie coś innego.
Ogarnijcie się.

Zaktualizować projekt od Norwega, Fin/Finlandczyk znalazł tam bugi:

"Legitimate URL Shortener" General · Discussion #163 · DandelionSprout/adfilt · GitHub

Opcjonalnie włączyć za pół roku, bo lista ma wciąż status bety.

Kto to jest?

Fin o nicku @peace2000.

I sugeruje „machać ręką :call_me_hand:”/„przygryzać język :tongue:” na moje literówki, skoro odkryłeś zablokowane pw.

Poza tym ktoś może lubi nicki z literówkami lub podmieniać litery na cyfry np. „prz3m3k84”.

Tam brakuje n, OK, ale ja staram się w miarę możliwości cofać i poprawiać swoje.
Nawet to głupie śćżź

Ja mogę coś 10 razy przeczytać i dopiero jak Anka z Windows przeczyta to może zauważę.

Może obywatel Finladii?

Bo chociaż zasadniczo w Finlandii żyją Finowie, to są tam również obywatele tego państwa o innej narodowości. Nie są oni Finami w sensie etnicznym zatem trudno o nich mówić jako o Finach.

Dziękuję bardzo za wytłumaczenie. Tyle lat już żyję, ale dopiero dzięki KR60 dowiaduję się takich rzeczy, niesamowite. Dobrze, że jest taka osoba i uświadomi innych.

Nigdy za późno na naukę (lub refleksję) :slightly_smiling_face:.