Facebook nie ładuje postów!

Heloł.
nie wiem, do której kategorii to wrzucić, to wrzuciłem do tej…
Chodzi o to mianowicie, że od czasu do czasu po wejściu na FB wita mnie radosny komunikat pt. “Witaj na Pejsbuku! Rozpocznij od dodania znajomych. Ich filmy, zdjęcia i posty zobaczysz tutaj.” i koniec. Nie wyświetlają się żadne posty ani nic. Także przełączenie z menu “Najciekawsze zdarzenia” na “Najnowsze” nie pomaga (choć wcześniej pomagało). Co te klocki znów spłodziły i jak się tego g…na pozbyć?

Zmień tytuł i część treści posta. Wulgaryzmów i antysemityzmu nie lubimy.

A może nie masz znajomych?

A tak na poważnie to jeżeli masz blokery to one mogą wycinać masę treści z FB.

Poza tym support Facebooka szybciej Ci chyba odpowie. Pisz do nich. Oni ostatnio mają trochę cyrk u siebie.

https://forum.dobreprogramy.pl/t/zablokowane-aktualnosci-na-fb/545047

Witam, znajomy ma dokładnie taki sam problem. Sprawdzane na kilku kompach, na kilku przeglądarkach, wszędzie to samo. Czasem załaduje się jeden czy dwa posty i tyle, a tak to “Witaj na Facebooku”. Na telefonie ładuje się kilka postów i tyle. Support Facebooka nie odpisuje. Zna ktoś rozwiązanie?

Może się komuś przyda, ja ten problem rozwiązałem tak, lewy górny róg na FB zakładka Aktualności po prawej stronie klikam i są opcje Najciekawsze zdarzenia i Najnowsze po wybraniu Najnowsze posty są wyświetlane.