Faworyzowanie newsów Microsoft

Być może Microsoft jest jakimśtam sponsorem vortalu, ale to chyba gruba przesada, na 15 newsów 10!! dotyczy Microsoftu i produktów tej firmy, z czego tylko 1 jest o Linuxie.

O OpenOffice był tylko jeden news, że została wydana nowa wersja, ale o komercyjnym Office 2007 trąbicie kilkakrotnie a jego premiery wcale nie było kogo obchodzą jakieś plany wprowadzania licencji, skoro nie są faktami.

Może powiecie, że w świecie Linuxów nic ciekawego się nie dzieje?

Gołym okiem widać że newsy muszą być sponsorowane albo chociaż faworyzowane na korzyść Microsoftu. Zupełnie jak reklamy przedwyborcze.

Niski poziom jak na tak popularny vortal.

Zróbcie coś z tym!

a może poprostu u MS się coś dzieje ? dlatego o tym piszą …

niepomyślałeś o tym ?

a o linuxie też piszą jak coś się dzieje jak wychodzi coś nowego etc …

Złączono Posta : 07.11.2006 (Wto) 14:36

a co sie dzieje ?

no a co mają dalej pisać ?

gdyby się pojawiła jakaś dziura też by napisali o OO

ale za każdym razem informują o czymś innym …

rusz tą głową …

gdyby newsy były pisane po to by faworyzować MS to by nietrąbili o tym jakie dziury w nim są tylko by zachwalali jaki to MS cudny …

Kolejny nie zadowolony ja bym radził nie wchodzić na vortal jak ci nie pasuje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Uwielbiam takie tematy.

Brawa dla Pana ajaxml

Proponuję koledze poczytać tematy w dziale o vortalu. Jest w nim jeden, który też uskuteczniał teorie spiskowe vortalu dp i ms.

Reszty komentować nie warto, szkoda czasu.

jak narazie to ty pokazałeś swój niski poziom … czepiasz się że informują o tym co się dzieje w świecie IT

piszą o nowościach zmianach a że ciągle się coś dzieje w firmie której nielubisz to już twój problem …

Ech… następny…

Moderatorom proponuję przykleić temat “A ja wiem, że dostajecie haracze od M$”, który byłby czyszczony z wszystkich postów co 2 tygodnie. Jakiś porządek byłby :wink:

Dzieje sie tak dlatego, bo wiekszość użytkowników komputera używa Windowsa i pakietu Office.

W wątkuCzy portal dobreprogramy,pl to macka majkrosoftu??? toczyła się długa rozmowa na ten temat. Vortal na pewno nie jest w żaden sposób związany z “majkrosoftem”. Po prostu w produktach tej firmy są często nowości itp. Zauważ, że część postów mówi o błędach w Windowsie, Office’sie i IE. Proponuję, żeby na górze tego działu zrobić wątek: “Vortal dobreprogramy nie ma nic wspólnego z firmą Microsoft”.

Przepraszam, po co ??

Każdy ma prawo do własnego zdania, a że jest ono błędne i wynika nie wiadomo z czego, a na pewno już nie z rzeczowej analizy rzeczywistości… Przykre, ale niektórzy tacy są i nic tego nie zmieni. Jak ktoś chce wierzyć w teorie spiskowe, to niech wierzy.

Przykre.