Fifa 08

mam takie pytanie właśnie sobie zaciągnąłem wersje demo fify 08 i mi nie dziqała pokazuje sie czarny obraz i nic wiecej się nie dzieje a posiadam karte graficzna geforce mx 440 a pisze ze pod karty mx moze działac nieprawidłowo ale w grze fifa 07 pisało to samo i mi dziala bez probleu zna ktos powód czemu tak sie dzieje i czy jak bedzie pełna wersja to jest szansa ze mi zadziała ??

parametry kompa

geforce mx440 64mb

ram 256

procek intel celeron 1,7 ghz

Dzięki z góry za odp. :slight_smile:

Takie są wymagania Fify 08 (demo)

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • procesor: 1.3 GHz

  • pamięć: 256 MB (512 MB zalecane)

  • DirectX 9.0c kompatybilny z kartą graficzną 64 MB

  • 1 GB wolnego miejsca na dysku

  • DirectX 9.0c kompatybilny z kartą muzyczną

  • mysz

  • klawiatura

  • system operacyjny: Windows XP SP2, Windows 2000 SP4 lub Windows Vista

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki od grafiki. Jak to nie pomoże to raczej już nic.

Wydaje mi się żę masz za słąbą kartę graficzną

Masz 2 wyjścia albo grafika do wymiany albo graj w 07 bo i tak niema różnicy 08 zmienili składy i numerek w grze.

Skoro jest napisane, że mogą być problemy z kartami z serii MX to chyba mamy rozwiązanie… to, że fiffa 2007 działała nie oznacza że 2008 musi. Jeśli chcesz pograć w nowsze gierki to powinieneś wymienić tę kartę na nową i powoli zacząć myślećo wymianie całego sprzętu…

racja cały sprzet do wymiany bo już mnie draznie te stare jajo… :confused: nic nie działa… dzieki za odp :slight_smile:

MX to naprawdę mega słaba karta :frowning:

taa teraz już radek 9800 jest uważany za słabą. :?

Ale już od dawna MX to był szit.

Tak jak seria FX :stuck_out_tongue:

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

Zainstalowalem sobie fife 08 demo i jak wlanczam mam czarny ekran,i nie wiem ci jest, moze to przez karte graficzna podam wam muj sprzet :

Procesor intel celeron 2.8ghz

karta : VIA/S3G UniChrome Pro IGP 64MB

512 mb ram

Jak mam zla karte,to wezcie mi poradzcie jaka se kupic. Z gury DZIEKI za pomoc :slight_smile: Aha jeszcze jedno nie odpisujcie mi na forum tylko pod nr GG: 9858674 Z GURY DZIEKI :slight_smile:

:slight_smile:

Odpowiedzieć mogę tutaj nie na gg. Na tej karcie nie pograsz w fife 08. Żeby pograć na dość dobrych detalach to karta powinna mieć te 128MB :wink:

No dobra Wizzz dzieki. Poradz mi jeszcze jaka karte mam se kupic tak do 400 zloty. DZIEKI WIELKIE :slight_smile:

Rozumiem że karta ma być pod AGP ? Bo w poprzednim poście napisałeś IGP :stuck_out_tongue: ale chyba miało być AGP :wink: I napisz jeszcze czy masz zamiar grać w jakieś bardziej wymagające gry, czy tylko takie pokroju fify.

Ps. Tego ramu też mało :stuck_out_tongue: Do fify powinno wystarczyć, ale do innych nowszych gier, to trochę mało :wink:

Nom baa oczywiscie ze jeszcze w lepsze gierki :stuck_out_tongue: a co do tego AGP to pisze IGP ja sie na tym wogle nie znam hehe :slight_smile: A i po ile kosztuje lepsza pamiec ram niz 512? :slight_smile:

Heh…nie no musisz wiedzieć jakie masz złącze :stuck_out_tongue: Czy AGP czy PCI-E nie można kupić karty w ciemno bo nie będzie pasowała. 512 ramu kupisz tak za 90zł. 1GB to już wydatek grubo ponad 100zł. Jak się dowiesz jakie masz to złącze to pisz na PW. Nie będziemy forum zaśmiecać, bo to nie temat o kartach graficznych.

Mam pytanie, czy pójdzie ta fifa na kompie mojego kumpla:

Procek: 1,7Ghz

Ram: 256 MB

Karta: Radeon 9200Pro 128MB

Chodzi mi o pełną wersje tej gry, a nie demo :slight_smile:

Chociaż żeby poszło na minimalnych :smiley:

Pójdzie. Ale to naprawdę na minimalnych bo za mało ramu.

witam milosnikow FIFY :smiley:

moj sprzet to:

celeron 3.2

1Gb ram (DDR2)

GeForce 8500GT (512Mb)

i mam pytanko czy pojdzie mi fifa 2008 bo 2007 mi sie ciela ale na grafie zintegrowanej.