Fifa 08

Tak ciężko spojrzeć na pierwszą stronę tego tematu , gdzie podałem wymagania ? Pójdzie spokojnie.

przeczytalem caly temat.

tylko ze sie procek strasznie poci i stad moje watpliwosci :confused:

Minimum 1.3, z tego co widzę to Ty masz 3.2, więc w czym problem ? Procek nie jest taki ważny. Najważniejsza jest grafika i ram’y, a Twój procek do tej gry jest wystarczający.

Ja tam problemów nie mam z zintegrowana grafika :wink:

Mój sprzęt:

AMD ATHLON 3800+ x2

1GB RAM DDR 2

Grafika na płycie głównej 6100 nforce430

i wsio działa na max detalach :wink:

W sumie dziwne, że wam nie działa na mxach. Mi chodziła spokojnie FIFA 07 na średnich detalach na AMD Duron 1.8 GHz, 512 MB RAM, GeForce 4 MX 440 64 MB. Z tego co słyszałem fifa 08 niczym się prawie nie różni od 07 pod względem grafiki(reszty ponoć też ;p), więc dziwna sprawa. A jeśli chodzi o te informacje, że gry nie działają pod MX, to tu nieźle ściemniają, cały czas grałem w PES 5, bo myślałem, że nie pójdzie mi 6, ale kolega powiedział mi, że spokojnie gra sobie na mxie i gierka śmiga aż miło, więc nie słuchajcie się tak tych opisów na pudełku, bo czasem sa błędne.

Fifa 08 nie działa na MX’ach! Sprawdzone, potwierdzone!

Witajcie! Mam Viste Home Premium i na nim Fife 08. Laptopa mam o konfiguracji Core2Duo 2ghz, 2gb ramu, gf 8600M GS, czyli ogolnie spokojnie powinien spelniac wymagania. Kiedy odpalilem mecz od gra chodzi strasznie wolno, nie tnie sie, ale chodzi bardzo powoli. Czasem ma przeblyski i zaczyna chodzic w normalnym tempie, ale po chwili znowu zwalnia. Ma ktos z Was moze pomysl co zrobic zeby gra chodzila lepiej? Kiedy zmniejszylem detale do minium dalej bylo to samo:( Z gory dziekuje za pomoc.

wylaczyc oszczedzanie energii :smiley:

Hm

Sprzęt jak w podpisie… a mi menu się tnie… jak tabelki zjeżdżają z góry. 0 płynności. Tak ma być? Tak było w bodajże 06 czy którejś… ale ogólnie gra leci normalnie… tylko to menu mnie wkurza. System Vista Ultimate.

A próbowałeś dualcore optimizer ? http://vincent.amd.com/pl-pl/Processors/TechnicalResources/0,30_182_871_13118,00.html

A do Core2Duo nie ma moze podobnego programu? A moze jest jakies inne rozwiazanie zeby ta fifa normalnie u mnie dzialala?

Dual core optymizer nic nie pomaga.

W ogóle widze że grafiką w menu ta fifa nie grzeszy. PES powala na nogi.

Na moim laptopie HP dv6376 Gra działa płynnie. Detale na High. Gra jest dobra w porównaniu z wersją 2007. Bardzo podoba mi się to że można tworzyć własne taktyki wraz z ustawieniem mentalności zawodnika w ofensywie jak i defensywie, ciekawe nowe tryby be a pro oraz zone play. Tryb Kariery praktycznie nie uległ zmianie, szkoda. Natomiast, są aktualne składy, duży wybór nowych akcesoriów. Ale czemu brakuje reklamowanej kamery z trybu be a pro zza pleców zawodnika ? Jak dla mnie bardzo dobra pozycja. W razie czego służę screenami, i jakąś małą recenzją.

I tak czekam na Football Manager 2008.

Płynnie to gra u mnie też chodzi… ale menu jest tragiczne.

??? u mnie pełna wersja wymiata aż miło:D:D:D:D:D:D

wymiata… to słowo różnie… obcuje u ludzi. jednemu wymiata a tnie jak ch… a u drugich wymiata to wymiata.

u mnie wymiata bez żadnych przycięć i makramentów

a poszlo by na parametrach kompa

Procek:1,2

RAM:640

Karta graficzna: geforce4 64MB

Może tak łaskawie kolejnym razem spójrz na pierwszą stronę tematu w którym piszesz.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • procesor: 1.3 GHz

  • pamięć: 256 MB (512 MB zalecane)

  • DirectX 9.0c kompatybilny z kartą graficzną 64 MB

  • 1 GB wolnego miejsca na dysku

  • DirectX 9.0c kompatybilny z kartą muzyczną

  • mysz

  • klawiatura

  • system operacyjny: Windows XP SP2, Windows 2000 SP4 lub Windows Vista

Może się przycinać, i to ostro bo masz słabego procka i grafikę.

Więc… dziwi mnie przycinanie " spadających " z góry tabel w menu. w DX10. Bo pracuję na Viście.