Fifa 08

Wszyscy na Viscie mają taki problem niestety. Podobno pracując nawet na XP i posiadając 2 rdzeniowy procek z zainstalowanym Dual Core Optimizer taki problem występuje nadal :? Więc może wydadzą jakąś łatkę albo coś tym stylu. Samemu chyba nie ma ma to rady niestety.

Aha… no to pytałem o tym to mówicie że śmiga wam " wypas " uhm. Mi sama gra również śmiga wypas… ale nie menu… ja czekać na PES :slight_smile:

u mnie menu normalnie działa…

mam problem…jak naciskam…setup…zeby zainstalowac…gre…to pojawiami sie ze mam wlozyc cd/dvd do napedu…a co ja mam zrobic…? bo ja to wszystko mam…w jednym folderze juz rozpakowane…i zadne j plyty nie mam…?

Pójść do sklepu i kupić oryginał.

ale wlasnie nie wiem czy warto…chcialem zobaczyc…czy sie jakos zmienila czy nee… . Bo poco mam kase wydawac na to co jest jeszcze gorsze do poprzedniej wersji…;p ale jest jakis sposob…zeby odpalic ta gre bez plyty…? a jak tak to jaki…? fajnie by bylo jakby kto powiedzial.;]

Od testowania jest wersja DEMO a nie piracka full wersja. Tutaj odpowiedzi na takie pytanie nie uzyskasz, ponieważ jest to forum legalnego oprogramowania, i nie ma tutaj mowy o piractwie pod żadną postacią.

mam taki problem gdy jak włączam…czyli probuje zainstalować…pojawia mi sie coś takiego… http://img517.imageshack.us/my.php?image=obraz1ee4.png

Ta nowa FIFA to lipa jednym słowem. Gameplay tragiczny - zero radości z gry. Widać, że twórcy bardziej nałożyli nacisk na frustrację gracza niż zadowolenie. :stuck_out_tongue:

Grafika archaiczna. To już FIFA 04 ładniej się prezentowała na moim starym kompie. Nie była taka mydlana i cukierkowata lecz wyrazista.

Widziałem na YouTube jak wygląda ta gra na X360 i to w ogóle dwie różne gry. Szkoda gadać jeśli chodzi o edycję pecetową.

Menu jest koszmarne, czyli identyczne jak rok temu. Pamięta ktoś czasy Fify 98? To było coś! :slight_smile:

Jedynie strefa dźwięku trzyma poziom.

Grywalność: 4/10

Grafika: 5/10

Dźwięk: 9/10

Czyli takie 5+/10 się należy tej grze, nie więcej. Należy czekać na nowego PESa. :slight_smile:

Siemka potrzebuje pomoc.

Mam kompa

Athlon 1.8

512 ram

Geforce 4 64mb

jak wlacze fife 08 to pojawia sie czarne tlo i nic sie nie dzieje. wiecie co da sie z tym zrobic??

witam. mam taki problem ze fifa chodzila mi przed wgraniem spolszczenia a jak wgralem to w ogole sie nie urochamia… naciskam na ikonke i zero reakcji. zrobilem nawet formata i to tez nic nie pomoglo(po formacie nie wgrywalem spolszczenia)… instalowalem kilkakrotnie gre i nic… to musialo sie zapisac jakos w rejestrze czy ktos wie jak sobie z tym poradzic?

z gory dzieki

jakby co moje gg://8140082

Fifa 08 została wydana w ojczystym języku i nie potrzeba do niej spolszczeń. Kup oryginał.

to co mam miec dwa oryginaly na chacie ta… angielski i polski

W Polsce sprzedają tylko ojczystą wersję kolego ;] A jak masz problemy to ucz się angielskiego, lub wrzucać spolszczenia.

a kto powiedzial ze kupilem w polsce fife! !!

normalnie boki rwac… a zebys wiedzial ze napisze

To będzie najlepsze, najszybsze i najskuteczniejsze rozwiązanie Twojego problemu :slight_smile: Polecam się na przyszłość.

ale to nie rozwiazuje mojego glownego problemu bo fifa mi nie bedzie chodzic a oni mi w tym nie pomoga… nie mam spolszczenia zainstalowanego a fifa nie chodzi…jakis wpis w rejestrze jest i ■■■■… :?

W tym też pomogą, Jest tam pomoc techniczna.

Ale możesz spróbować tym przeczyścić rejestr

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

i spróbować zainstalować fifę na nowo