Fifa 12 nie chce się włączyć (system xp)

(Easy English 96) #1

Witam.

Kupiłem sobie nową fife 12, zainstalowałem ją itp... Gdy chciałem ją włączyć to pokazuje się napis FIFA 12 na jakimś tle i zamiast menu językowego gra mi się wyłącza. Co może być za problem - wymagania sprzętowe -nie -nazwa użytkownika jest w polskich znakach więc też odpada. Proszę o pomoc przypominam że mam system Windows xP

(Johny) #2

A gdzie konfiguracja komputera ?,przyczyną może być karta graficzna nie wspierająca czegoś,albo brak sterowników do grafiki,dlatego to musisz podać,czy gra jest oryginalna ?

(Easy English 96) #3

NVIDA geforce 9600 GT sterownik są chyba bo demówka 12 działała i 11 też FIFA 12 jest oryginalna

(X Zdzislawx) #4

Z tego co jest kilka wątków niżej rozumiem że nie powinno był polskich znaków (takich jak: ą, ę, ć itp.)

(Łukash) #5

Prawdopodobnie problemem nie są polskie znaki a sama ścieżka przechowywania ustawień ,może to jakiś brak uprawnień do odczytu/zapisu...

Wklej do nowego tekstowego > Zapisz jako wszystkie pliki > na pulpit > fifa.reg :

Stwórz folder FIFA12 na dysku C ,a w tym folderze stwórz folder Save .Uruchom (potwierdź dodanie) ww plik dwóklikiem przed grą.

To zmieni ścieżkę do przechowywanych przez FIFE danych.

Po zakończonej grze uruchom drugi plik :

Zapisz jako wszystkie pliki > org.reg

To przywróci oryginalne systemowe ustawienia .Pamiętaj aby wpisać SWOJĄ NAZWĘ KONTA UŻYTKOWNIKA SYSTEMU

Zmiany ustawień wyświetlania dokonuj na zmienionej ścieżce.Możesz usunąć plik - FIFA 12\instance0\ replay0.bin ,z Moich dokumentów.

Pawi_1996 , przypomnij sobie co to są znaki interpunkcyjne, a następnie wyedytuj swoje posty i popraw co trzeba. Zignorowanie prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do kosza.

(Łukash) #7

FIFA 12\instance0\replay0.bin <- (oryginalna lokalizacja) ustawienie atrybutu na tylko do odczytu we właściwościach ,rozwiązuje problem (choć nie wiem czy nie ma to negatywnego wpływu na coś innego)

(Easy English 96) #8

Częściowo działa ale mam problem jak chcę zmienić ustawienia sterowania i chcę aby to się zapisało wyskakują jakieś błędy i gra się wyłącza jak temu zaradzić??

(Łukash) #9

(Spartakus1994) #10

Mam podobny problem z uruchomieniem gry, z tym, że to wygląda tak: mam oryginał fify 12, bez problemów ją zainstalowałem i pobrałem różne aktualizacje, natomiast teraz gdy chcę ją uruchomić pokazuje mi się okno startowe fify z trzema opcjami: GRAJ, USTAWIENIA GRY I WYJDŹ. Nie mam bladego pojęcia co mam dalej zrobić. Jeżeli ktoś wie dlaczego tak jest to pproszę o odpowiedź na mój problem. Poniżej przedstawię jeszcze moje informacje nt sprzętu:

Procesor: Intel Core 2 Duo 3.00GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 250

Pamięć RAM: 4 GB

System operacyjny: Windows xp

(Łukash) #11

Ustaw w ustawieniach i kliknij graj :slight_smile: Skrót może Ci się źle przypisał....To o czym piszesz to opcje fifaconfig.exe ,a gra odpala się z fifa.exe :wink:

(Easy English 96) #12

niestety nie pomogło możesz podać inny sposób?

(Łukash) #13

Podaj dokładne informacje na temat błędów = zrzuty ekranu .

(Easy English 96) #14

(Łukash) #15

Aby zobaczyć co zawiera ten raport....To jest w sumie ważniejsze....

Spróbuj odpalić grę z \FIFA 12\Game\fifa.exe .

(Jozek0030) #16

Ja mam trochę inny problem... Gra mi się uruchamia, wczytuję swoje ustawienia i wtedy pokazuje mi się czarny ekran i kółko jakby się wczytywało ale po chwili gra się wyłącza. Nie wiem co dalej robić bo już próbowałem zmieniać pliki "tylko do odczytu" itp.

(Easy English 96) #17

Sory ze nie odpisywałem przez kilka godzin ale na treningu byłem.

Próbowałem odpalić przez te ścieżkę co ty mówisz ale to samo masz ss z tego raportu:

(Spartakus1994) #18

apropo fifa.exe. włączylem sobie menadzer zadan i zakladke procesy i gdy klikne na graj to proces fifaconfig.exe jest cały czas natomiast fifa.exe pojawia się na 10 sekund i znika

(Easy English 96) #19

Żaden z ww sposobów nie pomógł co robić??

(Łukash) #20

Pawi_1996 , zainstaluj / napraw Microsoft Visual (odpal vcredist z płytki)