Fifa 12 nie chce się włączyć (system xp)

Witam.

Kupiłem sobie nową fife 12, zainstalowałem ją itp… Gdy chciałem ją włączyć to pokazuje się napis FIFA 12 na jakimś tle i zamiast menu językowego gra mi się wyłącza. Co może być za problem - wymagania sprzętowe -nie -nazwa użytkownika jest w polskich znakach więc też odpada. Proszę o pomoc przypominam że mam system Windows xP

A gdzie konfiguracja komputera ?,przyczyną może być karta graficzna nie wspierająca czegoś,albo brak sterowników do grafiki,dlatego to musisz podać,czy gra jest oryginalna ?

NVIDA geforce 9600 GT sterownik są chyba bo demówka 12 działała i 11 też FIFA 12 jest oryginalna

Z tego co jest kilka wątków niżej rozumiem że nie powinno był polskich znaków (takich jak: ą, ę, ć itp.)

Prawdopodobnie problemem nie są polskie znaki a sama ścieżka przechowywania ustawień ,może to jakiś brak uprawnień do odczytu/zapisu…

Wklej do nowego tekstowego > Zapisz jako wszystkie pliki > na pulpit > fifa.reg :

Stwórz folder FIFA12 na dysku C ,a w tym folderze stwórz folder Save .Uruchom (potwierdź dodanie) ww plik dwóklikiem przed grą.

To zmieni ścieżkę do przechowywanych przez FIFE danych.


Po zakończonej grze uruchom drugi plik :

Zapisz jako wszystkie pliki > org.reg

To przywróci oryginalne systemowe ustawienia .Pamiętaj aby wpisać SWOJĄ NAZWĘ KONTA UŻYTKOWNIKA SYSTEMU

Zmiany ustawień wyświetlania dokonuj na zmienionej ścieżce.Możesz usunąć plik - FIFA 12\instance0\ replay0.bin ,z Moich dokumentów.

Pawi_1996 , przypomnij sobie co to są znaki interpunkcyjne, a następnie wyedytuj swoje posty i popraw co trzeba. Zignorowanie prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do kosza.

FIFA 12\instance0\replay0.bin <- (oryginalna lokalizacja) ustawienie atrybutu na tylko do odczytu we właściwościach ,rozwiązuje problem (choć nie wiem czy nie ma to negatywnego wpływu na coś innego)

Częściowo działa ale mam problem jak chcę zmienić ustawienia sterowania i chcę aby to się zapisało wyskakują jakieś błędy i gra się wyłącza jak temu zaradzić??

Mam podobny problem z uruchomieniem gry, z tym, że to wygląda tak: mam oryginał fify 12, bez problemów ją zainstalowałem i pobrałem różne aktualizacje, natomiast teraz gdy chcę ją uruchomić pokazuje mi się okno startowe fify z trzema opcjami: GRAJ, USTAWIENIA GRY I WYJDŹ. Nie mam bladego pojęcia co mam dalej zrobić. Jeżeli ktoś wie dlaczego tak jest to pproszę o odpowiedź na mój problem. Poniżej przedstawię jeszcze moje informacje nt sprzętu:

Procesor: Intel Core 2 Duo 3.00GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 250

Pamięć RAM: 4 GB

System operacyjny: Windows xp

Ustaw w ustawieniach i kliknij graj :slight_smile: Skrót może Ci się źle przypisał…To o czym piszesz to opcje fifaconfig.exe ,a gra odpala się z fifa.exe :wink:

niestety nie pomogło możesz podać inny sposób?

Podaj dokładne informacje na temat błędów = zrzuty ekranu .

http://imageshack.us/photo/my-images/215/pulpitam.png/

Aby zobaczyć co zawiera ten raport…To jest w sumie ważniejsze…

Spróbuj odpalić grę z \FIFA 12\Game\fifa.exe .

Ja mam trochę inny problem… Gra mi się uruchamia, wczytuję swoje ustawienia i wtedy pokazuje mi się czarny ekran i kółko jakby się wczytywało ale po chwili gra się wyłącza. Nie wiem co dalej robić bo już próbowałem zmieniać pliki “tylko do odczytu” itp.

Sory ze nie odpisywałem przez kilka godzin ale na treningu byłem.

Próbowałem odpalić przez te ścieżkę co ty mówisz ale to samo masz ss z tego raportu:

http://imageshack.us/photo/my-images/522/pulpitfu.png/

apropo fifa.exe. włączylem sobie menadzer zadan i zakladke procesy i gdy klikne na graj to proces fifaconfig.exe jest cały czas natomiast fifa.exe pojawia się na 10 sekund i znika

Żaden z ww sposobów nie pomógł co robić??

Pawi_1996 , zainstaluj / napraw Microsoft Visual (odpal vcredist z płytki)