Fifa 12 nie chce się włączyć (system xp)

niestety niema

Uważam, że powinieneś napisać do support’u. Prawdopodobnie poproszą o konfiguracje sprzętową komputera.

cos mi sie przypomina ze kiedys miałem taki sam problem z fifa 11 ale cos zainstalowałem i działała pozniej okej

niestety mam pirata wiec nie napisze do suportu stery do grafy mam najnowsze

uwaga!

na niektórych stronach pisze że gra jest dopasowana pod system windows xp sp2, nie sp3

http://systemreq.info/2011/09/fifa-2012/#more-659

znalazłem też wzmiankę że 16-bitowa głębia kolorów nie jest obsługiwana

i co teraz moge zrobić?? bo mama sp3

Na pewno to nie zależy to od Service Pack’u. Nie mam pojęcia, skąd taki pomysł.

Witam mam podobny problem i dokąłdnie taką sama konfiguracje sprzętową, czy udało sie komus to przejsć ?

cytat

Łukash , mam pewien problem kupiłem fifke 12 i gra normalnie mi sie włancza , przystepuje do samouczka i tam lekko sie zawiecza i wyłancza , zrobiłem juz wiele zeczy zmieniałem nazwe uzytkownika i takie tam i nic pomóz prosz! !!

Mam ten sam problem do adekxD czy też radeks349.

Błogosławiony niech będzie ten co spróbuje nam pomóc…

Wy jesteście tacy głupi czy tylko udajecie? MAM GTS 250 Intel Core DUO 2x3.02 i XP jak uruchamiasz FIFE nie wlacza ci sie a w folderze z FIFA robi ci sie plik o nazwie

FIFACrashDump_CL942004_2011.11.26_08.15.27.dmp (date zmienia) Jakbys był mądry to byś poszukal w plikach od fify i znalazl readme p[o polsku i tam masz JAK BYK NAPISANE: Karty na których zarejestrowano problemy z działaniem gry:

Masz karty i PISZE GeForce GTS 250

Tez bym pograł, ale nie moge przykro moze cos z tym zrobią, dobrze,że mam siostrzenca co mi kompa porzyczyl to chociaz pograc moge :smiley: TYLE ODE MNIE.

widze ze temat wciaz aktywny wiec tak: problem z gra rozwiazalem tez mi sie przy logu fify wywalalo do pulpitu ale teraz mam inny problem.Mianowicie gra jest przyspieszona i ekarn powiekszony i nie wiem co robic doradzcie cos :slight_smile: