Filtr do uBlock Origin - obejście blokady na Wirtualnej Polsce

(Persifall) #1

Szukam filtru(ów) które poradziłyby sobie z tym czymś:

Bez blokady reklam nie da się przeglądać tego portalu.

(pocolog) #2

Ja rezygnuję z przeglądania portali, które częstują mnie takimi skryptami. Niech sobie piszą z pasją do szuflady :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 Likes
(Seba228215) #3

https://github.com/bogachenko/fuckfuckadblock zainteresuj się, dodaj go i sprawdź czy pomógł. :slight_smile:

(Seba228215) #4

No cóż to też byłoby rozwiązaniem problemu.

(format c:) #5

jakoś średnio mam zaufanie do instalowania czegokolwiek co ma w nazwie “■■■■”

1 Like
(Seba228215) #6

To jest tylko filtr i znajdziesz go nawet tutaj:
https://polishannoyancefilters.netlify.com/otherfiltersforadblockers/
Co ciekawe nasza ekipa blokująca reklamy na stronach PL jakoś ufa temu filtrowi.

(pocolog) #7

Instalacja to trochę za dużo powiedziane :wink: To jest zwykły plik tekstowy z regułami adblocka do zaimportowania.

(Seba228215) #8

Taka kontynuacja dawnego AntiAdblock Reek killer autorstwa Bogachenko. Jest nawet napisane forked reek.

(Paweł A.) #9

Zdecydowałem się na przeglądanie WP z smartfona z czystej przeglądarki. WP tylko dla cierpliwych jest…

1 Like
(Seba228215) #10

Jak kto woli, ja pokusiłem się na Edge stable Chromium na PC, dodałem Adguard do niego z Chrome Web Store, były antyblocki na WP, to dodałem filtr Bogachenko i znikły wszelkie informacje. No i player.pl jakoś działa w normie. :smiley:

(Paweł A.) #11

Da się? Da się.

(Seba228215) #12

Czyli mam rozumieć, że pomogło, czy poszedłeś na hardcore i oglądasz te wszystkie banery reklamowe na WP? :stuck_out_tongue:

(Paweł A.) #13

Wiesz co, jakoś nie interesuje mnie serwis WP. :stuck_out_tongue: Czasami wejdę, więc reklamy przebolę. :joy:

(cyngiel 1) #14

Mam też uBlock Origin i nic te filtry nie dały na Wirtualnej, jak wejdzie się w jakiś artykuł.

(Seba228215) #15

Masz dodane Easy Polish, Polskie Filtry Wewnętrzne, Polskie filtry elementów irytujących i ewentualnie web annoyances ultralist?

(cyngiel 1) #16

Mam tylko te5

(Seba228215) #17

Sprawdź jeszcze z dodaniem Easy Polish i Filtry Wewnętrzne. Z tego co zauważyłem, a używam ośmu dodatkowych w UBO, to któryś z filtrów jeszcze rozszerza działanie tego filtra.

Ja mam takie dodatkowo (dla testu wyłączyłem AG).

Strasznie dużo reklam ubo przepuszcza na wp, ale nie mam antiadblocków.

(cyngiel 1) #18

Nigdzie nie widzę tego Easy List Polish.

(Seba228215) #19

Musisz dodać easylist polish jako dodatkowy własny. To samo filtry wewnętrzne, jak wspomniałem.

(cyngiel 1) #20

Ale skąd go wziąć?