Filtr do uBlock Origin - obejście blokady na Wirtualnej Polsce

Szukam filtru(ów) które poradziłyby sobie z tym czymś:

Bez blokady reklam nie da się przeglądać tego portalu.

Ja rezygnuję z przeglądania portali, które częstują mnie takimi skryptami. Niech sobie piszą z pasją do szuflady :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 polubień

https://github.com/bogachenko/fuckfuckadblock zainteresuj się, dodaj go i sprawdź czy pomógł. :slight_smile:

No cóż to też byłoby rozwiązaniem problemu.

jakoś średnio mam zaufanie do instalowania czegokolwiek co ma w nazwie “■■■■”

1 polubienie

To jest tylko filtr i znajdziesz go nawet tutaj:
https://polishannoyancefilters.netlify.com/otherfiltersforadblockers/
Co ciekawe nasza ekipa blokująca reklamy na stronach PL jakoś ufa temu filtrowi.

Instalacja to trochę za dużo powiedziane :wink: To jest zwykły plik tekstowy z regułami adblocka do zaimportowania.

Taka kontynuacja dawnego AntiAdblock Reek killer autorstwa Bogachenko. Jest nawet napisane forked reek.

Zdecydowałem się na przeglądanie WP z smartfona z czystej przeglądarki. WP tylko dla cierpliwych jest…

1 polubienie

Jak kto woli, ja pokusiłem się na Edge stable Chromium na PC, dodałem Adguard do niego z Chrome Web Store, były antyblocki na WP, to dodałem filtr Bogachenko i znikły wszelkie informacje. No i player.pl jakoś działa w normie. :smiley:

Da się? Da się.

Czyli mam rozumieć, że pomogło, czy poszedłeś na hardcore i oglądasz te wszystkie banery reklamowe na WP? :stuck_out_tongue:

Wiesz co, jakoś nie interesuje mnie serwis WP. :stuck_out_tongue: Czasami wejdę, więc reklamy przebolę. :joy:

Mam też uBlock Origin i nic te filtry nie dały na Wirtualnej, jak wejdzie się w jakiś artykuł.

Masz dodane Easy Polish, Polskie Filtry Wewnętrzne, Polskie filtry elementów irytujących i ewentualnie web annoyances ultralist?

Mam tylko te5

Sprawdź jeszcze z dodaniem Easy Polish i Filtry Wewnętrzne. Z tego co zauważyłem, a używam ośmu dodatkowych w UBO, to któryś z filtrów jeszcze rozszerza działanie tego filtra.

Ja mam takie dodatkowo (dla testu wyłączyłem AG).

Strasznie dużo reklam ubo przepuszcza na wp, ale nie mam antiadblocków.

Nigdzie nie widzę tego Easy List Polish.

Musisz dodać easylist polish jako dodatkowy własny. To samo filtry wewnętrzne, jak wspomniałem.

Ale skąd go wziąć?