Firefox i jego zwiechy

Mam pewien problem z ff gdy używam go min15 minut i go wyłączę to nadal działa w procesach i muszę ręcznie przez menedżera go wyłączać jednak jeśli zapomnę to zrobić to potrafi zeżreć nawet 600mb wyłączony! to normalne?

wiesz, ja mam podobny problem, ponoć to przez działanie dodatków/rozszerzeń. Osobiście faktycznie mam ich trochę załadowanych, ale które trzeba odinstalować by normalnie działało, to nie wiem ;/

Proponuję najpierw wywalić wszystkie nie używane dodatki nie wyłączyć tylko odinstalować(te które idzie) u mnie zadziałało a i upewnij się że masz najnowszą wersję

Primo. Diagnostyka Firefoxa

Secundo. Zapisanie ulubionych i zakładek

Tertio. Odinstalowanie, przeczyszczenie CCleanerem i ponowna instalacja najnowszej wersji FF.

Ewentualnie, pobrać i zainstalować Google Chrome. :wink:

lukaszb1992r , popatrz tu ,nie będzie już żarł 600mb,a faktycznie w procesach siedzi ,dużo ludzi ma z tym problem.

zrobiłem, trochę pomogło, ale zauważyłem od pewnego czasu że mam non-stop 60-70% użycia procka na firefoxa a chrome w tym czasie podczas używania np. 0% lub 2-3% podczas oglądania na yt. Mój procek to athlon x2 3800 ;/ nie da się używać firefoxa ;/

siwy991 , to wydaję mi się że jest problem z flashem,(a może i jest to wynikiem zamieszania jakie się wokół flasha robi),jeżeli yt na fx zjada ci procka a i u mnie to robi i nie tylko u nas ,to szkoda procka ,i trzeba się raczej przesiąść na chrome…który mi osobiście w ogóle nie odpowiada i się nie podoba…

normalne zachowanie tego programu =D>

Ja już ten problem w połowie rozwiązałem zainstalowałem Opera 10.60,i lepiej późno niż wcale zgadza się master_zonk6 , :slight_smile: ,Opera dobra jest ,ale ciężko mi się coś zawsze na nią przestawiać,a tyle razy już do niej podchodziłem.

Racja :slight_smile:

ok dzięki :smiley: