Firefox - nowe okienko ściągania

Nie wyświetla się po najechaniu kursorem na ikonę. W procesie musisz ctrl + J - wtedy okno pobierania pojawi się z prędkością. Nie pokazuje się po najechaniu kursorem na ikonę. W procesie musisz ctrl + J - wtedy okno pobierania pojawi się z dużą prędkością.. .

Na FF 90.0.2 normalnie wszystko.
Grzebiecie w tych windowsach a potem problemy.
szukałém czegoś grubego, bo mi za szybko ściąga, ale np.

1 polubienie

Chwalisz się, - słusznie. U mnie bida internet ledwie 50Mbs, ale nie narzekam, nie narzekam. W paręnaście minut pobieram to samo. Internet za 29 zł, światłowód do routera pod stołem.


W sześć sekund mam pulpit, następna 1 s na otwarcie FF.
Zdaje się, że prostota Firefoxa nie dla idyotów. Zaś Chromiszcze chce zarządzać komputerem i aplikacjami. Coś tam nawet „wolno” ustawiać, ale to tylko ciut i w dodatku ukryte…
Niektórzy jakby nie popsuli firefoxa, toby zdechli z lenistwa. Tak, tak, - firefox przydaje się na wiele sposobów…

To nie chwalenie, po prostu nie znalazłem nic dużego, żeby zdążyć z zrzutem.
A 6 GB to parę sek, i da się. :slight_smile:

1 polubienie

No i miał rację Krystian- w 91 zablokowali te ficzery wyłączające nowe ui protona,i znowu wszystko zminimalizowane . masakra, że przez tyle tygodni nikt tego nie naprawił? Nie wierzę że tylko ja mam takie zminimalizowane popupy.
Nie jestem programistą i nie wiem jak sie poprawnie zgłasza bugi,kiedyś coś próbowałem i nic z tego nie było.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.