Firewall PL i antyvirus (PL)

Siemka!!

Poszukuje jakiegoś dobrego firewall’a…koniecznie musi być po polsku i nie moze to być Norton…bo muli kompa moze doradzicie…bo nie wiem co zainstalowac

A i mozed jakiegoś antyvira polecicie…tylko nie norton bo muli kompa coś dobrego i nie moze mulic kompa:D…no i oczywiście PL

pozdrawiam

Polecam zestaw z którego korzystam:

:arrow: Kaspersky Anti-Hacker™ v. 1.7.130

:arrow: Kaspersky™ Anti-Virus Personal v. 5.0.325

Oba programy płatne.

Mks_vir antywir + firewall albo osobno ZoneAlarm tylko on jest po angielsku…ale obsługa jest baaardzo prosta :slight_smile: i nie pownienieś mieć problemów + Avast darmowy i dobry :wink:

Dwa w jednym czyli Avast.

mks vir posiada firewalla i antyvira pl, a jak nie to kerio personal firewall tez jest po polsku

Czy Avast ma firewalla??..Starsza wersja nie miała :!:

to samo mi się wydaje , jak miałem avasta to nie miała firewalla i z tego co wiem to teraz też nie ma

mi sie tez tak zdaje ze wlasnie nie ma??

Z tego co wyczytałem istnieje taka wersja:

:arrow: http://www.avast.com/eng/avast32_firewall_edi.html

wow to avast stara się dominować na rynku :slight_smile:

Ale polecam jednak mksa jest naprawde dobry, tymbardziej że kolega prosi o polski program a nie angielski :slight_smile:

A jednak :slight_smile: tylko on niestety jest po angielsku… ale to może być dobre Firewal i antywir avasta :twisted:

a autor wyraźnie prosil o polskie programy :slight_smile:

polecam jeszcze pande titanium antivirus, jest po polsku i ma bardzo dobrego firewalla no i antyvira tez :slight_smile:

Panda wiem stosowałem…jestem bardzo zadowolony ale jakby to powiedziec kupić to sobie nie kupie bo cena…OMG masakra a witaminek nie ma

Ten Avast jest darmowy?? Panda moim zdaniem jest dziurawa :stuck_out_tongue: Kiedyś ją miałem i przepuściła dość dużo wirów :stuck_out_tongue:

juz niedługo w nastepnym numerze niezbednika ma powrucic panda, więc za 8,50 co 3 miechy warto wydać na orginalnego antyvira, a o co ci chodzi z :

??

A ja polecam: Agnitum Outpost Firewall (PL)

avast! (PL)

Antywirus: Kaspersky Anti-Virus

Firewall: Kerio Personal Firewall.

Dokładnie taki zestaw polecam

Albo Panda 2005

polecam ten zestaw - sam z niego korzystam, nie obciąża zbytnio procka a wykrywalnośc i skutecznośc na szóstke

Avast! i Keiro Personal Firewall, korzystam też ze skanera on-line (chyba mks_vir) z http://www.bezpieczenstwo.onet.pl, kiedyś miałam Pandę.