FlatOut Ultimate Carnage- tnie się, muli

Siema. Problem j.w.

Wszystko mam ustawione na LOW i dalej nic…

Wymagania : Pentium 4 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista

Może w tym oknie na początku coś mam źle ustawione ?

ab36d0a0a26fc888.jpg

Komputer raczej się nie grzeje, wszystko z nim wporzo ;]

Pozdro

edit://

komp jak w podpisie.

Zmniejsz rozdzielczość na 800x600 :slight_smile:

To samo mam i ja.

Przy starcie to aż śmiech by na takim kompie gra się cięła

Gra przeniesiona z Xboxa i dlatego.

Dane wersje z taką samą grafiką i śmiesznymi wymaganiami.

Spróbujcie najnowszych łatek w necie poszukać, może pomoże…

A zrobisz sam patcha ? To będzie

Nie czepiaj się, chciałem tylko pomóc…

Miałem ten sam problem .Pobierz najnowsze stery do karty graficznej powinno pomóc. Tu masz linka http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Ja na radku mam najnowsze i nic nie pomaga. Po prostu taka gra . Żywcem przeniesiona z Xboxa.

nie wiem jak na radeonie ale na Nvidi powinno pomóc

Nie prawda. Gra nie jest spieprzona, działa bardzo płynnie na max detale z prędkością 85 fps na 8800GT.

Bo gra działa płynnie.

Ale po starcie aut a nie na samym starcie wtedy tnie i muli.

Mam lepszą kartę bo 4850.

I mogę to powiedzieć

I co z tego, że lepsza skoro masz problemy. Nie mam czegoś takiego jak muli przy starcie samochodów. Od początku do samego końca jest płynnie ponad 85 fps. Nie mam ani jednej przycinki czy momentu żeby obraz zwolnił.

Zawsze było tak, że Radeony sprawiały problemy. Jutro mam mieć na próbę Radeona HD4870 to powiem jak było.

A i żeby mnie nikt nie zjechał, bo ja tylko wyraziłem swoją opinię. Niestety, ale Radeony wyrobiły sobie złą opinie, która się nadal ciągnie. Znajomy ma serwis i dużo więcej sprzedaje kart GeForce.

Co do radeonów to sie z tobą zgodze ATTACK89

Po za tym mają wkurzające Catalyst Control Center…

Tak to jest że każdy chwali swoje

Ja miałem i to i to :wink:

Ale pozycje HD miażdżą karty Nvidi…

Będziesz miał na próbę 4870 to zobaczysz jaka to różnica między 8800 kupa a twarożek.

Właśnie widać jak nvidia nie ma kłopotów.

Mówi o tym 1 post.

Miałem Nvidie i przesiadłem się na Radka bo cena wydajność miażdży GeForce’y

Zastanawiałem się nad 8800 i już ją kupiłem jednak szczęście że nie było jej na magazynie bo mnie na tym forum w dziale sterowniki wyśmiali. I kazali kupić radka HD.

I nie zamierzam tu wdawać się w gadke bo zaczyna sie rozmowa typu " Konsola lepsza od PC , PC lepszy od konsoli "

Widze że na codzień nie siedzisz w sprzęcie bo radeon teraz złego zdania nie ma.

3dmark-vantage-score.png

I to zobacz jak mało odstaje wersja 512 od najmocniejszej GTX 280 która ma 1 GB

Wsadź 4870 X2 i pozamiatane… heee ; )

Pierwsza sprawa to jest taka ze ja nie mam zamiaru się kłócić i swego nie chwalę. Masz problemy? Masz. A ja nie mam. Po drugie i najważniejsze, że tymi testami wydajności karty do końca nie zobaczysz. Radeon ma sterowniki pisane pod 3DMark stąd lepsze wyniki. W grach jest gorzej i widać to w grze FlatOut gdzie Tobie na początku przycina a mi nie.

Dla mnie zmienić kartę na lepszą to jak wyrwanie kartki z zeszytu, dlatego nie zamierzam zachwalać swojego. Dzisiaj mam 8800GT a jutro GTX280 czy innego Radeona. Ja tylko wyraziłem swoja opinie.

Ależ to nie wina karty jeśli chodzi o FlatOut’a to wina czegoś innego…

Vantage jest najlepszym pcmarkiem… więc sterowniki nie są pisane pod rządną z tych kart.

Rozwiąże problem to dam znać - spokojnie.

Problemu również nie mam.

Ale usiłujesz mi powiedzieć że Twój 8800 wymiata gdyż tak nie jest.

Ja nie usiłuje powiedzieć, że wymiata, ale fakt faktem, że problemów nie mam z żadną dotychczasową grą i ilość FPS w każdej jest powyżej 70. Radeon ma sterowniki pisane pod 3DMark i tutaj chyba wątpliwości żadnych nie ma.

Rozwiążesz problem to napisz.

Właśnie go rozwiązałem.

Na filmie widzisz 30 FPS bo rzecz jasna we Frapsie nastawiłem prędkość Video na 30 FPS. Tak więc widzisz po samym gameplayu że pod frapsem nic nie tnie.

Pod ostatniąwersje 3Dmarka pod Viste tylko i wyłącznie… nie jest pisany żaden sterownik.

Dla obu firm jednakowo bo to najmocniejszy 3d mark dla kart i najbardziej sprawiedliwy.

Tu chowa się 2003,05’ czy 06’

Ostatni 3d mark jest najlepszym i najsurowszym 3d markiem dla obu kart.

I jest tylko pod Viste.

Za moment dodam Game…

Ty nic mi nie musisz udowadniać i nie potrzeba mi żadnego dowodu gdyż ja wyraziłem tylko swoje zdanie, którego trzymał się będę do końca. Masz Radeona i jesteś zadowolony a ja mam GeForca i również jestem zadowolony. Przejrzałem testy przeprowadzone na grach i widać jasno ze obie karty są podobne wydajnościowo a w niektórych 8800GT jest lepsza. Ale mi nie o to chodzi gdyż jutro i tak zmieniam kartę.