Formularz zgłoszenia programu - błąd

Witam,

Na początek opiszę jak było:

Otóż w jednym z wątków (klik) fiesta napisał, że aktualnie na zatwierdzenie opublikowania czeka około 50 programów. Na początku zeszłego miesiąca zgłaszałem program GMER więc postanowiłem na kanałach prywatnych poprosić aby mi udzielił informacji o tym czy on także się tam znajduje. Odpowiedział mi, że nie i powiedział, że mogę zgłosić jeszcze raz. Spytałem Go czy jeżeli opiszę dokładniej program, podam dodatkowe rzeczy itp. to jest większa szansa na dodanie go, odpowiedział mi, że tak więc zabrałem się za przygotowywanie opisu i tamtego dnia wieczorem chciałem zgłosić program (korzystając oczywiście z Formularza zgłoszenia programu).

Jednak po wypełnieniu i kliknięciu na przycisk Wyślij pojawia mi się strona vortalu i pisze tam Formularz zgłoszenia programu. Postanowiłem spytać fiestę ;] czy mógłby sprawdzić czy program jest na liście programów zgłoszonych. Sprawdził po chwili i nie było i jak coś to żebym skontaktował się z Liskiem. Następnego dnia przed południem (chyba między 10 a 11) postanowiłem spróbować jeszcze raz i nadal to samo.

Próbowałem zgłaszać w poprzednim tygodniu w dni:

  • Poniedziałek (jak wspomniałem już wcześniej)

  • Środa

  • Piątek

  • Sobota

  • No i dziś przed chwilą.

Pisałem do Liska na PW w poniedziałek tydzień temu, na GG w niedzielę do Niego i żadnej odpowiedzi niestety nie otrzymałem więc piszę tutaj. Wspomniałem o tym także w komentarzach w vortalu (news “Filtr bezpłatnych programów i lista kategorii - nowości w vortalu”) i Boczi odpowiedział, że jest to pewnie spowodowane wolnym działaniem vortalu jakiś tydzień temu jednak tak nie jest.

Tutaj kod tej otwartej strony po kliknięciu na Wyślij : (uchwycony przed chwilą) klik (dla przejrzystości nie wstawiałem na forum)

Próbowałem czyścić Ciasteczka i także nic.

Pełna nazwa programu (taką podawałem w formularzu): GMER 1.0.10.10122

Moja przeglądarka: Mozilla Firefox 1.5.0.6

System operacyjny: WinXP z dodatkiem Service Pack 2.

Jakby co to zrzuty ekranu:

po kliknięciu “Wyślij”

a tak wypełniam

Przy okazji że tak się wyrażę chciałbym zgłosić chyba małe niedopatrzenie. W dziale Programy jest umieszczona dwa razy kategoria Szyfrowanie danych - w dziale Bezpieczeństwo oraz Narzędzia.

Wyślij opis programu na adres redakcja@dobreprogramy.pl

To ja tak się od razu spytam… czy Emule MorphXT jest na liście programów do opublikowania ? Pytam bo ja go dodałem…

Witam ponownie.

Maila przed dosłownie chwileczką wysłałem na podany adres.

Dodam na wszelki wypadek, że mail wysłałem z adresu adam9870(at)o2.pl o temacie Opis programu…. Oczywiście w mailu poza opisem programu umieściłem informację, że opis tam znajdujący się jest na prośbę z tego wątku. :slight_smile:

Dotarło, dziękujemy. Zajmiemy się tym w najbliższych dniach.

Jest na liście.