Fotel (gamingowy) za około 600 złotych

spcgear.com/pl/product/eg450/

spcgear.com/pl/product/sr300f-v2/

Widziałem w pewnej dyskusji polecane te modele. A Wy co powiecie. Zapraszam do dyskusji.

Za takimi się nie rozglądam, ale jeden za śmieszne pieniądze jest w promocji Black Red White i wygląda całkiem dobrze jak mój obecny za 680 złotych, a Dorado obok jest najdroższy na tej liście. zdjęcie z gazetki:

O czym tu dyskutować? To trzeba własną dupą przetestować przed zakupem.

Można ograniczyć wybór modeli, które chce się przetestowac do tych wartych uwagi

Żadnego modelu nie polecę, ale…

… fotel “gamingowy” musi mieć regulowane podłokietniki. To podstawa.

Zerknij na SPC Gear:
https://www.morele.net/strefa-gracza/sprzet-dla-graczy/fotele-dla-graczy-747/,,,,,6483,,p,0,,,,/1/

Kup biurowy bo “gamingowe” to kupa i po roku się rozpada.

1 polubienie

Możesz sobie ten fotel co 2 lata zmieniać, siedzieć na poduszce, albo łatać dratwą. Biurowy drogi poleasingowy (z 150-400 zł) albo chińskie gówno za 600. Kupiłem taki na Allegoo kiedyś, nie polecam. teraz mam taki.


Naprawdę robi różnicę, Nazywa sie Martela
Stare zdjęcie, kilka kompów już poszło, a fotel działa.

I regulacja jest wszystkiego, kąty podłokietników, wyżej niżej, nachylenie, twardo, miękko itd.
Trzeba podzwonić pytać się:

Gamingowy jest tylko w nawiasie.

Przypadkowo znalazłem taki artykuł, może się przyda “TOP 10 najlepszych foteli do stanowiska komputerowego”


SPC Gear EG450.

masz go?

Owszem - niemal od roku.

Można w tym fotelu ustawić kąt oparcia (względem siedziska) na 90 st lub mniej?

Nie bezpośrednio - patrz tzw. synchroniczny mechanizm. Ale raczej <90st. nie uzyskasz.

Wiem jak działa mechanizm synchroniczny. Szukam jednak takiego fotela w którym minimalny kąt jest mniejszy niż 90st. W wszystkich które znam, jest odwrotnie.

Czy możesz cyknąć fotkę jak jest zamocowany siłownik w siedzisku? Bo u mnie pierwszy zawsze ten element się obluzowuje i fotele bujają się na boki skrzypiąc, a wszystkie, nieważne jak zbajerowane, ten element mają bardzo lichy.

O, mam taki jak ten za 269, dokładnie dwa, jeden ja jeden córka.
Fajne, wygodne, nie męczą, nie sypią się, służą już dwa lata.

Jasne, ale zobacz czy tego co potrzebujesz sprawdzić nie ma na tym filmie (od ok.1:40).

Dzięki, wiem już wszystko :wink: