Foxconn p35a-s czy Abit ip35-e

cytaty w egiełda.com.pl z testu płyt głównych pod socket 775

“Drugi w Abicie zajął miejsce procesor Pentium Dual-Core E2160, który został podkręcony do maksymalnego stabilnego przy rozsądnym napięciu (1,46V) FSB 360 MHz, co dało 3240 MHz. Tak więc problemów z E2160 nie doświadczyliśmy.”

“Podkręcanie procesora Pentium DualCore E2160 zakończyliśmy na wartości FSB 350 MHz, co dało 3150 MHz. Więcej nasza testowa sztuka procesora po prostu nie „wyciągnie” z rozsądnym napięciem zasilającym. Po obniżeniu mnożnika udało się uzyskać FSB na poziomie 385 MHz, co jest niestety wynikiem mniejszym o 15 MHz od kresu naszego procesora. Różnica niewielka, niesmak jednak pozostaje.”

To juz sam nie wiem, ktora wziasc :confused: Od poczatu bylem za abitem i chyba go wybiore…

Kolega ma tego Foxconna i E2160 idzie mu na 3350 MHz na standardowym napięciu więc widocznie zła sztuka im się trafiła.

To ja juz sam nie wiem :confused: Dylemat ze hola… Ale wezme abita po screenach wizialem ze abit bylby dla mnie wygodniejszy w o/c

Ja mam abita IP35 i bios jest bardzo wygodny

możesz kupić mobo do super extreme oc a procek będzie miał fsb wall i sobie za dużo nie pokręcisz…

ja bym brał to, co ma czegoś więcej… chodzi o sata, ata, pci itd.

na standardowym napięciu?.. chciałbym to zobaczyć to byłby chyba rekord

Czyli masz na mysli foxa

Oj bierz tego Foxconn’a i przestań zawracać nam pupki :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hmmm… juz sam nie wiem czesc za foxem czesc za abitem :stuck_out_tongue:

Mi tam bardziej pasuje abit :stuck_out_tongue:

A wlasnie czy w przypadku e8400 lub jakiegos extreme lub quada, ktora lepiej wypadnie?? :stuck_out_tongue:

Bierz tego FOXA !!

No ok niech wam bedzie :stuck_out_tongue: Dzieki za wlozony trud w moje “widzimisie” :mrgreen: :stuck_out_tongue:

koniecznie umieść wyniki oc :wink:

OK :stuck_out_tongue:

Za jakiś tydzień no 2 max bo kase biore za tydzien, a zanim z allegro przesla to troche to potrwa :stuck_out_tongue:

kurierem z dnia na dzień (wiem bo miałem kurierem grafe i dostałem na początku grafę, potem reszta)

a priorytetem to 2-3dni :wink:

zależy jeszcze kiedy dojdzie przelew i wyślą przesyłkę,

raz miałem sytuacje że zaraz po złożeniu zamówienia dostałem grę (gta sa) na następny dzień pocztą priorytetem - kasa poszła o 8 rano z banku a około 11 miałem grę w domu. Sprzedawca wysłał w ciemno wcześniej aż sam się zdziwiłem :mrgreen:

gdy mówimy o przesyłce pobraniowej to sytuacja wygląda zupełnie inaczej

Ja tam wole za pobraniem :stuck_out_tongue: A abita moge kupic na miejscu i nie bawic sie w allegro :stuck_out_tongue:

To co kupywac na alegro czy cisnac do sklepu :stuck_out_tongue:

Biore jednak Abita bo na miejscu :stuck_out_tongue: i wychodzi 40zl taniej a to prawie to samo :stuck_out_tongue:

A o co chodzi z tym podwójnym startem i czy to przeszkadza mocno??

podwojny reset wystepuje wtedy gry cos zmieniasz w biosie, albo komp ci sie wylaczy z braku pradu i go wlaczysz to wtedy pochodzi 3sek. wyl. sie i sie normalnie sam wlaczy