Foxconn p35a-s czy Abit ip35-e

A ty nie masz problemów z tym Abitem w o/c i wogole??? i na dzien dzisiejszy bralbys foxa czy abita ??

Ja problemów nie mam, części w podpisie kupiłem w tym tygodniu we wtorek, na foxa kasy by mi trochę brakło, wiec wziąłem abita, ale jestem w pełni zadowolony. W OC zero problemów, spokojnie proc poszedł na FSB 334 przy napięciu 1,365v, więcej proca na razie krecić nie próbowałem bo tyle mi styka. Ale czego byś nie wziął będziesz zadowolony, chociaż fox ma więcej dodatków np: CrossFire, RAID, ale jak nie zamierzasz korzystać z tych rzeczy to z obu będziesz zadowolony, w OC tez.

Wezme Abita bo:

1.Wole Gf’y i crossfire zbedne

2.Abit’a na miejscu w sklepie moge dostac

3.Z RAID raczej nie bede kozystał, bo 1 dysk oi duzej pojemnosci mi styknie

4.Abit 40 zl tanszy

:stuck_out_tongue:

a może taka?

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/ … ,id,44034/

ma dość ciekawe chłodzenie :wink:

Sam posiadam foxconna p35a-s i mogę powiedzieć że jestem zadowolony :wink:

Foxconn ma jeden z najbardziej przyjaznych biosów, przez co baaardzo łatwo się na nim podkręca :stuck_out_tongue:

Zaraz pare osób napisze że na egiełdzie miała gorsze oc od foxconna, przecież co komu po fsb zaledwie 480 MHz lol :wink:

Co do przyjazności podkręcania to jednak msi zmusza do myślenia i trzeba przeczytać mniej więcej 10 linijek tekstu A4 na różnych forach/instrukcji aby wycisnąć z niej pełnie możliwości…

Tak patrzac po screnach i filmikach to mi jakos lawtwiej wyglada o/c na abicie :stuck_out_tongue: (ale to tylko moje zdanie)

Ale co do wybroru to Abit dorownuje Foxowi osiagnieciami, na raidzie i cf mi nie zalezy wiec moge brac smialo Abita zaoszczedzajac przy tym 40 zl :stuck_out_tongue:

BIERZ TEGO PINDOLONEGO ABITA. I KONIEC TEMATU :smiley: Bo to już 4 strona gadania o niczym :stuck_out_tongue:

Nom to prawda :stuck_out_tongue: Ale to decyzja mojego zycia :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Napisz po ile bierzesz tego abita, bo msi p35 w wersji FR można dostać naprawde niedrogo (nie ma fire wire i tyle, a poza tym jeden i drugi to praktycznie wersja Platinum).

http://www.ceneo.pl/724817

I wersja FIR http://www.ceneo.pl/738398

316 zl na miejscu ale tylko z tych 2 bym wolał. A jeszcze jedno i chyba to zawazy na wyboze :twisted: Na jakiej mobo lepiej sie kreca pamieci ?? bo wyczytalem ze na foxie po oc moga chozic nawet na 1k :mrgreen:

To zależy głównie od pamięci, te płyty jak widzisz znoszą bardzo wysokie fsb, a to przekłada się bezpośrednio na oc pamięci możliwe na danej płycie głównej. Tak czy siak płytki od msi umożliwiają ustawianie wszystkich timingów pamięci i jednak nie zapominaj że bądź co bądź i foxconn i msi są więcej warte i tyle, nie zmienisz tego, a za rok - dwa możę zachcieć ci się dyski w raidzie postawić i co wtedy? Teraz zaoszcządzisz 20zł a potem zapłacisz ponad 100 :]

Mysle ze nie bede uzywal raidu. A za rok kupie se gfa z serii 9800 XXX. i powoli bede wymienial podzespoly w tym takze mobo. Wiec teraz kupie abita i polacze all ze soba i bedzie git. :stuck_out_tongue: Mysle zse na 2 lata - rok styknie :stuck_out_tongue: