Fryzura męska

(Krychu13819) #1

mam pytanie skierowane może bardziej do dziewczyn :smiley: jaka jest fajna fryzura dla chłopaka?? mam zamiar zapuścić trochę włosy i coś z nimi kombinować ale nie wiem czy to dobry pomysł :stuck_out_tongue: dlatego proszę o radę :lol: z góry dzięki :-o

(Konrad93) #2

Dziewczyną nie jestem ;], ale widzę, że modna jest ostatnio fryzura "surfera" (m.in Zac Efron itp.) :]

(Krychu13819) #3

też mi się tak właśnie wydaje ale chcę znać opinię innych :smiley: i nie napisałem że chłopaki nie mogą odp :lol:

(Porchekarera) #4

Również nie jestem dziewczyną, ale według mnie najlepiej zrobic sobie małego irokeza*?. Lub jakieś zygzaki, tylko że do tego fryzjer potrzebuje wzorów. Dla mnie Zac Efron to taki pedzio, dla mnie takie fryzury są oklepane. Zrób lepiej jakąś orginalną.

NP. http://ikf.com.pl/fryzury-punk/fryzura1255.htm

;D

(Mayron) #5

Fryzura Zaca Efrona jest fajna ;d Sam zapuszczam włosy od jakiegoś czasu aby mieć taką samą, strasznie mi się podoba taka fryzura ;d

(Konrad93) #6

Ja bym nigdy się tak nie odważył ostrzyc ^^

(Retero) #7

To jest "dywan na głowie" :lol: . Ja najczęściej obcinam się dosyć krótko, włosy do góry na żelu, i od góry lekko je pacam do przodu. Efekt jest fajny.

(aero) #8

krychu13819 ,

również dziewczyną nie jestem.

Płci pięknej na forum jest mało, więc może i ja się wypowiem ;]

Ostatnio zrobiłem sobie małego irokeza. Włosy tylniej części głowy i góra na żel/gumę/klej ->jednak preferuję gumę, wygląda to rewelacyjnie.

Jedyny mankament jeśli nie masz kogoś kto Ci "postawi" :lol: włosy na żel z tyłu głowy musisz bawić się dwoma lustrami by to dobrze zrobić xD

(Krychu13819) #9

wiem właśnie że płci pięknej jest mało na forum a szkoda bo do takiego tematu też przydałoby się jej zdanie :smiley: ja obecnie włosy mam na żel z przodu grzywka tak na bok wyżej gładkie (nie do końca gładkie ale tego nie da się inaczej wyjaśnić) i dalej tak postawione trochę nazywam to czasami "nieład artystyczny" :slight_smile: a z tyłu to jak mi wyjdzie , przeważnie też taki nieład ale chyba zapuszczę jeszcze włosy i zrobię coś na wzór zaca efrona :stuck_out_tongue:

(el polaco) #10

żel już parę lat temu wyszedł z mody. Nie wiem czemu ale mi się kojarzy z wiejskimi chłopakami nie urażając nikogo. U mojego fryzjera, żel jest niemalże zakazany. Powód skleja włosy i tworzy na nich specyficzną skorupę. Obecnie modne są fryzury przylizane z widocznym przedziałkiem na włosach.

Do układania włosów stosuj albo piankę albo krem.

Jak chcesz sobie zrobić artystyczny nieład to mieszasz troszkę wosku(troszeczkę) z kremem. Efekt włosy się błyszczą i są elastyczne i w każdej chwili możesz coś zmienić.

Ogólnie kieruj się regułą im mniej tym lepiej. Tzn. nie przesadzaj ze specyfikami do układania włosów,bo fryzura ma wyglądać naturalnie.

(fiesta) #11

kononowicz.jpg

Zawsze na czasie + swterek a la turkey = sukces murowany .

Żadna laska się nie oprze.

8)

(Krychu13819) #12

ta Fiesta dlaczego na to nie wpadłem?? :smiley:

(Feelek3) #13

Fryzury najlepiej nie mieć w ogóle = Brak włosów. POLECAM!!

(M4thy5) #14

żel, guma i inne wynalazki- przecież po tym tworzy sie sztuczny łupież, wysusza skórę głowy tworząc też ten prawdziwy... Włosy też brzydko wyglądają.

(Slawek1743) #15

Zacząłem zapuszczać włosy lecz są już na tyle długie że nie da się ich stawiać na żela;(xD

I nie wiem czy dam radę wytrwać w tym postanowieniu;P

Jaką mogę zrobić sobie teraz fryzurę?Mam na oko4/5cm włosy

Z góry dziękuje;)

(aero) #16

slawek174 ,

użyj mocnej gumy/kleju do włosów/brylantyny.

To te tańsze środki.

Może być też wosk czy olejki do układania i utrwalania, ale to już droższe rzeczy :wink:

(Krychu13819) #17

sławek174

zrób może coś na wzór tych fryzur : http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura80686.htm ,

http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura124472.htm , http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura163591.htm :smiley: ja mam jeszcze za krótkie włosy trochę ale mam zamiar też coś w po dobie zrobić :stuck_out_tongue:

(k-9) #18

heheeh jaki temat :stuck_out_tongue_winking_eye:

Też mam gumę do włosów, fajna jest bo z włosów w ciągu 1s można inny fryz zrobić, a wada to że włosy po gumie są podatne np na wiatr... Zawije i po fryzie xD

Ja jednak polecam lakier xD, ale jakiś dobry! Jak nam włosy usztywni, skruszamy i włosy wyglądają naturalnie, oraz fryz się nam nie psuje tak jak w przypadku gumy heheh

Mam nadzieję, że pomogłem :stuck_out_tongue:

(Konrad93) #19

lakier polecam sunsilk! super utrwalenie ;] fryzura się układa i wygląda naturalnie

(M4thy5) #20

Mocna guma- gdy dużo jej nałożymy to nic nie zwieje :wink:

120147.jpg

120147.jpg