Funkcja WiFi nie działa, Toshiba Satellite A200-1CR

Witajcie. Posiadam laptop “Toshiba”, na którym jeszcze nie dawno był zainstalowany Windows Vista, jednak z powodu włączania się Visty WYŁĄCZNIE w trybie awaryjnym (w sumie też ciekawy temat, może kiedyś napiszę o tym). Ale do rzeczy. Zainstalowałem na nim Windows 8.1. Korzystając z waszych wskazówek (Dlaczego system wyszukuje w nieskończoność aktualizacje, dlaczego pobiera w nieskończoność aktualizacje), postanowiłem połączyć się z moją domową siecią Wi-Fi (Wcześniej laptop był podpięty do internetu za pomocą kabla). Jednak tu zaczynają się schody. Wchodzę w ustawienia sieci w panelu sterowania. Wybieram “Połącz się z internetem”, A tu nie ma do wyboru sieci Wi-Fi. Tylko szerokopasmowe, albo modem (tak ten laptop ma wejście na modem). Włączam diagnostykę. Po analizie pokazuje mi “Włącz Funkcje Sieci Bezprzewodowej” Jak to zrobić? Cóż… Windows mówi mi, że mam włączyć na jakimś przycisku na obudowie. Tylko że takiego przycisku nie mam, a przynajmniej nie widzę. Dodam jeszcze, że we WU pojawił się prawdopodobnie sterownik, jednak nie wiem czy on działa.

Jeżeli będziecie w stanie mi pomóc, bardzo dziękuje :slight_smile:

Podaj jeszcze dla porządku i orientacji co to za laptop? Firma i model?

Toshiba Satellite A200-1CR.
Karta Sieciowa: Qualcomm Atheros AR5006EG Wireless Network Adapter

EDIT: Udało się. Po dokładnym przeszukaniu obudowy udało się znaleść przełącznik. Może i nie pomogliście, to i tak dziękuje za wyrozumiałość :slight_smile: