Gadu Gadu na AQQ - regulamin

posiadałem gadu-gadu i mi sie znudziło i postanowiłem zainstalowac AQQ , i chciałem sie zapytac czy jezeli bede pisał z tego programu do z uzytkownikami z mojego nr gg tego starego czy mi cos grozi ze mi np. zbanuja lub usuną nr. , czytałem regulamin ale nie rozumie go do konca .

Prosze o odpowiedz .

Pozdrawiam !

Nic się nie stanie, nie zbanują ani nic :slight_smile:

Ja piszę przez AQQ do GG już około 3 tyg. i nic. :smiley:

pewności nie ma :stuck_out_tongue: w/g regulaminu GG jak Cię wyłapią kasują Twoje konto :lol:

to co mam robic :frowning: uzywac czy nie ?

używaj :wink:

a mi skasuja :frowning: to co zrobie dzis bana dostałem chyba przez to ze duzo fotek wysylałem :wink:

, ale taki ban to tylko na kilka godzin :slight_smile:

no wiem a jak dojda ze uzywam AQQ i mi usuna konto to co bede mógł potem załozyc nowe ? :smiley:

Ja nie wiem z takim przypadkiem się jeszcze nie spotkałem.

Używaj AQQ polecam, dużo wtyczek itp., więcej opcji niż w GG.

A ja się nie boję i się nie zastanawiam czy zbanują czy nie, bo nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, ale wszystko się może zdarzyć :wink:

ja tez sie tego nie boje ze mi zbanuja konto gg… osobiscie uzywam Konnekta od jakies 4 miesiecy i nikt sie o nic nie czepial :stuck_out_tongue: poza tym jak cie sprawdza?? jaktos zna odpowiedz na to pytanie niech pisze :wink:

ehh namuwiscie mnie na wszelki wypadek załoze sobie 2 nr gg i bedzie git. :stuck_out_tongue:

No tak jak napisał Jarek_OSW" jak ktos zna odpowiedz na to pytanie niech pisze " :lol:

Pozdrawiam !

Na pewno nie zbanują. Z regulaminu wynika tylko tyle, że firma Gadu-Gadu nie bierze odpowiedzialności za ewentualne problemy w czasie użytkowania innych niż gg programów łączących się z siecią gg.

Proszę państwa - regulamin korzystania z GG jasno określa, co można a czego nie.

Reszta pozostaje Waszym osobistym wyborem.

Natomiast sprawa jest jasna i dalsze spekulacje na ten temat są zbędne.

Proponuję lekturę:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76697