Geforce 8800 GTX czy 9600GT

Jaką grafikę mi polecacie do gier

Geforce 8800 GTX 768MB GDDR3 czy Geforce 9600GT 1024 MB GDDR3?

z czasem mam zamiar do tego dokupić jeszcze jedna taką grafike (SLI)

ok a więc co mi polecacie i dlaczego właśnie to ( Cena mnie nie interesuje )

Grafika ma współpracować z :

PentiumD 805 2.66GHz

6 GB ramu ( NIEDŁUGO 8gb )

Płytą główną Asus P5N-E SLI

Monitorem LCD 22 cale podłączone przez kabel HDMI

W grach typu :

Counter strike Source

Call of Duty 4

Oraz innych wymagających grach

Na systemie Windows Vista Ultimate x64 SP1

Lepiej wymień proca na np: e8400 bo ten pentium d to Cię będzie spowalniał, a grafikę weź hd4850/70

Procka wymienię po grafice na jakiś 4 rdzeniowy

A o radeonie nie chce słyszeć bo mam nie mile przeżycia. I jestem partiotą ( Nvidii )

pytam się co lepsze 8800 czy 9600

Wiesz, jesteś śmieszny nie chcąc Radeona. Na co ci tyle RAM-u? Procesor o d… rozbić. Radziłbym ci sprzedać płytę, trochę RAM-u i procesor, a następnie wyposażyć się tak:

E8400

Gigabyte GA-X38-DQ6

2x ATi Radeon HD 4850.

napisaliścię żeby najpierw zmienić procka.

viewtopic.php?f=19&t=262607 <-- Tu wybierzecie mi coś :smiley:

Weź jakiegos minimum e8200 i wystarczy. Co do tematu to teraz jest fanklub radeona więc co kolwiek nie powiesz to zawsze np " nie bierz GTX 280 bo to złom i lepiej Radka 3850".

:stuck_out_tongue:

po ankiecie wywnioskowalem że biore 9600GT :smiley:

do zamknięcia

już bez przesady :expressionless:

Poszukajcie sobie obaj testów tych Radków w necie (mówię o HD4850/4870)

znakomicie grafika za 280zł będzie pasowała do 4 rdzeniowego procesora i 8 ramu =D>

Powiedz jaki masz zasilacz !!

Spokojnie. Tom ze nie wybrali twojej propozycji to nie znaczy ze musisz się obrażać. A to jaka cena to chyba nie ma znaczenia byle zeby wydajnośc była dobra. Jakims snobem jestes ze musisz wszystko miec najdroższe.

Jak by tu był fanklub radeona to w cenie 250-300 zł nikt by nie polecał GeForce 8800GS/9600GSO i 9600GT tylko Radeona HD3850/3870.

Tak po za tym 2xRadeony HD4850 są wydajniejsze od GTX280 wystarczy poczytać testy.

Zgadzam się

A 2x GTX 280 sa bardziej wydajne od 2x HD4850 i co z tego???

To z tego że 2x HD4850 kosztują mniej, są dużo wydajniejsze i pobierają mniej prądu od jednego GTX280, więc kupno jednego GTX280 jest mniej opłacalne niż kupno dwóch Radeonów HD4850.

@ Himmak5g

Ładnie sobie porównałeś…

2x GTX 280 = 2600zł

2x HD 4850 = 950zł

W cenie 2 GTXów masz 2x HD 4870x2 i to jest jego konkurent, a jednocześnie zabójca.

Poza tym w cenie 2 GTXów masz już 5 kart 4850, więc sam chyba przyznasz, że troszkę nie na miejscu jest porównywanie tych kart, prawda?

w opisie mam wszystko…

Ale na forum to jakiś fanklub ATI sie zrobił

ProTofik , my po prostu polecamy to, co szybsze.

Smieszny jestes ProTofik razem z Himmak5g. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: =D> =D> =D> =D>

@ProTofik

Brawo za wybranie swietnej karty - gratuluje.

@Himmak5g

Co do fanklubu - wiem, ze fanboy’e takie jak wy to tylko GF’y biora “mniej awaryjne, lepsie sterowniki, a Radeony be”. Zmadrzejcie troche, a nie takie glupoty piszecie. Przed seria HD4800 Radeony byly kiepskie i to jest jasne - na tym forum widzialem ze polecane wtedy byly same GF’y prawie. W czym problem - kiedy teraz Radki HD4800 sa lepsze cenowo jak i wydajnosciowo od tych waszych wyje***tych GejForsów - polecane sa glownie one.

O|M|G! !!

Zmień procesor. Jak chcesz kręcić i tanio to na e7200. I nie kupuj RAM-u. 4GB to i tak już olbrzymia ilość, a 6FB to już przesyt. A z GeForce`ów to 8800GT 512mb.

co tu duzo mówic to jest komputer dla szpanu pochwalic sie ze ma sie 8gb ram i quada to jest sie bossem na podwórku oczywiscie dla tych którzy sie w ząb nie znaja