GeForce GTX260- co o niej sądzicie

Witam. Jak w temacie.

Zamierzam zmienić komputer w niedalekiej przyszłości. Warto kupić tą kartę, czy lepiej wybrać coś z GF 8800-9800?

sporo kosztuje moze lepej zastanow sie nad radeonem 4850

Ja radzę tą opcję z 8800, 9800 bo ten jest drogi a wcale tego nie wart. Lub tak jak powyżej tego radka.

radeon raczej odpada. Zostaje więc tylko GF

a czemu bo nie bardzo rozumiem

No bo jest fan boyem tak jak ja więc woli nvidię. No jeśli nie zależy Ci na cenie to moze 9800GX2 lub jedno procesorową.

teraz mam radeona. Chciałem wypróbować coś innego. A poza tym dużo ludzi mi odradza kupno radka. Chyba że jakieś konkretne argumenty by sie znalazły to może bym zmienił zdanie. Ale na chwilę obecna wybrałbym GF

Z tą ceną to bez przesady. Maksymalnie do 900 zł

za jakieś 700zł masz Radeona HD4870

no to jak koniecznie gf to chyba 9800gtx okolo 800 na alegro

to_mek ,

chcesz wziąć gorszą kartę za tą samą cenę, tylko dlatego że ta jest od Nvidii a tamta od ATI? :x

no po prostu śmiechu warte, za chwile pewnie powiesz że ATI ma problemy ze sterami - teraz to mit

po prostu tacy ludzie jak ty mnie rozwalają, wezmą coś o gorszego i droższego tylko dlatego bo to jest od GeForce’a, czy ty nie rozumiesz że gry ci będą lepiej chodziły i że zaoszczędzisz trochę kasy biorąc HD4870? :expressionless:

Również byłem zwolennikiem nVidii :stuck_out_tongue: Do niedawna miałem 8800 GTS 512, lecz przesiadłem się na 4870. Moja porada jest taka: szukasz karty do max 1000zł? Tylko 4870 :slight_smile: Najbardziej opłacalna karta na dzień dzisiejszy (no może poza 4850, lecz ta jest trochę gorsza). Kupując GTX260 stracisz kilkaset złotych.

PZDR

pieknie powiedziane nie oplaca sie inwestowac w gf

Też bym ci go odradzał gdybym:

a) był fanboy’em nVidii.

b) żył w świadomości, że 88GT/98GTX to najnowsze kart jakie wyszły.

c) nie chciał żebyś miał lepszą kartę.

d) chciał zachować status Pro na podwórku ;

HD4870 + chłodziwo w postaci jakiegoś Accelero S1 Rev.2 + Acutake/Fander to jest najrozsądniejsze wyjście.

może być i nawet bez chłodziwa jak ktoś chce przyoszczędzić, temp. HD4870 są wysokie ale nie są tragiczne i do tego nowe stery trochę poprawiły więc nie jest źle :wink:

tu masz pięknie opisaną różnice http://pclab.pl/art33138-7.html

To może podsumujmy

4870=720zł

GTX260=751zł

gdzie tu kilkaset złotych

tu wybór zależy od upodobań bo grfy prezentują ten poziom wydajnościowy,pobór prądu w spoczymku na korzyść GF.

Zależy o jakim modelu mówimy. Wydawało mi się, że GTX jest trochę droższy.

najtanszy na alegro 780 a radek 590 jest roznica

Ta za 590 to używana i nadodatek jedna sztuka a skąd ci się bierze 780zł za 260GTX nie tylko allegro istnieje

GTX

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/354894

reszta 4870 powyżej 700zł