GF4 mx 440 se 64bit czy radeon 9200 64bit

GF4 mx 440 se 64bit czy radeon 9200 64bit ktora z tych kart jest lepsza obydwie maja 64 ddr??

mialem i chodzila mi kazda gra jaka mialem…

1)FIFA 2005 Full detal

2)FarCry Medium detal

3)HL2 Medium

4)GTA ViceCity Full

5)NFS Underground 1 Full

6)NFS Underground 2 Medium

Miałem do czynienia z Radeonem 9200 i był przyzwoity.

Warto rozejrzeć się za czymś lepszym niż

gdyż zakup tej karty na dzień dzisiejszy jest nieopłacalny

Polecam artykuł o Radeonie

ati 9600pro można kupoić za 254 zł w http://www.wista.info wiem bo już taką mam i jest całkiem przyzwoita… a radka 9200se itp daruj sobie…miałem i szkoda kasy na to było…lepiej poczekać, uzbierać i kupić cosik lepszego…

Jest lepszy ;]

Chocby dlatego ,ze ma pixelshadera w wersji 1.1 i Vertex tez :wink:

A wydaje mi sie ( niedam sobie reki uciac ) ,ze GeForce nieobsluguje tych technologi :wink:

No i GeForce obsluguje DirectX w wersji 7 a 9200 SE w 8.1 ;]

aaaaaaaaaaaahahhahahhah,

aaaaahahhahaha

no nie moge, chyba padne ze śmiechu :lol:

pokaż mi chodzby screeny z NFS U lub U2 :smiley: najlepiej ze startu w wyscigu :wink:

sluchjacie pytam bo mam mozliwosc zamiany gf 4 mx 440 se na radka 9200 za free i nie mam pojecia czy wymieniac,???. wogole nie wiem jakim softem sprawdzic co obsluguje moj GF i ten radek? jakim softem i czy macie jakiegos arta w sieci opisujacego te wszystkie funkcje na co zwracac uwage wprzy kartach ??

dzieki

:: MARIO :: o ile sie zakladasz? chcesz to Ci pokaze mam starego kompa…

AMD_Fan chyba nie zrozumiałeś aluzji :: MARIO ::. DX 7.0 vs DX 8.1 :slight_smile:

AMD_Fan jak juz napisalem ! Ten Geforce pokazuje taka grafike na jaka pozwala jej DirectX 7 … a wiec niepokarze za duzo … takze jest to ‘‘mozliwe’’ .ze w takich detalach ci pokaze … ale grafika wyglada do niczego .

tylko w czym zapisac zeby bylo ladnie widac bo paint znieksztalca obraz chyba ze w bmp. i macie jakis hosting obrazkow ktory pozwala na uzywanie formatu bmp bo fotosik na to nie pozwala… a tak pozatym to Ge Force ma pelna obsluge Directxa 8.1

mustang7nw.th.jpg

medium detail for NFSU2, 1024x768, no AA

tak wyglada gra u Ciebie na medium detalach?

AMD_Fan no jasne, że ma :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Myśle, że wspiera już DX 10

nom tak wyglada i chodzi plynnie… tylko ze dodam iz to stary komputer bo mam nowy ale nie uzywam go do gier

nieuwieże poki nie zobacze :slight_smile:

sam mialem GF 2 mx 4oo i rozni sie tylko taktowaniem do mojej poprzedniej karty, a efektów jej nei dodali, wiec jest to karta z obsługa sprzetową dx.70, nie wspiera pixel & vertex shaders, wiec co piszesz, ze FarCry Ci chodzil plynnie na medium? jak medium to dx8.1 i PS2.0 :expressionless:

No chyba, ze mamy inne pojecie ustawienia gry :smiley:

poka screeny z NFSU2 mistrzu :slight_smile:

lub ułatwie Ci :slight_smile: odpal 3dmarka2oo1 i wrzuć na forum linka do ORB (Onlline Result Browser) :slight_smile:

lub 3dmarak2oo3 :slight_smile:

FarCry nie chce mi sie instalowac ale NFSU 2 juz zainstalowalem i Ci pokaze za chwile tylko w paincie to zapisujesz?

tak, zapisauje w paint jak jpg i wrzucam ->http://www.imageshack.us/

i nastepnie kopiuje link ( 2 pozycja) na forum ;>

JPG to cos u mnie nie ladnei wychodza ale sprobuje ale Ci pokaze ze dziala ja mam nawet slabszy model bo MX 420 dodam ze w grach troche znaczenia ma tez procek…

nie , ty jestes smieszny , ta karta jest zmodyfikowana niejest to orginalny GeForce :?

GeForce MX nieobsluguje DirectX 8.1 … w kazdej specyfikacji tego uswiadczysz kolego .

Niemusisz niekomu tutaj mowic co ma znaczenie w grach bo wszyscy bardzo dobrze o tym wiedza co ma znaczenie :?