GF4 mx 440 se 64bit czy radeon 9200 64bit

procek nie narysuje Ci ladnego vertex shader, ani nie rozmarze obrazu w NFSU ( Moution Blur Effect) ;>

istny kabaret :lol:

needforspeedunderground27by.th.jpg

Bardzo Proszę a troche nie ładnie wyszło bo JPG a jak ktos ma wątpliwosci

to niech napisze na PW wysle na maila BMP

hehhehe jak szaro, a i co to za literka “2” ???

niewiem czy wiesz Mistrzu, ale gra oferuje na ustawieniach medium “Crows”

mustang25ua.th.jpg

tak to wygląda!

wiec gdzie te Twoje medium detale?

coś nie widze polyskujacej karoserii, latarnie coś słabo świeca, gdzie masz lapmy na przodzie, bo droga ciemna, troche pxeli na scianach widze!

porównaj sobei screeny, moj i Twoj, światło, textury, samochód, a gre mam ustawiona na medium detail!

AMD_Fan wziels wszystko na max’a razem z AA i zrobiles screen ;]

I dlatego wyglada tak a nie inaczej ;]

Tlko ciekawi mnie ilosc FPS … napewno jest w granicach 13-10 … .

HAHAHA nie widze roznicy pomiedzy moim a twoim… a literka dwa oznacza ilosc sekund do startu wyscigu… wiesz jakbys sie troche znal to moze… a ty jestes zwyklym kucharzyną ktory cos tam wie i mysli ze pozjadal wszystki rozumy.

AMD_Fan przesadziles !

TO TY niemasz pojecia o niczym !

A twoj screen wyglada w porownaniu do screena MARI’a jak zeszlo roczny piard wiec lepiej schowaj glowe w piasek i sie nieodzywaj !

jesli nie widzisz ronicy, to chyba masz male problemy ze wzrokiem!

na medium detalach nie ma czegos takiego jak 2s do startu, pisalem Ci o CROWS to nic inengo jak laska stojaca i ludzie, i to ta lasaka jest zamiast licznika staru, a stary MX tego nie ma!

widze, ze trzeba Ci sprzetowo udowodnić, zainstaluj 3dmarka 2oo3 i zobacz czy zobaczysz wszystkie testy!

Ty sie naucz pisać :smiley:

posiadasz jeszcze malutką gimnazjalna wiedze, i poczytaj sobie co to obsluga sprzetowa efektów!

w świecie kompów i gier jesli ktoś pisze ze gra chodzi mu na medium, to znaczy odpala srednie efekty, detale itp które oferuje gra, a jak juz Ci pisalem, gra w tym wypatku oferuje wiecej nizeli mozliwości karty!

btw: eot bo to sensu nie ma :expressionless:

czyli co brac radka?

jasne że Radka dx8.1

uwazaj zebys sie nie zdziwil…

a ten konfig co mam w podpisie sam skladalem. a komp kupowalem przez

neta na komputroniku. a neo mam 256 bo mam i tyle mi styka. na grafice komputerowej sie zbytnio nie znam mam srednia wiedze na ten temat.

wiecej wiem o sprzecie np. skladanie kompow, podkrecanie itp.

a no skad mialem wiedziec jak sie liczy superPI skoro nigdy nie uzywalem ty tez nie wiedziales wszystkiego na poczatku

cicho :mrgreen:

radiator a ile byś musiał dopłacać? Była by możliwość oddania tego radka spowrotem?

A nie możesz wymienić chociażby na wersję z 128-bitową szyną?

wigrus

zalkowicie za free wymiana!! mam tego gf i moge go wymienic na tego wlasnie radka i sie zastanawiam

Sory ale się wtrące.

AMD_Fan jesteś śmieszny. Miałem ta karte przez jakies dwa miechy. I odpalalem NFS U2… ale na minimalnych detalach w rozdziałce 640x480 bez żadnych ■■■■■ół i wodorotrysków. :stuck_out_tongue: Przy starcie (zaraz po odliczaniu tych cyferek) strasznie się wszytsko lesiło - dym spod kół. Nie kłuć sie więcej po to już nie pierwszy temat w którym zauważam że probujesz udowodnić że jajko jest mądrzejsze od kury :?

Powiem CI jedno nie ucz ojca robić dzieci.

Bierz rRadka. najlepiej 128 bity jak pisze wigrus.

:lol: :lol: :lol: :lol: Ja na moim sprzęcie też mogę odpalić NFSUG2 na 1024x768 :mrgreen: Tylko, że prędkość 10FPS nie jest zadowalająca… A na tym GF byłoby jeszcze mniej… :? Nie wiem czemu się teraz wykręcasz…

AMD_Fan może i ta karta odpali - ale ile masz FPSów?? Ślepy [*kurka] jesteś?

Tak sobie przeczytałem te 2 strony i wieje nudą. AMD_Fan dalej nie udowodniłeś, że MX4 wspiera DX 8.1 a w tej dyskucji to ma kluczowe znaczenie :slight_smile: No ale wybaczam Ci, że nie masz o tym pojęcia w końcu masz AMD 3800 no ale mamusia dała kase :slight_smile: Sam jestem gimnazjalistą lecz jak nie wiem nie pisze a co najważniesze nie chrzanie o zarobkach moich starszych i niedyskryminuje kucharzy którzy jak widać mają co nieco więcej pod kopułą…

no k**** jak nie udowodnilem? a tu co masz http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8294

Właściwości procesora graficznego

Karta wideo nVIDIA GeForce4 MX 440

Nazwa kodowa procesora graficznego NV17

Urządzenie PCI 10DE / 0171

Liczba tranzystorów 29 milion(ów)

Technologia wykonania 0.15u

Typ magistrali AGP

Rozmiar pamięci 64 MB

Częstotliwość taktowania układu graficznego 250 MHz

Częstotliwość taktowania przetwornika RAMDAC 350 MHz

Liczba potoków pikseli 2

Liczba układów zarządzania teksturami (TMU) na potok 2

Liczba urządzeń cieniowania wierzchołków Nie obsługiwane

Liczba urządzeń cieniowania pikseli 1 (v0.5)

Sprzętowa obsługa DirectX DirectX v7.0

Pixel Fillrate 500 MPikseli/sek

Texel Fillrate 1000 MTekseli/sek

Właściwości magistrali pamięci

Typ magistrali DDR

Szerokość magistrali 128-bitowy(a)

Rzeczywista częstotliwość taktowania 166 MHz (DDR)

Efektywna częstotliwość taktowania 333 MHz

Przepustowość 5328 MB/sek

Producent procesora graficznego

Nazwa firmy NVIDIA Corporation

Informacje o produkcie http://www.nvidia.com/view.asp?PAGE=products

Uaktualnienie sterowników http://www.nvidia.com/drivers

oto co pokazuje mi aida na GF 4 mx 440 se 64 bit 64 ddr !!

programowo