GF4 mx 440 se 64bit czy radeon 9200 64bit

bo masz jakas lipna karte kup sobie tego gainwarda i bedziesz mial dx8.1

Umysl to ty masz cofniety i to o jakas dekade .

A jesli chodzi o prowakoacje to niedam sobie zeby dzieciak mi w kasze dmuchal !

I teraz juz zakoncz no swoich postach i wracaj do tematu i nam udowadnij te bzdury ktore wypisales .

heh … chlopak ty to masz jeszcze gile pod nosem … z kim ja rozmawiam … o boze …

Bo to wersja Pro :smiley: A mi się wydaje, że mowa była o zwykłym GF4MX (420 lub 440 już nie kojarzę :slight_smile: )

radiator Najlepiej sprzedaj tego GeForca i kup min. Radka 9200,ale z 128 bitową szyną.A jak nie masz takiej możliwości to się zamień na tego 9200SE.

AMD_Fan Chyba uwielbiasz się kłócić :? Jak się nie znasz to się nie odzywaj :roll: .

To była ironia :smiley: Albo Cię nie zrozumiałem.

GeForce 4 MX obojętnie jaki uber power pr0 leet nie wspiera 8.1 tylko 7.0 ponieważ to kontynuacja starego GeForca 2MX no ale widać co niektórzy fani AMD nie wiedzą o tym wzorując sie firmą Gainward i sklepem komputronik co jest oczywiście znakomitym połączeniem

GeForce 4 Ti obsługuje DX 8.1 ponieważ ta seria została wypuszczona jako HighEndowe grafy które nie miały nic wspólnego ze starymi modelami MX i reszta…

Główni autorzy zamieszania uhonorowani pamiątkami pod avatarem.

Jeżeli dyskusja nadal bedzie miała taki charakter, nagrodzę zakazami pisania na forum, a wątek wyleci do śmietnika.

Macie zamiar się wyzywać proszę na PW. :evil: :evil: :evil:

ty jestes niedorozwiniety? ja nie widze zeby tam pisalo GeForce 4 Ti tylko MX 440 moze byc wersja pro ale to jest MX 440

wyrazy wspolczucia dla debili ktorzy nie umieja czytac

Nowa rodzina 4Ti wspierała juz także pixel&vetex shader! czyli dodatkowe efekty, o ktorych nie slyszaly karty mx!

I słowo stało się ciałem 8)

Innych przetrzegam przed kontynuowaniem kłótni :!:

Uuu nie zdążyłem się pożeganć :frowning: No ale co do tematu to 9200 SE mimo, że to kijowa grafa to chyba mniejsze zło :slight_smile: Ale naprawdę warto poszukać czegoś 128bit a już najlepiej 8500 :stuck_out_tongue: A tak btw. to potem zawsze uznaje się gimnazjalistów za delikatnie mówiąc niewychowane dzieci no ale za dużo mamy takich AMD fanowych przedstawicieli :stuck_out_tongue:

Kurde, ale rozruba, dobze ze ostatnio nie bylo mnie na forum bo bym pewnie zarobił ostrzeżenie :wink:

A co do wymiany:

Nowa karta pozwoli ci uruchomić nowe gry, ale nie spodziewaj się że wzrośnie ilość FPS. Możesz spodziewać się raczej odwrotnego zjawiska, ponieważ te gry, które dotąd na GF4MX chodziły w miarę przyzwoicie, na Radeonie9200 64-bitowym mogą, a nawet będą, chodziły wolniej i wolniej się ładowały, a to za sprawą owych ‘niesławnych’ pixel shaderów. Ta karta jest po prostu zbyt wolna, i nie radzi sobie z przetwarzaniem tych wszystkich bajerów które są dodawane przez shadery.

Miałem GF4MX 440SE, mocno podkręconego, i wymieniłem go na R9200 128MB. Komp już niemłody, ale pomyślałem sobie, że wymiana starego GF na mniej starego Radka, pozwoli jeszcze przez trochę nacieszyć się grami. No i owszem, nowe gry uruchamiają się, a te starsze uzyskały nowe efekty, ale cóż, nie ma nic za darmo. Np. HalfLife2: Na gforce grało mi się całkiem miło, nie nażekałem zbytnio na grafę ani na czsy ładowania. WYmiana na Radka i co? Gra z włączonym steamem niemiłosiernie długo się ładowała, a podczas gry w niektórych momentach ciągle coś doczytywała. Owszem, uzyskałem lepszą grafikę, ale kosztem komfortu gry.

Wybór należy do ciebie, jesli masz w miarę dobrego kompa, mozesz wymienić, choć na twoim miejscu sprzedałbym GForce i dołożyłbym do 9200 128-bit, lub GForce4Ti a najlepiej do R8500