Gigabyte 8600GT - Podkręcenie do 10 FPS - Crysis

Jaka niska rozdzielczość :expressionless: no sory, ale jeżeli niektórzy piszą, że na 8600GT da się grać jedynie na średnich na 800-600 to dla mnie jest to jednym słowem żal… Chyba widać, że mierzyłem frapsem, nie widzisz w górnym rogu na screenie cyferek ?

Sorki, nie czytałem wcześniejszego postu, no fakt, grasz w 1024x768, ale co to zmienia? Pisałeś tylko o detalach wody i cieni. A reszta??? Rozmycia włączone, wszystko inne na full??? Pewnie nie :stuck_out_tongue: . I tu cię mam! !!

Czytaj trochę :!:

Marcin dobrze mówi … większość uważa, że w gry to da się tylko grac na

88GT, 96GT,88GS,88GTS, HD 3870 X2, 9800gx2

Lecz Panowie nie każdy gra na super rozdziałkach. I musi mieć wszystko na full żeby się pochwalić kolegom.

Tutaj kolega udowodnił, że i na 76GS można pogrywać w najnowsze giery.

Pograć można w najnowsze gry, ale jak się gra przy 25-30 FPS przecież to nie jest płynny obraz.

Aczkolwiek całkiem jeszcze grywalny.

Ja na swojej 7300 GT podkręconej śmigałem na medium ale na innym konfigu.

No więc nie wiem czy to znacie ale polecam.

Jest to programik do ustawienia maksymalnej wydajności (najlepszej grafiki) w Crysisie według Waszego configa.

Dzięli się to na 5 lvli sprzętowych. I powiem Wam że Crysis na lvlu 1 wygląda dużo lepiej niż na standardowym medium. Spróbujcie

Download

crysis2008041416072296qo5.png

Proszę, oto skreen, a filmik mam dać na SendSpace ??

:expressionless: … Eeee… a co przedstawia ten screen… A gdzie FPSy :?:

Ale pieprzenie… ja jakoś mam 8600gt i wcale nie narzekam, plus… że jest to Gigabyte, z pasywnym chłodzeniem… Ale jeśli chodzi o wątek główny iKlawi… chyba Ci sie coś przyśniło :D… a ten screen, to co on ma niby przedstawiać? :lol: … Każdy może wpisać w google.pl - Crysis i wkleić tu screena :x.

Sądzicie że to nie mój screen ??

Jeżeli tak to ***** uroczyście przysięgam że jest mój (znaczy z mojego kompa).

Myślałem, że nie wierzycie że na Very High, dlatego dałem screena żeby pokazać że to VH…

wiesz… tutaj mało kto Ci w to uwierzy… uwierz mi :stuck_out_tongue:

Tak a po zwykłym screenie można ocenićmoże że to very high ? i w ogóle ja na 7600GS też mogę włączyć very high tylko co mi da pokaz slajdów ? ale co sreena też mógłbym zrobić. Włącz frapsa i pokaż ile fps.

Dokładnie. Pokaż albo screen z frapsem albo filmik z gameplaye’a. Wtedy nas przekonasz.

ale skąd będzie wiadomo że to zrobiono na tej karcie a nie na np. 8800?

o co Wy tu się kłócicie :o Jak chce sobie kłamać to niech sobie kłamie - i tyle. Najwyżej nikt mu nie pomoże.

A co do karty to chyba faktycznie marzenia - ta rozdzielczość itd

a ja mam takie pytanie widziałem testy na pclab.pl i tak, jaki sprzęt musiałby być żeby na wszystkim co sie da w Crysisie było na full, najwyższa rozdzielczość , i zeby wszystkie te AA i AF były włączone na max (no i oczywiście DX10).

I teraz moje pytanie jaki sprzęt jest potrzebny żeby spełniał warunki wymienione wyżej i żeby można grać na jakichś 50 fps-ach (jeśli to jest możliwe)

PS. Pytam z ciekawości

Jeśli ktoś chce szpanować sprzętem i kupić sobie GX2 x2 w dodatku tylko po to zeby Crysis chodzilo mu na 50-60fps to powodzenia.

ja zmieniłem kompa nie pod gry ale z ciekawosci oczywiście sprawdzilem Crysis:D - demo bo pełnej wersji jeszcze nie kupiłem.

i na sprzęcie: E8400, Foxconn P35a-s, Asus 3850 512MB super cooler, 2x1GB goodram pro 900 crysis w rozdziałce 1680x1050, wszystko na high chodzi w miare płynnie, tak że spokojnie da sie grać (nie jestem maniakiem mierzenia fps-ów ale na moje oko fps wacha sie w granicach 20-30 na tych ustawieniach:)

powiem tyle: wystarczająco dobrze ze przekonało mnie to do zakupu Crysisa :lol:

Na 9800gx2 jakimś penrynku podkręconym powyżej 3,5Ghz raczej nie powinno ciąć w ogóle (bo przecież za coś się płaci:P) . Do tego szybki dysk i pojemna pamięć.

Ale nie wiem ile fps… to już poszukaj testów… ale sądzę że na 9600GT,88GT,88GTS także można pograć ze wszystkimi funkcjami.

z tego co pamiętam to przy wszystkich detalach na very high i najwyższej rozdziałce (2 tysiące coś na półtora tysiąca pixeli) z dwoma 8800 GTX na pokładzie crysis wyciągał 30fps…

ale GTX jest oparty na starym GPU i zapewne przy 9800GX2 było by te 50fps :wink: (bo to w końcu są dwa 9800GTX a to jest to samo co 2 lekko podkręcone 8800GTS 512mb :slight_smile: )

aha a co oprocz grafiki?