Gigabyte 8600GT - Podkręcenie do 10 FPS - Crysis

co?

u mnie przy tej rozdziałce i medium osiągam taki wynik…

lepiej sprawdź tym wbudowanym benchmarkiem ile masz fps ale przed tym ustaw wszystko na high :wink:

Witam…

http://tuneupc.net/readarticle.php?article_id=12

Dziękuję…

demo ma benchmarka? jak tak to gdzie to znaleźć bo nie wchodziłem w opcje szczegółowe tylko ustawiłem wszystko na high i rozdziałke i jazda:]

proca mam przeważnie podkręconego na 3,42 GHz i przy tym ustawieniu (FSB 380MHz) RAM jest na 912 MHz :] może Ci proc ogranicza?

8800GTS 790/2000/2190

dx9 detale high, 1280 x 1024 średnio 30~35fps

pachygt6.png

Wiesz… Czarnych zdjęć nam nie potrzeba :stuck_out_tongue: Daj screen który był robiony w dzień, bo coś mi tu śmierdzi. Chłopie nie kręć nas, bo stracisz zaufanie u wszystkich :slight_smile: Wierz mi :lol: (Daj normalne zdjęcie albo napisze do admina żeby zamknął temat [-X )

Hahaha… w ogóle, najlepiej już nic tu nie pisać :P.

No jednak napisze… mam jeszcze godzinę czasu na kompie :smiley: (P.S. ale super pogoda, szkoda czasu w domu siedzieć :D), instaluje właśnie demo Crysis’a… Napisze wam, na jakich ustawieniach i ile dokładnie fpsów uzyskam. Wrzucę nawet screena dla niedowiarków.

W dniu 26.04.2008 , o godzinie 15:25 został dopisany post przez bulletskater

Niestety, nie wiem co jest przyczyną, ale nie mam czasu, się dziś już bawić w jej szukanie :D. Ustawiłem rozdzielczość 1024/786(czy ileś tam :P), wszystkie detale na LOW!.., oraz antyaliasing na x2. Fraps pokazywał od 30 - 45 fps. Ale to noc… a po 2 w ogóle nie było widać broni 8) . I cały czas, jakieś błędy w wyświetlaniu, jakby artefakty. A temperatura karty, nie wzrosła wyżej niż 70 stopni. Już widzę że gra typu Crysis, nie jest na mojego kompa, a co do głównego wątku - IKlawi - nie rozśmieszaj mnie ;). Spadam pozdro.