Gimnazjalisto - jutro testy!

(Błażej) #1

Ci co chodzą do 3 klasy gimnazjum pewnie wiedzą, że 26 i 27 kwietnia są egzaminy do szkół ponadgimnazjalnych :slight_smile: . Jak myślicie, o czym będzie ostatnie pytanie(rozprawka, list)?

BTW: Czy zdażyło się może kiedyś, że odpowiedzi na testy ujawniły się w internecie? :mrgreen:

(Zbych ) #2

Oczywiście że sie zadażyło i co z tego wynikło?? trzeba było powtarzać egzaminy więc jak masz coś głupiego opublikować to lepiej nie ryzykuj bo narazisz sie swoim kolegom.

(Taba3) #3

Testy już jutro. Wsumie nie przepadam za polskim ale chciałbym rozprawkę na jakiś bardzo łatwy temat poniewaz mam to wyćwiczone

(system) #4

Tu macie testy króre ja pisałem w zeszłym roku :slight_smile:

human: http://www.cke.edu.pl/images/stories/gimn2005/gh-a1_052_a.pdf

mat-przyr: http://www.cke.edu.pl/images/stories/gimn2005/gm_a1_052.pdf

Dla mnie matematyczny był łatwiejszy :slight_smile:

(Pyra20) #5

eeee.. rozprawka odpada, sa ze bedzie zyciory/esej/wywiad ...

obym sie mylil ... w sumie w wiekszosci testow jest rozprawka ..

czy ja wiem...

mysle ze bedzie tez ogloszenie/dedykacja

(McDracullo) #6

I czym wy się przejmujecie? Idzice na luzie.. tak wyjdziecie na tym najlepiej. Ja rok temu poszeldem na luzi i chodź (jak już pisalem w innych tematach) w gimnazjum uchodzilem ze laewusa i nygusa to zgarnołem 80 pkt. 8)

Tak w klku pkt.:

1. Spokój i luz.

2. czytajcie wsyztsko po 2 -3 razy

3. Najpierw pomyśl potem zrób

4. Nie przejmuj się tym że kumle już wyszli i bedziesz musiał sam pędzić do domu

5. Spkój i luz.

(Piotrek Płatek) #7

Ja również jutro się pocę, tak więc zaraz idę na kolację i spać.

Co do dłuższej pracy to mogłoby być opowiadanie :slight_smile:

(Maartin 14) #8

Jutro nie bedzie tak źle gorzej co będzie po jutrze :? W jutrzejszym teście najbardziej przeraża mnie to, że niewiem jakie będzie ostatnie zadanie czy to będzie rozprawka, ogłoszenie czy coś w ogóle innego a za to przecież bedzie chyba 16 pkt :)Ja zaraz meczyk obejrze i spać:slight_smile:

(Phoenix 17) #9

Hehe pamiętam jakiego ja 2 lata tem miałem stresa jak pisałem egzamin gimnazjalny :stuck_out_tongue:

(Wigrus1) #10

Taa najlepiej dobrze wypocząć i pójść wcześniej spać, już nie ma się co uczyć, jutro tak samo pełen luz, ja 2 lata temu zgarnąłem 78 pkt. dziewczyna z klasy niby taka świetna(czerwony pasek) niecałe 50,no ale ona była słaba.

Wypijcie mleko na noc,dobrze będziecie spać, jutro coś zjedzcie pożywnego.

Co do egzaminu to może być list, a do mat.-przyr. to 2 lata temu było dużo geo, rok temu to nie wiem, ale pewnie geo się nie powtórzy i ten przedmiot ubiegłoroczny tak samo.Wyniki sprawdzajcie 2 razy, nim coś zapiszecie ... pewnie na końcu macie jakiś brudnopis ... zawsze jak będziecie niepewni to możecie wysłać eska do kolegi :slight_smile: (oczywiście niezauważenie)

powodzenia :]

(Beber Cerveza) #11

no to 3majcie jutro i pojutrze kciuki za nas :stuck_out_tongue_winking_eye:

ale nie snujcie przypuszczen o jakichkolwiek pracach pisemnych, moze sie trafic doslownie wszystko :stuck_out_tongue:

ale miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze :wink:

pzdr :wink:

(Mayster X) #12

za mnie tez ... od 9 do 11 ... caly czas kciuki ... :spoko:

(Bobeeq) #13

McDracullo - masz w 100% rację, i na dodatek ja rok temu miałem podobnie jak ty - nie uczyłem się do egzaminów w ogóle! Miałem powtórzyć wzory, ale i na to nie znalazłem czasu... :wink: i wynik był dość pozytywny; 38 z polskiego, 40 z matematyki. Uważam, że wynik jak na mnie jest dobry. A przez całe gimnazjum się op^&*#ałem...

A wam panowie piszący jutro powiem, że naprawdę nie ma co się stresować... to tylko przeszkadza. Mój kolega dobrze zawsze się uczył i ciągle przeżywał, że od egzaminów będzie zależało jego życie i takie tam i po nocach nie spał tylko sobie wszystko powtarzał w myślach... I miał tylko 70 pkt... Dlatego podchodźcie do tego spokojnie, z rana wstańcie -> śniadanie -> kąpiel i najlepiej sobie jakiejś muzyki posłuchajcie :wink:. Tak jak ja rok temu... to naprawdę pomaga.

Dobra koniec tych porad,

elo :slight_smile:

@edit: aaaaa i trzymam kciuki panowie :). W waszych rękach przyszłość narodu! :wink:

(Beber Cerveza) #14

jestesmy juz po jednym tescie poprzedzajacym gimnazjum ...

spokoj podstawa ... racja :wink:

ale czy mozna przypuszczac, ze probny test do liceum, jak i cale "gadanie i straszenie" nas przez nauczycieli jest bez podstaw a test jest prostrzy niz probny ??

(system) #15

Jak potraficie logicznie myśleć to napiszecie dobrze, nawet jeśli przez całe gimnazjum tak jak to ujął bobasek_89

:slight_smile:

(McDracullo) #16

Tak żeby was na duchu podtrzymać.. nie to że was degeneruje czy coś.. ale żeby was uspokoić.. ja na kacu poszedłem na testy :wink: lekkim lae był kac... :stuck_out_tongue: A na matmie tez spokój...

(Patricko) #17

Chciałbym miec takie problemy jak wy.

Testy gimnazjalne....ja sie przejmuje już maturą, do tego prawo jazdy, egzamin na technik telekomunikacji, dlatego pomyślcie ze takie teścik gimnazjalny w LO czy porządnym technikum ( trafiło mi sie takie właśnie ).

Każdy sprawdzian ( bardziej ogromny test ), z przedmiotów zawodowych przyprawia o palpitacje serca gorzej niż caly egzamin gimnazjalny.

Naprawde...są gorsze rzeczy niż testy gimnazjalne :slight_smile:

(system) #18

No właśnie, jak widzę teraz w liceum jakieś zadania z fizy na poziomie rozszerzonym to ... ](*,)

(Bobeeq) #19

Patricko, oczywiście... za parę lat (po egzaminach gimnazjalnych) każdy będzie mówił, że to pikuś i do tego będzie miał racje... Matura? Tutaj się dopiero trzeba uczyć... A później coraz ciężej... Ale niestety taka kolej rzeczy :P.

A co powiecie o doktoracie? :stuck_out_tongue: Aaale póki co to egzaminy gimnazjalne :wink: a zaraz później matury...

O i jeszcze muszę podziękować maturzystom - dzięki nim mam cały majowy tydzień wolny xD.

(M Kupczynas) #20

No ja tylko mogę Wam życzyćm POWODZENIA ,Mnie to czeka prawdopodobnie za rok ;/ .Nie myślcie o tym,że będzie źle tylko musicie być nastawieni pozytywnie i wyluzowani :wink: .

opalałeś? :stuck_out_tongue: