Gimnazjalisto - jutro testy!

Ja juz napisałem:) Nie był aż taki trudny:)

Kurde zwaliło mnie z nóg to z Leonardo da vinci z kąd ja miałem wiedzieć z którego on wieku:) Jak mnie na świecie wtedy nie było(w nie tekście było)

dalem ze 17 :-x

ale rozprawka jest masakra …

czy smiech moze byc nauka ? :E

“Nie śmiej sie dziadku z czyjegoś wypadku, bo dziadek sie śmiał i to samo miał” :wink:

a nie ?

ja dalem ze tak ale strasznie wode lalem ; p

jakie były odpowiedzi dotyczące Leonarda? że w jakich wikach żył? XIV i XV oraz XV i XVI ?

Leonardo da Vinci (1452-1519), więc chyba XV i XVI :smiley: Ja dobrze zaznaczyłem :mrgreen:

ale temat rozprawki dali :? A tak ogólnie to większość powinienem mieć dobrze.

Ale argumentydo rozprawki potwierdzające tezę znajdowały się w teście naprzykład ten wiersz o podróżnych

Ja też tak zaznaczyłem :mrgreen:

Jakie wypisaliście filmy albo teksty literackie w rozprawce? Ja wziełem jeden tekst z tego testu, film E.T. ,oraz sytuacje z życia codziennego :slight_smile:

ja napisałem o American Pie i Dzień Świra … a z literatury to Fredro … :twisted:

To niezłe argumenty musiałeś podać :mrgreen:

hehe no … a i jeszcze o kabaretach … i takie tam pierdoły z życia … :slight_smile:

A gdzie można wyniki sprawdzić?

dla mnie caly test byl na poziomie srednim tylko mnie zaskoczyl temat rozprawki

a przeciesz mialy byc z literarury lub filmu i na koncu powinenes napisac o o tym myslisz

tu sa jakieś wyniki

http://bi.gazeta.pl/im/4/3307/m3307964.pdf

tu też

http://slimak.onet.pl/_m/mep/2004/Co_sprawdzano.pdf

eee, dobrze mi poszło :smiley:

rozprawka brrrr…temat był do bani :stuck_out_tongue: ale ogólnie test spoko. :slight_smile: jutro masakra :lol:

nooo, jutro będzie ostateczny sąd…

:boje:

Złączono Posta : 26.04.2006 (Sro) 15:07

oby nie było NIC z chemii… ale coś pewnie będzie

Sprawdziłem sobie i mam tylko jeden błąd “kto był przedmiotem kpin?” Ja ciągle uważam, że jednak ci zakonnicy… No, ale trudno :slight_smile: Wychodzi na to, że mam 33 punkty + rozprawka to zobaczy się 8) Ogólnie prosty na maxa :smiley: Ale niestety jest jeszcze “jutro”…

Z wykopalisk w Egipcie :?