Gimnazjalisto - jutro testy!

hehe w zamkniętych dwóch nie byłem pewien, dwa strzeliłem, dwa trafiłem :mrgreen:

Nie sądze…źle napisze testy i co do zawodówy pójde? :roll:

…czytanie wyników z testu gimnazjalnego? :wink:

Dlaczego od razu do szkoły zawodowej, jeśli z ocen przedmiotowych masz dobre oceny to masz duże szanse na dostanie się do szkoły ponadgimnazjalnej, może nie wymarzonej, ale do szkoły !

Gorszy egzamin to choćby egzamin maturalny (który przede mną), jeśli tego się nie zda to istnieją marne szanse na dostanie się na studia, a co za tym idzie - otrzymanie pracy !

Tak więc nie twierdzę, że te testy są nie potrzebne, ale będziecie mieli ich jeszcze w życiu bardzo sporo i to o wiele istotniejszych.

Wolałbym pisać 10 razy napisać test gimnazjalny niż maturę :?

http://www.cke.edu.pl/images/stories/Matura2005/mat_r_a2.pdf

Popatrzcie sobie na zadania na maturze rozszerzonej z maty :confused:

Taki test gimnazjalny to pikuś w porównaniu z tym

tu się nie zgodzę :stuck_out_tongue: wolałbym pisać maturę z anglika (podstawową napisałbym bez problemu) niż test :stuck_out_tongue:

hmmm , dużych wymagań nie mam co do szkoły…

Ale napewno sie niedostane…

Oceny : takie średnie…(od wieki wieków słysze , że leńem jestem…Wiec pretensje moge mieć tylko i wyłącznie do Siebie…)

Testy : :x (Napewno 1 symboliczny pkt. zdobęde :wink: )

Dostane sie do szkoły nie wiadomo jakiej w której połowa klasy to tzw:“koksiarze” , ćpuni a dziewczyny się… :x

ehh dajcie spokój , żyć sie odechciewa…

Zadania z matematyki , chciało by sie powiedzieć

A tam z aglika to podstawową połowa gimnazjalistów by zdała. Looknijcie też na maturę rozszerzoną z fizy albo co ciekawe z infy :wink:

http://www.cke.edu.pl/index.php?option= … Itemid=143

dobra dobra ja tam nie wiem co ja jutro napisze a matmy na maturze to chyba nie zdam :expressionless:

jak przegladam te zadania z matmy z viktora to jest masakra :E

zal zal zal

to coś dla mnie :mrgreen: zamierzam iść w tym kierunku

gimnazjaliści jeszcze jutro przed nami testy więc drugie 50pkt czeka tylko na to, aby je brać!

ps.

co to ma wspólnego z tematem o testach gimnazjalnych?

brudnopis na maturze z infy to powinien być laptop :stuck_out_tongue:

Tak… matura już niedługo… i to jest powód do nerwów (chodź gdyby podejść do niej na luzie to wynik napewno byłby lepszy niż w stresie :wink: ).

Poziom podstawowy z anglika to i ja bym zdał (a miałęm 2 z agnola na koniec półrocza :mrgreen: ). Ale z matmy chodź miałęm mocną 3 na rozszerzonej matmie to na podstawowej na maturze niedałbym sobie rady. To samo z fizą. Testami nie ma co sie przejmować! Naprawde! Podejdzcie na luzie. Tego nie można nie zdać, a do jakiejś szkoły muszą was przyjąć.

Xiqq ja też za takiego uchodziłem w gimnazjum. Widzieli mnei w klasie z takimi ludźmi. I co?? Chodze do dobrego liceum, któe okazało się być najbliżej mojego domu. A to że jest tak naprawde dobre okazało się dużo po tym zanim je wybrałęm. W klasie to ja uchodze za najwiekszego alkoholika. Nikt nie ćpa, a dziewczyn któe uprawiają sex… no hm… są 3… :wink: ale robią to ze swoimi chlopakami a nie naprawo i lewo. Znó ja wychodze na najgorszego (jak w gimnazjum). Więc sie tym nie martw.

ja to mam stresa jak ide na testy gimnazjalne ale matura pisemna to jeszcze cos ale ustna to jest pomiana!! normlanie niewyobrazam sobie tego hehe

Ja już podjąłem pewne kroki w tym kierunku i uczę się jako technik informatyk :).

Ale to tak na marginesie :P…

hehe tak samo jak ja :smiley: :smiley: :smiley:

wstydz sie, wstydz sie :twisted: alkoholiku niedobry :stuck_out_tongue:

a wracajac do tematu, to ja rowniez noga z majcy :smiley: omineła mnie taka “przyjemność” jak gimnazjum, i starym old schoolowym systemem zdalem maturke, piszac i odpowiadajac z polskiego i geografii :wink:

w klasie mialem 32osoby, i po pierwszym roku zostalo nas 28, i tak juz wszyscy ukończyli :slight_smile: w klasie znalazly sie osoby od palenia ziola, notorycznego picia, pół klasy paliło szlugi i jakoś żyje i mam sie dobrze :wink: chcąc nie chcąc, ale tak aktualnie wyglada szkolnictwo :slight_smile:

ja jestem już po części mat-przyr , nie było tak źle. czekam na wyniki. jak będziecie mieli odpowiedzi gdzieś to dajce linka :stuck_out_tongue:

są juz gdzies wyniki z matmy?

lekko trudne bylo chodzi mi o pytania otwarte z zamknietymi sobie jakos poradzialem ale otwarte