Głośniki 2.1 do 150-160zł

Dlatego dodałem " :] " ma końcu poprzedniego posta :>

Zgadzam się. :wink:

Oj, sorry nie ten temat…

powiem tak, rok temu mając 14 lat, też myslałem że dźwiek kończy sie na głośnikach komputerowych, jednak kiedy ojciec z ze studia przyniósł kolumny Tannoy, to zrozumiałem że takie głosniki to nieporozumienie, i jedynie Genius robi głośniki które są dobre do posłuchania muzyki, filmu,(do gier to są słuchawki) w rozsądnej cenie

A innym radziłbym przejść się do dobrego muzycznego i posłuchać dobrych kolumn, na dobrym wzmaku, a wtedy zrozumiecie że głosniki komputerowe to taka pomyłka jak II wojna światowa

Ok, to kupuj kolumny ze wzmacniaczem, płać za to grube pieniądze i przestań gadać głupoty. Temat dotyczy głośników komputerowych do 160 zł. Jasne, żeby cieszyć się wspaniałym dźwiękiem trzeba wydać dużo więcej, ale zapominasz o fakcie, że większość ludzi nie miała do czynienia z naprawdę dobrym zestawem audio i dla nich zwykłe głośniczki komputerowe są w zupełności wystarczające. W tej cenie prawdopodobnie najlepsze są Logitechy X-230, które przy SB Audigy sprawują się naprawdę nieźle (chociaż wnioskuję, z Twoich poprzednich postów, że zaraz zaczniesz je porównywać z zupełnie inną ligą, ale chyba nie o to tutaj chodzi). Polecane również były Geniuse, niestety nie miałem okazji ich słyszeć i nie mam bladego pojęcia jak się sprawują, ale wiem że Logitechy są naprawdę warte polecenia.

no własnie o to całe echo że Geniusy grają lepiej od logitechów, a ludzie nie potrafia tego dostrzec bo są ograniczeni do dźwieku z głosników logitech/creative

najlepiej kupić takie, bo są świetnej jakości i świetnej firmy!! http://allegro.pl/item414134361_glosnik … i_bcm.html