Głośniki + Słuchawki z mikrofonem niema dźwięku

Postanowiłem pobawić się moją kartą dźwiękową i podłączyć naraz słuchawki z mikrofonem i głośniki efekt jest taki że na teście dźwięk w słuchawkach słyszę muzyki już nie a głośniki przez które leciała po podłaczeniu słuchawek zamilkły model karty dźwiękowej jest zawarty w opisie płyty głównej którą macie w podpisie.

Głośniki są w tyle a słuchawki z przodu podłączone.

Chce uzyskać efekt taki żeby w głośnikach leciała muzyka z odtwarzacza np.misia(bearshare 8 ileś) a w słuchawkach głos z gier (crisis) mam fazę a moja mama fanka muzyki no i jest problem

http://www.softmania.eu/program-1352-re … a_7.html#m - tutaj masz odpowiednie stery do karty dźwiękowej ,co do konfiguracji dźwięku nie pomogę Ci, wątpię czy można tak zrobić jak opisaleś :lol: :lol: :x :x

może ktoś inny Ci w tym pomoże

Odinstaluj stare sterowniki, przeczyść rejestr -może być programik CClaner - restart ,instalacja nowych…

Prawidłowe ustawienia w tym temacie : realtek-alc883-brak-glosu-glosnikach-mikrofonu-t370468.html

Tak jest na Windows XP, myślę że na innych systemach podobnie.

  • nie wiem czy tak można zrobić ?

Aby uzyskać taki efekt potrzebujesz dwóch kart dźwiękowych.

Dobra dzieki ale udało mi sie przełaczać dźwiek albo na słuchawki albo na głośniki mikrofon też działa

temat do zamknięcia

To ja napiszę jeszcze, że taki efekt da się uzyskać na realtek ALC889A