Głośniki + Słuchawki z mikrofonem niema dźwięku

(MariuszListecki) #1

Postanowiłem pobawić się moją kartą dźwiękową i podłączyć naraz słuchawki z mikrofonem i głośniki efekt jest taki że na teście dźwięk w słuchawkach słyszę muzyki już nie a głośniki przez które leciała po podłaczeniu słuchawek zamilkły model karty dźwiękowej jest zawarty w opisie płyty głównej którą macie w podpisie.

Głośniki są w tyle a słuchawki z przodu podłączone.

Chce uzyskać efekt taki żeby w głośnikach leciała muzyka z odtwarzacza np.misia(bearshare 8 ileś) a w słuchawkach głos z gier (crisis) mam fazę a moja mama fanka muzyki no i jest problem

(kliszka) #2

http://www.softmania.eu/program-1352-re ... a_7.html#m - tutaj masz odpowiednie stery do karty dźwiękowej ,co do konfiguracji dźwięku nie pomogę Ci, wątpię czy można tak zrobić jak opisaleś :lol: :lol: :x :x

może ktoś inny Ci w tym pomoże

Odinstaluj stare sterowniki, przeczyść rejestr -może być programik CClaner - restart ,instalacja nowych....

(XMan) #3

Prawidłowe ustawienia w tym temacie : realtek-alc883-brak-glosu-glosnikach-mikrofonu-t370468.html

Tak jest na Windows XP, myślę że na innych systemach podobnie.

• nie wiem czy tak można zrobić ?

(system) #4

Aby uzyskać taki efekt potrzebujesz dwóch kart dźwiękowych.

(MariuszListecki) #5

Dobra dzieki ale udało mi sie przełaczać dźwiek albo na słuchawki albo na głośniki mikrofon też działa

temat do zamknięcia

(art678) #6

To ja napiszę jeszcze, że taki efekt da się uzyskać na realtek ALC889A