Gmail - nie można się zalogować

Kupiłem nowy komputer i nie mogę się zalogować do swojej BARDZO WAŻNEJ poczty GMAIL.

Nie mogę odzyskać również hasła.

To co na obrazku: jak wpisuję poprawne hasło, ciągle pyta o captcha.

Jak próbuję odzyskać hasło, po przejściu przez proces weryfikacji SMS wyświetla komunikat żebym podał kod z tego samego adresu e-mail z tymże bez kropki.

adres.adres@gmail.com
pyta o kod z:
adresadres@gmail.com

Wszyscy wiemy że to jest to samo w GMAILU.

Proszę o pomoc w zalogowaniu się do poczty.

100 razy wolniej wpisywać i zachować wielkość znaków.

Potem można użyć jakiegoś dobrego VPN co nie jest na liście Google jako „spamowy”.

Jak masz zmienne IP to na jakieś 10 godzin wyłączyć router, może operator przydzieli niezbanowane IP.

Zakładam że nowy PC ma czysty system bez wirusów i bugów w obsłudze sieci jakie trzeba by naprawiać z pomocą FRST czy complete internet repair:


Nikt też pewnie nie rozkazuje logowania w przeglądarce - próbuj też z np. Thunderbird jak miałeś odblokowany IMAP lub POP3 (OAuth pewnie wywali się na Captcha).

Jak stary PC jest niezaorany to pliki sesji logowania można przenieść na nowszy PC i być może nie wyloguje Cię.

Nie udało się odzyskać konta. Niestety. Google przepuszcza tylko rozwiązanie takie jak napisałem na początku. Innego sposobu nie chce przepuścić. Szkoda. Chyba że ktoś zna jakieś inne rozwiązanie? Mega awaryjne inne niż przez automatyczne odzyskiwanie hasła?

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.