Goodram czy Kingston?

Witam

No wiec chce sobie dokupić teraz 1gb ddr 400mhz . Tylko nie wiem co wybrać goodram czy Kingston co polecacie ??

zainteresowało mnie to :

http://www.allegro.pl/item161211989_now … _odss.html

oraz to :

http://allegro.pl/item159592407_kingsto … obacz.html

Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.

według mnie zdecydowanie kingston to jest zaufana firma:)

racja ale z tego co wiem goodram tez nie jest zły i teraz nie wiem na co sie zdecydować bo cena prawie identyczna :slight_smile:

Ja bym brał Kingston zdecydowanie

Ja bym obstawiał za Goodramami.

Wiadomo, Polskie - lepsze :wink:

hehe dobre bo polskie :smiley:

Ja również brał bym Goodramy

goodram :wink: nazwa mówi sama za siebie, co nie znaczy że kingston ma złe kości, ale polecam goodramy:D

skąd ja to znam… :smiley:

Ja również jestem za GoodRam

Goodramy lepsze. Kingstony za bardzo przereklamowane.

Też zdecydowanie bym brał goodra :lol:

Kingston rzecz jasna :slight_smile:

Chlopcy polecaja goodramy ale z tego co widzie nie uzywaja ich, tylko same dobre marki, ocz, patriot :lol:

Pozdrawiam

Goodram też jest dobrą marką :mrgreen: Poza tym jak ja kupowałem kompa to jeszcze goodramy nie były tak dobrze znane jak teraz więc dlatego kupiłem patrioty.

Ja używam i nie narzekam. Są robione na dobrych kościach, i najważniejsze w Polsce, a nie jak np Geile Tajwan ;]. Patriot, OCZ, G.Skill, są dobre przy wysokim o/c, chociaż też nie wszystkie.

heh polskie to sa dobre ogorki kiszone i…no sami wiemy co :stuck_out_tongue:

Mialem Goodramy na starej plycie (MSI K9N), plyta wstawala raz na 3 uruchomienia, myslalem ze to wina plyty, ale kiedy zmienilem na Geile (zreszta szeroko polecane) MSI zaczela chodzic jak marzenie (no moze prawie :stuck_out_tongue: ). Byc moze mialem pecha, trafilem na felerna partie, lub Goodram nie lubi MSI (tez produkowana w polsce:P) ale to wystarczylo aby utwierdzic sie w przekonaniu, ze Markowe znaczy dobre a polskie, niestety, wg mnie, zle :frowning:

Ta płyta ma sporo problemów, do tej Goodramy podobno nie pasują, i najlepiej kupić Geile. Na mojej płycie Goodramy z timingami na 4-3-3-12 CR 1 chodzą bez problemu.

:x

Tobi, prawda jest taka, ze kazdy swoje chwali, ja podalem konkretny argument przeciw, Ty zas argumentujesz swoja niechec do Geila tym ze jest prdukowany w Taiwanie :?

BTW moje Geile chodza na 840 mhz z taimingami 4-4-4-12 bez ingerencji w napiecia.

Pozdro

Ja brał bym Kingston

goodram

Ja brał bym Kingston-a.Dobra firma ,produkuje dobrej klasy pamięć do kompa.Sam korzystam z Kingstona i nie narzekam sprawdza się bardzo dobrze, jest wydajna i ogólnie ok polecam :slight_smile: