Gracie jeszcze w te gry?

Cześć :-D. Pytanko - gracie jeszcze w gry?? Ja kiedyś, czyli jak kupiłem kompa, to wtedy tylko w gry grałem. A później jak się internet zaczął, to z biegiem czasu mi się odechciało. Może nie tyle odechciało, co nie chce tracić na nie czasu. Stopniowo poznawałem możliwości komputerów, że wszystkim dosłownie się po trochu interesowałem. Ato grafika (3D, 2D), tworzenie stron, flash troche, ogólnie Software, czyszczenie komputera (nie w sęsie “szmatka i jechane” :-D) itp. To teraz już w gry nie gram, wolę rozwijać swoją wiedzę na temat grafiki 3D, bo jest co się uczyć.

A jak jest u Was, gracie jeszcze?? :lol:

No, kamiennik, powiem Ci, że mam podobnie, w gry czasem lubię przejrzeć, jakie mają możliwości itd. Ale nie zagłębuam się w nie zbytnio… Wolę zgłębiać inne rzeczy, dokłądnie, o czym Ty mówisz, software, to najbardziej mnie interesuje. Z hardware’m też trzeba być za pan brat… Informatyka jest niezgłębioną dziedziną wiedzy, bardzo wszechstronną.

ja jak gram to tylko na PS1/PS2/N64 czy GameBoyAdvance emulatorze np. komp nienadaje sie do gier no moze do strategii czy menadzerow pilkarskich i to wszystko

a gram w RPG i Horrory czy przygodowki np.

Resident Evil, Evil Cry, Silent Hill, Zelda,Chrono Cross czy FinalFantasy

oraz dla rozladowania emocji ISS Pro Evolution - koffana gra pilkarska

A ja na początku, czyli 3 lata temu, gdy miałem kupowanego kompa to dla mnie liczyły się tylko gry. Już od 1,5 roku mam neta i gry są na boku. Gram w nie tylko wtedy, gdy już naprawdę bardzo się nudzę, lub gdy mam przycinke neta i nie jestem połaczony :slight_smile:

Więc narazie w grach nie gustuje, ale zaczne pogrywac za rok w GTA SA :stuck_out_tongue:

To by było na tyle co do mojej wypowiedzi :wink:

ja gram tylko w gry multiplayer. na inne szkoda mi czasu. ale i tak gram mniej niż parę lat temu.

=; Witam =;

Ja też odkąd mam neta w ogóle nie gram w gry nie kiedy tylko sporadycznie zagram w “Wolfeistain Enemy Teritory”(polecam) ale jakoś mnie nie ciągnie do grania. Po prostu tak jak to już było powiedziane wcześniej jest to dla mnie zwykła strata czasu. Ale mam wielu znajomych którzy nawet mając internet siedzą i grają, ja sporadycznie gram a oni sporadycznie siedzą na necie (ja dziwie się im a oni znowu dziwią się mi).

Pozdrawiam :przytul:

Ja może i bym grał, gdybym miał lepsze podzespoły :?

A tak to pozostają mi dwie gierki, które już się trochę przestarzały, więc gram wtedy, gdy naprawdę nie mam nic lepszego do roboty (czyt. bardzo bardzo rzadko) 8)

:silly: :new-alien:

ja gram gdy jest w co i gdy mam czas!! uwielbiam grać w fpp trochę tpp czy serię Need For Speed!! ostatnio Vice City czy Mafia!! jednak sprzęt się starzeje, a twórcy wymyślają co raz to nowe ulepszenia i mój PC jest już za stary na nowe gry!! jednak Doom3 przeszedłem :stuck_out_tongue: teraz czekam na kontynuację ukochanej gry Half - Life i na San Andreas!!

Ja nie mam czasu grać. :? Jedyna gra do jakiej jeszcze powracam to GTA VC. Jak nie miałem stałego łącza to grałem w co tylko można było teraz szkoda czasu. :smiley:

Ja też nie gram w żadne gry chyba że czasem 10 minut w icy tower ;).

Według mnie komputer nie jest do gier. Jakbym chciał grać kupiłbym sobie PS2. No tak jak kamcia zaznaczyła jakieś strategiczne się nadają na kompa ale to wszystko … Teraz zaczynam się uczyć C++ i w gierki nie będę grał tylko będę je pisał :wink: . Oczywiście jak dam radę sie nauczyć :smiley:

:slight_smile: ale w Need for Speed Underground 2 chyba zagram jak będę go miał, bo to jest jedyna gierka, w którą dłużej grałem (NfSU1). Ale zdecydowanie wolę 3D :D. To jest to, co lubię robić na kompie najbardziaj.

Ja nie gram w gry ponieważ :

PRIMO - Nie mam czasu :frowning:

SECUNDO - Nie mam na to ochoty

TERTIO - Dbam o oczy :wink:

Zauważyłem na sobie jak i na innych co wynika z powyższych postów,iż jeden nałóg niweluje sie grugim :smiley: Odkąd mam internet,zaprzestałem grania. Ostatnio zainstalowałem sobie jedną gierke,myślałem że mnie wciągnie,ale pograłem dwa dni i gra poszła w kosz… To nie to co kiedyś :frowning: Zawsze przechodziłem wszystkie gry… :frowning:

Od kiedy mam neta wogóle zapomniałem co to są gry. Lecz chętnie bym wrócił do grania a zwłaszcza teraz w trybie multiplayer !!

Czyli wychodzi na to, że ten, kto nie gra w gry, lepiej się zna na komputerach, lub na tym, co go interesuje z tej dziedziny :-D.

Lub jak zapytasz kogoś czy gra w gry i otrzymasz odpowiedź przeczącą tzn, że jest podłączony do neta :lol:

:D:D Dokładnie :D:D

Hej!

Ja mogę powiedzieć, że na początku grałem tylko w gry, ale się mi znudziły i rzadko gram w gry.

Zauważyłem taką tendencję, że stare gry miały bardzo dobrą grywalność a słabą grafikę a teraz widzę, że jest odwrotnie. Owszem są gry nowe ciekawe, ale rzadko się takie tytuły pojawiają.

Ja dokąd mam internet odłożylem wszelakie gry na półke, czasami gram w jakieś minigierki (oczywiście w internecie :):slight_smile: )

No, to wszystko jasne w tej sprawie :biggrin:, bo każdy pisze praktycznie to samo.

Jak ja kupiłe kompa to non stop gry,gry,gry… A teraz gdy mam neta gry mnie tak nie ciagną! Chyba,że jest juz jakis super hicior! :slight_smile: