Grupa o2 większościowym udziałowcem DP

 

Po twoich wpadkach to już nikt nie powinien wierzyć w twoje słowa Bartku. Logika też mówi że są umowy handlowe i czasem 51 % dotyczy tylko podziału zysków a nie władzy :slight_smile: Ale z drugiej strony , skąd mogłeś o tym wiedzieć :smiley:

Media od wczoraj obszernie informują…

 

Kiedyś nie używałem Dobrych Programów tylko KŚ, ale po ok. roku Komputer Świta przejął onet i portal zrzet na psy,  jeżeli tu będzie analogiczna sytucja to nie wiem na co przejde.

 

Już mamy DOBREREKLAMY, a jeszcze jest znośnie. Jeszcze da się lubić, bywać, korzystać.

Panta rei - i trzeba coraz bardziej selektywnie podchodzić do zmian, czyli wybierać to, co komu odpowiada. Będzie nie do poznaki, chyba, że dla draki pozostanie sztuczny twór.

Tylko dla dedykowanych treści, pod pewne grupy zainteresowanych, będzie warto przeglądać portale internetowe. Tylko oferty merytoryczne będą miały wzięcie.

Gdzie natłok reklam będzie utrudniał korzystanie z ofert tematycznych, tam portale wyginą. Bańka już pęka, co widać po agresywnych sposobach zawłaszczania komputerami, nawet niszcząc systemy OS, żeby wcisnąć reklamy.

Dobreprogramy się nie uchowają, jeśli trudno będzie znaleźć informacje o programach między przytłaczającymi reklamami. Czy mają szansę na przejście tematyczne na stronę korporacji reklamowej? Tam walka na śmierć i życie, a życie grzebie walczących.

KŚ - omen nomen - osądzone, skazane, zatopione.

zgadza się w całości a nawet 10 000 % :slight_smile: niestety taki los czeka również DP…

a był to taki fajny portal, naprawdę…

Niestety muszę się zgodzić. Gdy dzisiaj zobaczyłem wielką reklamę w tle a po środku treść przez nią przytłoczoną od razu zamknąłem tą stronę. Niestety ale tak się tego używać nie da.

@MiL - to jest motyw strony, który jako użytkownik zawsze możesz zmienić poprzez menu na stronie. Powiem Ci nawet więcej, w starej wersji portalu również były takie motywy i również wtedy mogłeś przełączyć się na np. zielony, standardowy styl.

Fajnie, miałem się akurat pytać o to czy motyw z RoboCop’em będzie można ustawić sobie po akcji z biletami.

 

A faktycznie, sam się przestawił a w nowej wersji strony jeszcze nigdy go nie zmieniałem. W takim razie zwracam honor, mój błąd.