GTA IV...Aktywacja Gry?

Wie ktoś co z tym GTA IV podobno bedzie trzeba ja aktywowac przez internet czy to prawda ???I co bedzie jesli zmienie np dysk twardy,czy bede musial ta grę ponownie aktywować???I czy bedzie jakis limit aktywacji tak jak w Windows XP.

Pierwsze słyszę, ale ta aktywacja będzie raczej wymagana do gry online. Więc zapewne z grą otrzymasz cd-keya, który będziesz musiał wpisać w formularzu tworząc konto do gry w multi(teoretycznie).

A jak zrobią jak w najnowszym Alone In The Dark-że można zainstalować tylko 3razy? :stuck_out_tongue:

Na stronie gtasite.net czytałem, że trzeba aktywować tą grę, a jak ktoś nie ma internetu to nie pogra. Prędzej czy później i tak zrobią cracka.

Moze i pogra ale aktywacje bedzie pewnie mozliwa telefonicznie oby nie bylo tak jak w Windows Xp ze iles tam mozna aktywowac system a potem trzeba dzwonic.I dobrze by było gdyby aktywacja była by konieczna tylko jak bedzie się chcialo grac przez neta ale w to watpie.

Zawsze można wsadzić bazę pod pachę i skoczyć do kumpla mającego neta i aktywować grę,albo kupić starter iplus i zrobić to z komórki :lol:

No tez racja ale ja mam neta wiec o to sie nie martwie ale jak bym nie miał to nie mam zamiaru płacic za startery orange free,Iplus czy Era Blueconnect ale miejmy nadzieje ze tak nie bedzie a jezeli juz to zeby gra nie była przypisana do danego ip komputera jak to bywa z windowsami choc to tez mozliwe cos mi sie obiło o uszy ze ma byc sprzedawana wersja box oby to była tylko plotka.

okaże się 3grudnia :stuck_out_tongue:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/DRM … 15081.html

Gra ma być zabezpieczona SecuRom(nie wiadomo jaka wersja ale pewnie 7) nie będzie ograniczonej ilości instalacyjnej gry,aktywacja przez net,będzie też ułatwienie dla ludzi którzy nie posiadają neta-aktywacja innym sposobem-może przez komórkę(jeszcze nie wiadomo),ma być też jakieś utrudnienie dla wersji '‘pirackich’'ale to chyba dotyczy graczy online.Jak ktoś jest zainteresowany niech poczyta tutaj: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44135 Mnie na szczęście jakoś ta seria nie przypadła do gustu :stuck_out_tongue:

jak się okazało już można nabyć GTA4 a dokładniej w sieci Carrefour

http://www.gtareview.com/news/1720

tylko niczego nie oczekujcie bo i tak nie zagracie, bo gra wymaga aktywacji a dopiero to będzie można zrobić 2/3 grudnia

ciekawe ile koztowala:D

od 119 w górę.

Co do tematu.

Aby grać trzeba aktywować grę przez internet ( nawet w single player ) Do tego trzeba będzie zainstalować jakiś program microsoftu (coś w stylu Play For Windows), program Rockstara oraz SecuROM. Ilośc rejestracji jest nieograniczona, jednak przy wymianie jakiegoś podzespołu głównego (czyt. procesor, płyta główna lub karta graficzna) trzeba aktywację przeprowadzić na nowo. Jeszcze jakieś pytania? :smiley:

A co ma piernik do wiatraka?? Przecież grę instalujesz na twardzielu i nawet jak aktywujesz to coś tam gra pobiera też na twardziela :stuck_out_tongue: I to jest bez sensu ? chyba że podczas aktywacji gry pobierane są dane z naszego kompa,co tam mamy w środku-ale po co się pytam? Bo jeżeli jest cd-key który trzeba aktywować wtedy ''widać jaki klucz przypisany jest do jakiego IP ,i wtedy wiadomo że dana gra jest np. instalowana na innym kompie! I guzik to kogoś obchodzi że np.zmieniam sobie grafikę aby pograć na wyższych detalach. :stuck_out_tongue:

Drogi onimusza666 , klucz nie jest przypisywany do IP tylko do GRY, inaczej ludzi, którzy mają zmienne IP by sobie nie pograli. Tak, Rockstar pobiera informacje o podzespołach jakie posiadamy (choć nie wiem po co) i przypisuje to do klucza. Grę możemy instalować na różnych komputerach, ale za każdym razem trzeba rejestrować się. Zabezpieczenie przed piractwem :wink:

to jak mam w domu 2 takie same kompy to mogę sobie na obu grać bez problemu w GTA 4? wydaje mi się że nie :stuck_out_tongue:

tak to by zrobili jakieś generatory kluczy w których podajesz kompa i masz key-a :smiley:

R* chce sprawdzić na ilu kompach gracze zainstalują 1 kopię oryginalnej gry

myślę, że instalacja gry w obrębie mieszkania nie jest “przestępstwem” i nie powinieneś mieć jakichś nieprzyjemności.

niby tak ale jak masz XP OEM to na 2 kompach zainstalować nie można :stuck_out_tongue:

albo inaczej…

ja i kumpel mamy takie same kompy (wszystko to samo) to co, możemy sobie jedną grę na 2 kompy kupić ?? raczej nie będzie sprawdzane jako konfiguracja kompa :wink:

Pożyjemy - zobaczymy :stuck_out_tongue: Na szczęście te klimaty mnie nie kręcą nie muszę więc dla *R podawać swojego numeru stanika :smiley: