GTA IV...Aktywacja Gry?

Ma juz ktoś tę gre?? jak tak to prosze sie podzielic wrazeniami:)

Już jest? :stuck_out_tongue: Ma być u nas nad Wisłą od dziś-ale sklepy są od 10 więc wątpię że ktoś już zdążył rozpakować grę :wink:

Nie polecam ci takiego rozwiazania bo prędzej czy pózniej zablokuja ci gre w internecie jeśli zobaczą że takie same klucze sa używane w sieci zreszta rób jak uważasz to nie nasza gra.

Grę można instalować na dowolnej ilości kompów, ale do grania potrzebna jest płyta w napędzie, więc instalujcie ile chcecie, ale i tak nie pogracie :twisted:

BTW. Mam nadzieję że problemy z grą nie występują na wszystkich Radeonach tak jak piszą w necie :frowning:

a gdzie tak pisza ze sa problemy na radeonaCH?

Np. tu:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44196

A tu masz wycięty fragment tekstu co o tym mówi:

o kurcze to bardzo nie dobrze:(

Zabezpieczona jest SecuRom 7 +activation+disc check :wink:

Nawet nie mów, bo właśnie wybierałem się do empiku… a mam HD4850 … :shock:

Jeśli macie więcej info, to mam nadzieję że podzielicie się ;p

ja dokladnie tez … wlasnie jak cos bedzieie wiecej wiedziec to piszcie

No więc nabyłem gierkę, na którą czekałem od dawna :wink:

Nie powiem - uruchomienie gry sprawiło mi więcej problemów niż cokolwiek innego :>

W zasadzie zajęło ponad 1,5 h…

Najpierw rejestracja w Social Club, następnie rejestracja w live i … dłuuuuuuuuuuuuga próba powiązania kont Games for Windows – LIVE a Social Club-em.

Gdy już udało się, pod moim XP sp3 próbuję uruchomić grę - błąd :lol: W sieci wyczytałem, że związany z “obciążeniem” serwerów Rockstar-a. Po przejściu w tryb “offline” udało się… niestety moje szczęście nie trwało długo, gdyż zaraz po kliknięciu w “start”, komputer odmówił posłuszeństwa - zawiesił się dźwięk, a monitor przeszedł w tryb oszczędzania.

Instalowałem różne sterowniki ( w tym te najnowsze ) i nie dało to żadnego rezultatu…

Następnie spróbowałem spod visty - tu o dziwo bez większych problemów, jednak znowu musiałem być “offline” w social clubie.

Niestety przez to nie mogę (?) zapisać stanu gry, gdyż prosi o zalogowanie do czegoś tam od Microsoftu.

Próba zalogowania się, zatrzymywana jest błędem o braku obsługi tego regionu (czy jakoś tak - nie pamiętam już) :lol:

Po prostu super… dlaczego jako legalny właściciel oryginalnej gry, muszę przechodzić przez takie perypetie? Jak ma to kogoś zachęcić do kupowania sklepowych egzemplarzy?

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44196

LUDZIE CZEKAJCIE NA STABILIZACJE SYTUACJI

Crew, problemy są z grą na ATI. Poczekaj na łaty, spokojnie.

I utrudnili… a wiecie dlaczego? Bo na PC jest bardzo duże piractwo, z czegoś muszą zacząć czerpać dochody… przez piratów cierpią wszyscy…

W końcu wróciłem z roboty i mogę przetestować GTA.

Cała rejestracja i aktywacja jest bez problemowa, wystarczy czytać co pisze :smiley:

Tak jak kolega już pisał, na razie aby uruchomić GTA IV nie wolno się logować do Social Clubu bo gra wywali błąd na starcie. Żeby save’ować trzeba mieć konto na Windows Live, ale jako kraj pochodzenia podać trzeba najlepiej Wielką Brytanię lub US i A, bo w Polsce oficjalnie Live jest niedostępny :frowning:

Gra wygląda całkiem nieźle, ale też nieźle tnie :frowning: Na średnich ustawieniach i rozdzielczości: 1400x900 średnio wyciągam 13,5 FPS, czyli problemy z Radeonami jednak są i trzeba czekać na patch do gry lub fix do sterowników :expressionless: Gdy próbowałem zmniejszać rozdziałkę to gra wywaliła się do pulpitu :frowning:

Tutaj moje screeny z gry: http://picasaweb.google.pl/goro1985/ScreenyGTAIV

Mój komp to:

GIGABYTE 8I865GME-775-RH

Intel Pentium Dual Core E2140 1,6GHz@2.13GHz

Sapphire Radeon HD 3850

Seagate Baracuda 250GB 16MB Cache ATA

2 x 1GB DDR Kingston

Windows Vista Ultimate SP1

GoRo-jak '‘zaznajomisz’'się dłużej z grą to pochwal się wrażeniami-czy jest warta zachodu-mnie te klimaty jakoś nigdy nie pociągały,grałem trochę w SA i VC ale nie przeszedłem żadnej do końca-po prostu po pewnym czasie mnie nudziły.Ale kto wie może w tą część zagram?Kompa raczej mam dobrego ale jak bym kupował to raczej na ‘‘x360’’ może na konsoli nie ma takich problemów.Ostatnio nie wiem czemu ale '‘stajnie’'wydawnicze coś za mocno uprzykrzają życie nam userom jakimiś wymaganiami czy zabezpieczeniami, a i tak prędzej czy pużniej hakerzy znajdują na to sposoby.

Zabezpieczenia ma, ale nie wystarczyły na długo. Znajomy już ma pirata i wszystko działa idealnie łącznie z zapisem stanu gry. Nie ma gry czy programu, którego nie złamią. I to jest niesprawiedliwe. Ja płace za to, co inni mają darmo. #-o

Zabezpieczenia ma, ale nie wystarczyły na długo. Znajomy już ma pirata i wszystko działa idealnie łącznie z zapisem stanu gry. Nie ma gry czy programu, którego nie złamią. I to jest niesprawiedliwe. Ja płace za to, co inni mają darmo. #-o

Ale to jest trochę niesprawiedliwe, że uczciwi ludzie mają kłopot z oryginałem a oszuści nie. Z drugiej strony jak można skopać grę w taki sposób ze na jednej z lepszych kart graficznych Radeon HD 4870 nie pograsz na maks detalach? I jeszcze te ich dziwne wymagania. Ciekawi mnie, kto je pisał. Quad + 8600GT ??? Zawsze wydawało mi się karta graficzna jest ważniejsza w grach niż procesor. Z wymagań oraz komentarzy w Internecie jasno wynika, że użytkownicy z grafiką 8600GT pograją a z HD4850 czy HD4870 już nie. Takie moje rozumowanie :lol: :smiley:

attack89 , R* przygotuje odwet na piratów :slight_smile: spokojnie

No nie działa, ale jednak działa i grałem chwilę u znajomego. Jest kilka „odmian” witaminek oraz lewe serwery aktualizacyjne, które w ogóle nie musza być łączone z Internetem, aby pojedynczy gracz mógł sobie pograć. Nie ma żadnych dziwnych efektów. Gra w pełni sprawna. Najśmieszniejsze jest to, że GTA miała być zabezpieczona w taki sposób żeby piraci jej nie złamali. A jeszcze najśmieszniejsze jest to, że kolega ma tą grę od przeszło 12 dni. Hahahha no zostaje tylko się śmiać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . #-o #-o

Moje problemy rozwiązałem i gierka śmiga aż miło :wink:

Jedynie na windows live trzeba było skłamać że jestem z UK :x