GTA IV...Aktywacja Gry?

A jeszcze parę postów wyżej narzekałeś na piratów i mówiłeś jakiś ty uczciwy! [-X

prosze niech ktos mi pomoze !!

Bo ja jestem uczciwy i nie mam piratów. Ja tylko pisałem to, o czym była mowa od miesięcy a mianowicie, że GTA będzie tylko i wyłącznie dla uczciwych. Okazało się inaczej. Ja zapłaciłem a ktoś ma darmo. Śmiać się i płakać, bo tylko to pozostaje. Jakby tego było mało mam problemy z aktywacją. =D> Gry na PC są coraz gorsze

Wszelkie klucze do gry znajdziesz w opakowaniu z grą.

rafalp162 post usuwam, znasz regulamin(poczytaj lepiej)? Widać, że nie!

hej

czy mógłby mi ktoś pomóc przy instalacji GTA??

jak sie konczy instalowac to nic sie nie wyswietla;/ co robic??

A co ma sie wyświetlać jak nagrałeś to poprostu uruchom gre przed tem musisz ja aktywować przez internet.

no tak ale nie ma rzadnej ikony i nic nawet nie wyswietla sie nic by ja aktywowac;/

Pirat? :lol:

nie nie pirat tylko legalna płytka;D ale nie idzie nic;/ troche kasy szkoda jak ma nie działac;/

Według mnie GTA IV to totalny plagiat Rockstar dlaczego ???Już mówie nawet przed premiera była już piracka kopia w sieci po drugie w sieci można grac nawet na piratach pisza o tym wszedzie nawet na youtube jest filmik.Wiec według mnie Rockstar przegrał walke z piratami ale ja nie mam zamiaru sciagac pirackiej kopi gry bo zamowie orginał jak bedzie tylko spolszczenie.

No i co z tego? Jest się czym chwalić… pirackie kopie nie działają dobrze - występują celowe problemy… anomalie w trakcie jazdy itp.

Po polsku można?

Co ty opowiadasz jakie anomalnie w czasie gry anomalnie to masz za oknem od czasu do czasu a nie w grze xD z tego co czytałem na innych forach to jest Crack na którym juz tego nie ma wcale wiec piraci znowu wygrali na to wyszło.

siema mam gta IV i gdy wlanczam gre to wyskakuje mi podaj jakiś serial i co dale prosze o podanie serialu :frowning:

Mam orginał robie wszystko tak jak karze program i…NIC.Niewiem jaki wpisać serial i unlock code a jak juz wpisalem to co bylo z tylu ksiazecki to wyskakuje ze musze wpisac inny unlock code, powtarzam mam orginal.Blagam, pomocy od 2 dni juz probuje i nic.